Jump to content
Dogomania

charcie mity i charcie prawdy


amster

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

śmiech to zdrowie ;)

hehe następna "perełka"- Coren, "Dlaczego kochamy psy"...

o tak,ten to tez jest udany

:drinking: .Wilczarze super znosza szorstkie traktowanie i nawet to lubia wedle niego :drinking: .

Wirka bylam tam i jesli niechce wcale psa karmic ani z nim wychodzic to bodajze wyszedl mi whippet 8)

Link to comment
Share on other sites

Eeee tam :lol: Przecież to lajkonik pisał.

Stopień posłuszeństwa - niskie ;)

Zabawa z dziećmi - warunkowo :lol: Chyba dlatego, żeby go dzieci nie połamały :lol:

Amster

Wielkie ukłony w Twoja stronę. Borys doskonale zanał komendy "zejdź" z tapczanu, "wyjdź" z kuchni lub korytarza, "do mnie" itd :lol:

Link to comment
Share on other sites

ha! psiaki.pl to rewelacja :lol: wszystkie opisy tam są na podobnym poziomie, chyba jakiś znawca to pisał? 8) szczenię borzoja kosztuje 3200? hmmm ja kupowałam borzoje tylko w Czechach, może sie nie znam :roll:

Szkoda, że nie napisali, że najtrudniejsze do nauczenia jest polecenie "siad" :lol:

Link to comment
Share on other sites

genialny test ma pedigree.pl - okazało sie że muszę oddać moje Szare: "W pozycji Miejsce Zamieszkania (pytanie 1) podałeś, że mieszkasz w mieszkaniu. Może okazać się, że Twoje mieszkanie jest zbyt małe, żeby trzymać w nim tak dużego psa. Musisz wybrać inną wielkość psa."

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, bo oni tam tych tekstów nie tworzą, wesżłam na rasę Chart Polski i tam nie bło nic, tylko klasyfikacja i info, jeśli wiesz coś o tej rasie to uzupełnij bazę, no to uzupełniłam, ale tak na dobrą sprawę mogłam tam napisać wszystko

Link to comment
Share on other sites

mój cc podobno nie gubi sierści, choć mój odkurzecz uważa inaczej, nie powinien bawić się z dziećmi, jest tylko dla doświadczonych właścicieli a podobno uczy się szybko i chętnie i jeszcze do tego wysoki stopień posłuszeństwa... nie mam pytań.... a, i waga jest rozbrajająca- 44kg??? mój raptem o 20 przekroczył ten limit..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...