Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

[QUOTE]Jasza
[INDENT]Dziewczyny, może zróbmy tak:
dowiedzcie się jutro wszystkiego co tylko można o niej, jak sobie radzi w schronisku, czy je, jaka jest w stosunku do ludzi i do tej swojej współtowarzyszki niedoli, co z właścicielką, co z sąsiadami, potem zobaczymy.
Jeżeli bedzie źle, to wyciągamy małą i zbieramy deklaracje na PDT albo hotel, dobrze? [/INDENT]
[/QUOTE]

[B]Jasza[/B] ma rację. Zebranie tych inf. jest niezbędne.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, tylko nie do Karmelci, Tereniu kochana, wiesz, że Ciebie szanuję za wszystko co robisz dla psinek, ale Karmelcia ma
dom tymczasowy na wsi i wkoło są lasy, oferowała już tymczas Madi i chwaliła się, że wypuszcza psy do lasu, bo one tak lubia
tam sobie pobiegać, Madi krótko stwierdziła " porażka ", Jaszo, czy wyobrażasz sobie niewidomą psinę biegającą po lesie samopas bo ja nie

Link to comment
Share on other sites

Ja też sobie nie wyobrażam.

Hotelik oferuje także Emiś - (patrz Jej podpis).
Tylko skąd kasa?
A maleńka nie dośc, że staruszka, to jeszcze nie widzi...nie znajdzie domu w trymiga, więc trzeba się liczyć, że posiedzi w na DT troszkę dłużej. Deklaracje muszą być przemyślane..
[B]No nic, czekamy na wieści Emiś i Gosi.[/B]

Link to comment
Share on other sites

czytałam, że Emiś chce otworzyć hotelik, do niej jak najbardziej, Emiś jest dogomaniaczką z krwi i kości, niestety Jaszo, po tym
wszystkim, co się ostatnio wydarzyło na dogo trzeba być czujnym, nie możemy za własne pieniądze pchać tych biednych, pokrzwdzonych psów w jakieś barachło

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jakie wieści bedą miały jutro dziewczyny...oby jak najlepsze...chociaz nie wiem jakie to mogłyby byc wiadomości...
A jezeli przyjdzie nam ja wyciągać ze schronu, to obyśmy zdążyły....

Marzy mi się bezpłatny, dobry Dom Tymczasowy za zwrot kosztów weterynarza i jedzenia...

Link to comment
Share on other sites

Jakimś niesamowitym cudem dziś wieczorem nasza Muki jedzie do DS, a dopiero rano narzekałam, że nikt jej tyle miesięcy nie chce. Pan przyjeżdża po nią spod Łodzi, bo po kilkunastu latach odszedł jego identyczny pies.

Jesli nie macie miejsca na już, to może przyjechać do nas na kilka dni, ale do kojca. Niestety, żadnego psa ze schroniska nie moge bez kwarantanny wziąć do domu. Możecie szukać jej hotelu, tylko prosze o karmę. Ona jest mało adopcyjna i myśle, że trzebaby jej znaleźć coś domowego, bo przeciez mała, domowa suczka nie bedzie zima marznąć w hotelu w budzie.

Jesli miałaby przyjechać to musi być odrobaczona i zdrowa, bez żadnych oznak chorób zakaźnych, np. kaszel, krwawa biegunka. Jesli taki tymczas coś małej da i ktos ją przywiezie, to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga...nie wiem co najpierw napisać...
- Emiś i Gosia musiałyby sprawdzić, czy mała zdrowa...
- Za karmę mogę przelać 50 PLN jutro i 50 PLN po wypłacie, czyli około 10 czerwca, chyba, że się ktoś dorzuci jeszcze....
- Czyli u Ciebie moglaby zostać kilka dni, tak? Na czas szukania hotelu, DT?

Link to comment
Share on other sites

Sprawdźcie ją na spokojnie. jesli nie macie jeszcze miejsca dla niej, a chciałybyście ją już zabrac, to może ten czas przeczekać u mnie.
Na normalny tymczas nie chcę następnego psa wziąć, bo mam już trzy nieadopcyjne psy i czwartego zimą nie miałabym gdzie dać. Oskar ma 40 kg i ciągle spi w łóżku, mimo że zrobiło się ciepło i mógłby być w ogrodzie. Gina też może domu nie znaleźć. Muszka szuka od września. Sunia więc może tu poczekac, aż znajdziecie jakiś domowy tymczas czy hotelik. Pewnie jest tak samo adopcyjna, jak moje.

