Jump to content
Dogomania

Kurs groomerski - gdzie najlepiej?


mychaaaaa

Recommended Posts

witam, ja się zapisałam na kurs do Pani Marty Staszkiewicz z salonu Vadera w Poznaniu. Był ktoś kiedyś? Jakieś wrażenia? wnioski ? 

Zaczynam za miesiąc, jednak przez najbliższe dwa tygodnie mogę się jeszcze wypisać, więc proszę o jakieś wskazówki. 

Adres strony internetowej gdzie opisany jest kurs : Kurs strzyżenia psów Poznań

 

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Witam,

podbijam temat. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu jest :P
Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o miasta, w których można, i w których warto, zrobić kurs groomerski. Pochodzę z Podlasia [Suwałki dokładniej] więc w sumie wszędzie będzie mi daleko, ale może jednak ktoś zna jakieś szkoły w pobliżu, a jeśli nie, to szkoleniowca, którego warto wybrać i poświęcić pobyt w odległym mieście?
Zaczynam od podstaw.. Nie mam doświadczenia w strzyżeniu i pielęgnacji zwierząt, ale bardzo je uwielbiam i to własnie z nimi chcę wiązać swoją przyszłość. Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Polecam kurs groomerski u Pani Kseniyi i Zuzy w Salonie Strzyżenia Psów Zoogo w okolicach Krakowa. Ukończyłam niedawno takie szkolenie i jestem bardzo zadowolona a mam porównanie bo wczesniej byłam na jednym kursie strzyżenia psów w Krakowie. Przede wszystkim uczą obcinąć psy inaczej niż wszyscy. Na kursie głównie praktyka na żywych modelach, rewelacyjna nauka technik strzyżenia, zreszta widać po perfekcyjnym strzyżeniu yorków, szpicy niemieckich shih tzu i innych ras. Kurs groomerski link. Dla mnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza specjalistak w strzyżeniu psów w Polsce. Polecam Aga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja z czystym sumieniem mogę polecić kurs w gowork w Warszawie!! Stawia się tam na praktykę i całą wiedze przyswaja w miłej atmosferze. Kursant nie boi się zadawać pytań, bo wie, ze dostanie na nie jasne odpowiedzi. Prowadząca p. Iwona jest osobą bezpośrednią i bardzo kontaktową. Indywidualnie podchodziła do każdego z nas. Widać, że kocha zwierzęta i jest zaangażowana w swoją pracę.Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia:) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...