Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='Javena']Jestem całym sercem z Wami .Super nowina.Tylko ta kasa..........kurcze,moze coś na bazarek znajde?[/QUOTE]
[B]Javenko[/B] - a _Lara podesłała Ci zdjęcia fantow na bazarek?

[B]Jaaga[/B] - tak jak pisałam, będę dzisiaj około 15.30 - prosto po pracy.

I zaraz szukam telefonu do doktora Garncarza.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie kliniki doktora Garncarza znalazłam taki wpis:


[COLOR=#000][FONT=verdana][B][SIZE=5][COLOR=red]W dniu [COLOR=teal]10.06.2011[/COLOR] będziemy badać oczy i serca Tychach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą rejestracją 22 858 80 62. ZAPRASZAMY[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Zadzwonię o 9.00 i zapytam o koszt.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Jaaga, czy za zwrot kosztów paliwa Twój mąż mógłby pojechać?[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][B]Javenko[/B] - a _Lara podesłała Ci zdjęcia fantow na bazarek?

[B]Jaaga[/B] - tak jak pisałam, będę dzisiaj około 15.30 - prosto po pracy.

I zaraz szukam telefonu do doktora Garncarza.[/QUOTE]

Nie podesłała, bo ciągle jej coś wypada i zdjęć fantom nie porobiła, ale się poprawi:eviltong:

Co za wiadomość, że Dunia może odzyska wzrok!!!

Jaszo, nasza fundacja wiem, że zbierała kiedyś za pośrednictwem innej fundacji pieniądze na allegro, podpytaj Anetę. Nie wiem jak to teraz wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Na stronie kliniki doktora Garncarza znalazłam taki wpis:


[COLOR=#000][FONT=verdana][B][SIZE=5][COLOR=red]W dniu [COLOR=teal]10.06.2011[/COLOR] będziemy badać oczy i serca Tychach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą rejestracją 22 858 80 62. ZAPRASZAMY[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]

[B][SIZE=3][COLOR=black]Zadzwonię o 9.00 i zapytam o koszt.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=black]Jaaga, czy za zwrot kosztów paliwa Twój mąż mógłby pojechać?[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Dr Garncarz podobno robi tylko operacje, a psy są na to badane gdzie indziej. To kwestia sprzętu. Trzeba zadzwonić i Go zapytać.

Najpierw trzeba zbadać Duni poziom cukru, żeby wykluczyć cukrzycę, jako powód ślepoty.

Link to comment
Share on other sites

Więc juz wiem...dzwonilam...

Konieczne jest badanie u doktor Nestorowicz w Grudziadzu - badanie ktore ma na celu sprawdzenie, czy siatkówka pod rogówką jest nienaruszona i czy operacja ma sens.
Pani doktor współpracuje z doktorem Garncarzem i potem można ustalać operację.
Jeżeli okaże sie wszystko ok.

Operacja w Warszawie.
Koszt do uzgodnienia, w zależności od tego, czy wszczepia się nową, sztuczną soczewke, czy nie.
Jedno oko - tak na full wypas - 2700 PLN.

Siedze i ryczę.
Już bym wolała nie wiedzieć...gdzie ja uzbieram taką kwotę....
Jak nawet na Dt nie mam w całości...

Link to comment
Share on other sites

Jaszo, a jaki przypuszczalny koszt badania? Na razie warto na to zbierac, bo nie wiadomo, czy operacja dojdzie w ogóle do skutku.
Z drugiej strony szkoda nie próbować i zostawić Dunie niewidomą na resztę zycia, jesli jest szansa na odzyskanie wzroku choć w jednym oku.

Koniecznie trzeba zdjęcia zrobić, podawać oficjane konto i wszedzie zbierać kasę. Na dogo potrzebna pomoc w organizowaniu akcji, bo tu raczej takich pieniędzy nie nazbiera się, bo każdy jakies psy finansuje lub ma pod opieką.

Może ktoś załozyć Duni wątek na Miau w innych zwierzętach? Wszędzie trzeba o niej pisać.

Poreklamujcie moze jeszcze gdzieś mój bazarek w podpisie. Pozostałe psy są jakos zabezpieczone, to pieniadze, choc niewielkie moga pójść na Dunię. na bazarku mam wystawione poidło fontannę, jednak tu nie ma chętnych na nie. Może ktoś wystawiłby je normalnie na Allegro? Są drogie, więc moze udałoby się je sprzedac za porządną cenę.
Inaczej nie mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

o jezu, mam dzisiaj słaby dzień a ta kwota mnie powaliła. mało powiedziane - powaliła mnie moja kwota na operację Paluszka, a tutaj to masakra - skąd tą kasę wziąć??? Chyba allegro cegiełkowe, ale nie wiem kto robi, FB chyba już Dunia ma, więc trzeba tam wpisać

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wcześniej napisałam prośbę do Rybci o tekst, ale na razie nie odpowiedziała.
Dzisiaj będą zdjęcia, potem poproszę Selengę i Isadorę o pomoc w Allegro cegiełkowym.
Zaraz dzwonię do doktor Nestorowicz w sprawie kosztów badania.

[B]Pani Tereso[/B] -tradycyjnie - ma Pani zapchaną skrzynię ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']To moze Majqa napisałaby wzruszający tekst, a potem allegro cegiełkowe?Jest już jakies oficjalne konto, żeby podawać w pierwszym poscie?[/QUOTE]

no właśnie zbieramy na moje konto, ale w takich akcjach nie można podać prywatnego konta - musielibyśmy chyba przez fundację jakąś. choroba, czy ktoś się zna bardziej na tym, żeby czegośnie zawalić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']To moze Majqa napisałaby wzruszający tekst, a potem allegro cegiełkowe?Jest już jakies oficjalne konto, żeby podawać w pierwszym poscie?[/QUOTE]

Oficjalnego konta nie ma. Pieniądze zbiera Feliksik.
Jak Selenga robi Allegro to zbiera na swoje konto a potem przelewa, tak ja to zrozumiałam widząc na innych waątkch.

Ale do Amikat napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...