Myslę, ze zdrowie i tak trzeba sprawdzić, bo większość hotelików nie weźmie psa, który cos moze roznieść na inne.

Link to comment
Share on other sites

Trafiła do schronu z tymi psami:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rQMVUj-zU4g/TeUT0fsS2DI/AAAAAAAAGao/Mr18c-d5nIc/IMG_1447.JPG[/IMG]
[URL="https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/31Maj2011#"]
więcej zdjęc tu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

oby się udało, dobrze by było zrobić zdjęcia i opisy wszystkim z tego boksu, bo mamy tylko Żabkę, ale może być problem z jednym psem - tym czarnym co wygląda przez okienko, bo on jest jest strasznie przestraszony i szczekliwy, może kąsać. Jak nie jutro to w sobotę je wyprowadzimy, ale ślepka dobrze było żeby wcześniej trafiła do DT.

Link to comment
Share on other sites

Ja by przyjechała ( o ile nie będzie takiej pogody jak przed chwilą ;x), tylko nie wiem czy znajdą się jeszcze 3 osoby ?

Mogłabym ślepce porobić jakieś fotki na spacerze.


A w ogóle czemu ona nie jest w boksie ze "swoimi" psiakami? Na pewno byłoby jej łatwiej z psami, z którymi żyła pod jednym dachem przez ileś lat.

Link to comment
Share on other sites

ulko, Karmelcia ogłaszała jedno miejsce, ja nie znam tego miejsca ale było tam sporo psiaków, a ja od jakiegoś czasu zakładam że wszystkie dt jednak należałoby sprawdzić, i tak się staram robić, generalnie i to miejsce trzeba zobaczyć na własne oczy, i gdyby ktoś był z cioteczek w okolicy to oko speca by się przydało na przyszłość, nasz schroniskowy ślepaczek jest w prawdziwym psim raju w MIELCU, super że jaaga sie pojawiła z propozycją, to miejsce gwarantowanej jakości, a w razie komplikacji popytamy MIELEC / Sama bym biedulkę wzieła na bdt ale przeładowanie ogromne i jeszcze PEREŁKA w drodze / szkoda że chata nie z gumy, zawsze to powtarzam!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Jaaga...nie wiem co najpierw napisać...
- Emiś i Gosia musiałyby sprawdzić, czy mała zdrowa...
- Za karmę mogę przelać 50 PLN jutro i 50 PLN po wypłacie, czyli około 10 czerwca, chyba, że się ktoś dorzuci jeszcze....
- Czyli u Ciebie moglaby zostać kilka dni, tak? Na czas szukania hotelu, DT?[/QUOTE]

deklaruję na razie 100 zł - komu mam wpłacić ?

Link to comment
Share on other sites

Jak ją zobaczyłam wczoraj na zdjęciu to mnie tąpnęło:-(
Ciągle o niej myślę. A jeszcze teraz czytam, że z domku, że Pani chora, że z innymi psami, że jeden uciekł to serce jeszcze bardziej boli.
Ona jeszcze nie widzi, to jaka musi być przerażona tymi wielkimi wydarzeniami...
Brak Pani, psów, obce zimne miejsce, koszmar.
Niech się uda dziewczynkę zabrać.
To nie jest życie dla ślepej staruszki raz dom raz schron<ani dla żadnego psiaka>
Za chwilę nie będzie miała gdzie wracać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']deklaruję na razie 100 zł - komu mam wpłacić ?[/QUOTE]
Filomen, dziękujemy, na razie nie wplacamy bo nie wiadomo co dalej z suczką...
Emiś i Gosia będą dzisiaj w schronisku to się mam nadzieję czegoś dowiemy.

Oby mała była zdrowa, to moglaby pojechać do Jaagi a my na spokojnie poszulalibyśmy DT albo sprawdzonego hotelu i zebralibyśmy deklaracje....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...