Jump to content
Dogomania

White Wolf - opinie.


Natalia&Cody

Recommended Posts

Bardzo fajna składowo;
kupowałam na free-dog.pl ale jest też na zdrowypupil.pl
Pies pożera ją jak szalony, załatwia się normalnie, ale mam ją od 2 dni, więc trudno mi powiedzieć coś więcej.
Z podobnych a bardzo dobrych karm ostatnio szła u mnie Acana Pacifica, też bezzbożowa, rybna i pies bardzo dobrze na niej wyglądał i przyswajał też - zmieniłam na white Wolfa, bo po prawie 14 kg worku Acana się trochę psu znudziła, ale generalnie polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja również mogę polecić. Karma ma duże kulki i jest bardzo aromatyczna. Moja suka karmę lubi i chętnie je, bez dosmaczania. Kupy są fajne, nie ma gazów. Słyszałam opinie, że po tej karmie psu brzydko pachnie z pyska, ale nic takiego nie zaobserwowałam. Jestem zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

No ja po zjedzeniu dwóch worków przez psa nie jestem już tak entuzjastycznie nastawiona.
Mieliśmy Duck & Peas i Nord Salmon; szczególnie po kaczce były duże kupy i generalnie słabe przyswajanie; pies niby sporo jadł, a masy mięśniowej jakoś nie mógł nabrać. U nas jednak lepiej sprawdziła się bezzbożowa Acana i Wolfsblut, no ale mój pies to demon aktywności z dużym umięśnieniem, i większość nawet dobrych karm nie daje rady, więc myslę, że dla przeciętniejszego psa WW może być całkiem dobry.

Link to comment
Share on other sites

Moja suka była krótki czas na Acanie tej o której piszesz i niestety karma się nie sprawdziła. Przede wszystkim psu nie smakowała, nawet dosmaczanej jeść nie chciała. Sierść zrobiła się brzydka, matowa i sztywna. O wiele wiele bardziej smakuje jej Acana RanchLand, może pokuszę się o kupno 2,5kg worka?
O dziwo po WhiteWolfie (Wild Forest Gold Edition) sierść na grzbiecie się zagęściła i już nie widać czarnych plam na skórze. Sierść jest miekka i błyszcząca.
WolfBlut jest kolejną karmą, którą na pewno wypróbuję, jest duży wybór, ale na pierwszy rzut pójdzie ta z konina :)

Link to comment
Share on other sites

Acanę bezzbożową mieliśmy Pacificę i była ok ;)
Z kolei White Wolfa Wild Forest nie mieliśmy, a ten podobno najlepszy.
Wolfsblut ma dwie linie; niskobiałkową i niskotłuszczową, i wysokobiałkową, wysokotłuszczową; Wide Plain jest z tej pierwszej, więc jak masz młodego albo aktywnego psa to wybierz jakiś inny; ja mam dla szaleńca Green Valley z jagnięciną ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam roczną bulterierkę. Ruchu latem ma ogrom. Nie jest to rasa "pracująca" długo, raczej krótko i intensywnie, ale wieczorny spacer do psów, w teren trwa spokojnie 4h. Każdy mięsień się przyda. Późną jesienią i zimą ruchu będzie mniej. Wykluczam z karm wszelki drób, a ciągle jesteśmy na jagnięcinie (od szczeniaka), odskocznią czasem jest jakaś ryba (małe opakowania karm), dlatego szukam czegoś innego.

edit:
Myślę, że będę wracać co jakiś czas do WWWFGE.

Link to comment
Share on other sites

To spróbujcie Wolfsbluta Blue Mountain (dziczyzna i królik) albo Green Valley (jagnięcina i łosoś), albo Wild Pacific (rybny). Reszta to niskobiałkowe i niskotłuszczowe, więc dla młodego bulla z dużą ilością ruchu to nie bardzo.
[SIZE=1]Masz gdzieś zdjęcia bullinki? :loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Jara']Może się skończyły, jakiś czas temu zniknęło Wild Forest Gold Edition i później wróciły.[/QUOTE]

Niby tak,dzwoniłam do nich w piątek i powiedzieli że super premium będą.Ale dziś jeszcze wysłałam maila z zapytaniem kiedy dokładnie spodziewają się dostawy i póki co cisza.
My aktualnie testujemy,moje baby są w połowie worka z jagnięciną i jestem bardzo zadowolona,więc nam nadzieję że karmy jednak się wkrótce pojawią.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Jara']Nie spodziewaj się odpisania na maila, nigdy nie odpisują ;)[/QUOTE]
Odpisali i to nawet kilka razy ;)
Tylko co z tego skoro karmy nadal nie ma.I to już nie tylko Super Premium,żaden z rodzajów nie jest obecnie dostępny...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...