Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - NOWE STOWARZYSZENIE


Recommended Posts

Hej!
Ostatnimi czasy trochę mało byłem na Dogomanii, ale niestety miałem za mało czasu na udzielanie się na forum :) W grudniu 2010 roku wraz z kilkoma osobami odszedłem z ANIMALS TPZ, ze względu na naganność działań tej organizacji.
Od dawna planowałem powstanie nowej organizacji prozwierzęcej działającej w Bydgoszczy. Nie mamy w mieście jeszcze praktycznie ŻADNEJ prężnie działającej organizacji, która zajmowałaby się wyłącznie reagowaniem w przypadkach łamania praw zwierząt, a inne profile działalności realizowała z mniejszym priorytetem.
Celem nowego stowarzyszenia (nazwa ANIMALI LEX jest nazwą roboczą) jest szybkie i skuteczne reagowanie w przypadkach łamania praw zwierząt wraz z czynną współpracą z organami ścigania i innymi organizacjami działającymi lokalnie, na terenie kraju oraz ogólnoświatowymi. Dokładne cele i założenia są wymienione w roboczej wersji statutu ([URL]http://www.mnesterok.pl/Dokumenty/Statut.pdf[/URL]).
Do założenia stowarzyszenia potrzeba co najmniej 15 osób. Dlatego szukam ludzi - może znajdą się osoby chętne do rozpoczęcia swoich działań dla zwierząt i rozszerzania horyzontów nowej organizacji.
Termin spotkania założycielskiego (gdzie z chętnymi osobami ustalimy szczegóły oraz uzupełnimy dokumenty wymagane dla rejestracji stowarzyszenia w Krajowym Rejestrze Sądowym) zostanie ustalony, kiedy zbierze się już odpowiednia ilość stuprocentowo zainteresowanych osób.
Utworzyłem z tego wydarzenie na Facebooku, dlatego (o ile to możliwe), proszę dodawać się właśnie tam: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=106331696123206[/url] ;)

Do zobaczenia, użytkownicy z Bydgoszczy! :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

I znowu moje, jakże inteligentne pytanie..
Wchodzę sobie na stronkę animali lex-u i narazie jak widzę rozgłaszacie tylko stowarzyszenie... Kiedy będziecie się mogli zająć jakąś sprawą? Ja mam już parę ważnych propozycji :) W razie czego, proszę o PW
Czy w najbliższej przyszłości chcecie się "dopiąć" do SdZ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cudownie ,że coś takiego powstało.
Proszę o wiadomość na PW jak już Animali Lex będzie mogło zacząć działać,o ile już nie działa ;D.
Ja zgłaszam się do tego chwalebnego stowarzyszenia :)
Z Rasową musimy to rozpowszechnić,bo się znamy.
Zróbmy coś wreszcie!

Link to comment
Share on other sites

"Członkiem zwyczajnym z pełnymi prawami wynikającymi z niniejszego Statutu może być osoba małoletnia w wieku od szesnastego roku życia do uzyskania pełnoletniości, z tym że w składzie Zarządu Stowarzyszenia większość muszą stanowić osoby o pełnej zdolności do czynności prawnych"

masz Rasowa odpowiedź :D

+ ja też się dołączam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Cudownie ,że coś takiego powstało.
Proszę o wiadomość na PW jak już Animali Lex będzie mogło zacząć działać,o ile już nie działa ;D.
Ja zgłaszam się do tego chwalebnego stowarzyszenia :)
Z Rasową musimy to rozpowszechnić,bo się znamy.
Zróbmy coś wreszcie![/QUOTE]
Animali lex z tego co wiem już działa. Można im podsyłać zgłoszenia (tak jak ja to robię). Z przyłączeniem się do Stowarzyszenia chciałabym jeszcze poczekać do ukończenia tej szkoły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']Animali lex z tego co wiem już działa. Można im podsyłać zgłoszenia (tak jak ja to robię). Z przyłączeniem się do Stowarzyszenia chciałabym jeszcze poczekać do ukończenia tej szkoły ;)[/QUOTE]

to czyli jeszcze ile ?:> cztery lata :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...