Jump to content
Dogomania

Wszystkie skrzaty w domach.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też dzielnie zniosłam ich szczepienie:eviltong: myślałam, że z Rudą będzie dużo gorzej, była przerażona, ale ani się nie wyrywała ani nie rzucała no i nie sra** po całej klinice. Od kilku dni siedziałyśmy w samochodzie, nosiłam ją na rękach itd a dzisiaj rano jakby wiedziała co będzie i przy próbie wzięcia ją na ręce narobiła pisku i uciekła, przez chwile zastanawiałam się czy na pewno ją brac a tu wszystko oki:p.Biała sama do samochodu nie wejdzie ale jak się ją włoży to kładzie się na dole i leży.
Poza tym wydaje mi się, że mimo że na działce mają super to jednak nie jest to zbyt dobre miejsce do socjalizacji, nie ma samochodów ludzi, innych psów no i ogólnie cisza i spokój w mieście sunie obie były przerażone, Biała na smyczy chodziła tylko do tyłu i raczej średnio reagowała na jakiekolwiek nawoływania itd :roll:

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję wątek, bo "kibicuję" maluchom i ich opiekunom:cool3:

No i jak..? Wypatrzył ktoś Toediego w klinice?

Widzieliście to...? SZOK!!!:placz::placz::placz:
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20110716%2FLUBLIN%2F259269424[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Podczytuję wątek, bo "kibicuję" maluchom i ich opiekunom:cool3:

No i jak..? Wypatrzył ktoś Toediego w klinice?

Widzieliście to...? SZOK!!!:placz::placz::placz:
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20110716%2FLUBLIN%2F259269424[/url][/QUOTE]
Nie odważyłam sie to przeczytać...wystarczył tytuł drastyczny ...Szok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Podczytuję wątek, bo "kibicuję" maluchom i ich opiekunom:cool3:

No i jak..? Wypatrzył ktoś Toediego w klinice?

Widzieliście to...? SZOK!!!:placz::placz::placz:
[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20110716%2FLUBLIN%2F259269424[/url][/QUOTE]
Widzialam juz slow brakuje, te typy to nie ludzie, biedne stworzenie :(

Eh, a tutaj kolejna Bida odebrana interwencyjnie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211279-Bambus-strasznie-zaniedbany-ON-ek[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek "po łebkach". Ja miałam przez jakiś czas trzy dzikuski szczeniaki u siebie na BDT, tez cisza i spokój w lesie:) Na początku było srańsko i gryzienie przy każdej próbie kontaktu,a po ok.1,5 m-ca spały w moim łóżku;) i jeden z nich już w nowym stałym domku - także bądźcie dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Przeczytałam wątek "po łebkach". Ja miałam przez jakiś czas trzy dzikuski szczeniaki u siebie na BDT, tez cisza i spokój w lesie:) Na początku było srańsko i gryzienie przy każdej próbie kontaktu,a po ok.1,5 m-ca spały w moim łóżku;) i jeden z nich już w nowym stałym domku - także bądźcie dobrej myśli :)[/QUOTE]
Z naszymimmaluchami nie jest wcale tak źle tylko domów brakuje:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Normalnie porażka...[/QUOTE]

no fakt nie polepsza nam to humorów i perspektyw na najbliższą przyszłość, ale ja i tak nie tracę wiary, że w końcu maluchy jeden po drugim wylądują w swoich ds...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Suzi teraz zamiast biegac po dworze i sie bawic, to szuka co by tu zezrec. Bidny piesio, a to kamyczka zlapie, a to mirabelke ;d
Taka sie odwazna zrobila, ze rzuca sie na inne psiaki, musze to zachowanie utemperowac.[/QUOTE]
Merys a może warto zrobić ulotki takie ogólne NIE KUPUJ ADOPTUJ! z naszymi danymi itp. pójść na to głupie targowisko ze zwierzętami i uświadamiać ludzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Merys a może warto zrobić ulotki takie ogólne NIE KUPUJ ADOPTUJ! z naszymi danymi itp. pójść na to głupie targowisko ze zwierzętami i uświadamiać ludzi?[/QUOTE]
Zajebisty pomysl, w sobote na turystycznej jest no nie?
aa znajoma mi wczoraj tez jeden podsunela (dobrze ze mi sie przypomnialo;d) zeby moze dac ogloszenia, o tresci "szukamy domow tymczasowych na 7 dni dla suczek po sterylizacji z Rachowa starego" Co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Zajebisty pomysl, w sobote na turystycznej jest no nie?
aa znajoma mi wczoraj tez jeden podsunela (dobrze ze mi sie przypomnialo;d) zeby moze dac ogloszenia, o tresci "szukamy domow tymczasowych na 7 dni dla suczek po sterylizacji z Rachowa starego" Co ty na to?[/QUOTE]
Przenieśli jakiś czas temu do centrum miasta...
Chyba pod zamek.
Tylko,że sunie z Rachowa to dziki i muszą mieć doświadczony DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...