Jump to content
Dogomania

Kurs groomerski - gdzie najlepiej?


mychaaaaa

Recommended Posts

Guest Olimpijka

[quote name='zuzka1601']U Pana Zbyszka w tym roku już miejsc brak, a co myślicie o tym kursie? [URL]http://www.kurs-strzyzeniapsow.pl/program.html[/URL]
bo poszukuję kursu dla siebie[/QUOTE]

Może warto poczekać na termin u Pana Zbyszka? Jeszcze w tym tygodniu było wolne miejsce.
Mnie nie przekonuje ta szkoła, spójrz na galerię.

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Właśnie mało jest w Polsce szkół wartych polecenia, a niektórzy twierdzą, że nie ma w ogóle. U nas w regionie Pan Zbyszek ma renomę i babki pięknie ścinają po tym kursie. Ja czekam w kolejce do listopada od sierpnia i mam nadzieję, że warto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Polecam Szkołę Groomingu Doroty Stradowskiej w Warszawie - Laskach; tel.885-839-380
Jest to szkoła groomingu z prawdziwego zdarzenia oparta na praktyce ( pracy z psem), a nie tygodniowy kurs oparty na przyglądaniu się.
Nauka groomingu trwa u Doroty min. pół roku.
Warunkiem uzyskania dyplomu groomera z tej szkoły jest zdanie egzaminu z teorii i praktyki (kilka gatunków włosa do strzyżenia i trymowania - różne rasy).Egzamin nie jest łatwy. Stawiany jest wysoki poziom na egzaminie, bo wysoki jest poziom przekazywanej uczniom wiedzy.
Porównywalny do egzaminu czeladniczego w Izbie Rzemieślniczej.To daje absolwentowi pewność, że w momencie samodzielnej pracy "na swoim" poradzi sobie bez stresu w tym zawodzie i nie straci klienta przez nieudolność.

Nauka w szkole Doroty polega przede wszystkim na praktyce.Uczeń nie jest sprowadzony do roli pomocy w salonie, ale w pełni uczestniczy w pielęgnacji psa ( strzyżenie, trymowanie).
Jestem uczennicą szkoły groomingu Doroty Stradowskiej i jestem z tego bardzo dumna.
Dzięki Ci mój Mistrzu za cierpliwość i dobre praktyczne rady groomerskie, obyś tej cierpliwości do mnie nigdy nie traciła:)

Edited by Malgorzata Wysocka
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...