Jump to content
Dogomania

Dobry fryzjer w Bydgoszczy?


skye

Recommended Posts

  • 1 year later...

Jakiego masz psiaka ?bo nie każdy nawet dobry potrafi odpowiednio "zrobić " każdą szatę.
Ja z moim Berneńczykiem jezdże do "Zielonej łapki" w Cielu .Z czystym sumieniem mogę polecic. Prowadzący są jednocześnie wieloletnimi Hodowcami psow.Super podejście do zwierzaka i opiekuna .Widziałam tam też w obsłudze Komondora,Setera Irlandzkiego a także Yorka...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Tuptak']niw wiem na czym Tobie zalezy, bo jesli wystawowy to fakt ........trzeba naprawde uwazac na groomera, ale jesli tylko wg zyczenia to zapraszam, moze sie dogadamy i bedziesz zadwolon [URL="http://www.psifryzjerpupil.pl"]www.psifryzjerpupil.pl[/URL][/QUOTE]
Z każdym cocker spanielem angielskim czy psem w typie rasy trzeba uważać. Spaniel to nie york, któremu strzyżenie nie szkodzi na włos. Spanieli się nie goli...nawet na życzenie. Trzeba umieć klientowi pewne rzeczy wytłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tuptak']niw wiem na czym Tobie zalezy, bo jesli wystawowy to fakt ........trzeba naprawde uwazac na groomera, ale jesli tylko wg zyczenia to zapraszam, moze sie dogadamy i bedziesz zadwolon [URL="http://www.psifryzjerpupil.pl"]www.psifryzjerpupil.pl[/URL][/QUOTE]

Tuptak, sorry, ale żaden z psow strzyzonych wcale mi sie nie podoba ..... wszystkie jakby nieskończone, nierówno obcięte ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tuptak']niw wiem na czym Tobie zalezy, bo jesli wystawowy to fakt ........trzeba naprawde uwazac na groomera, ale jesli tylko wg zyczenia to zapraszam, moze sie dogadamy i bedziesz zadwolon [URL="http://www.psifryzjerpupil.pl"]www.psifryzjerpupil.pl[/URL][/QUOTE]

Tutaj na pewno nie przyjdę z moim psem. Ten salon to jakaś pomyłka. Psy są oszpecane, jakaś masakra. Kto tej Pani dał prawo wykonywania zawodu. Takie salony powinny być zamykane. A zdjęcia tych psów to jest ANTYREKLAMA. Brawa dla tej Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skye']Hej ;) Szukam psiego fryzjera w Bydgoszczy. Czy znacie jakiegoś dobrego?
Chce przyciąć troszkę moją cocker spanielkę... :mad:
Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :diabloti:[/QUOTE]
[URL]http://www.psifryzjerpupil.pl/[/URL] Super fryzjer proszę spróbować.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

głowa cocker spaniela ma być szlachetna i wyrazista, charakeru głowie nadaje gładka czaszka(trymowana) i delikatnie opadające uszy , które też są stylizowane u podstawy .Tak w wielkim skrócie jest opisywana głowa cocker spaniela angielskiego.Ale własciciele kanapowców w większosci przypadków wolą loczki, grzywki i tym podobne fruwadełka na głowach swoich pupili.

Link to comment
Share on other sites

Glowa ma byc szlachetna ale nie przez golenie...Mam spaniela w domu i robie spaniele... I w zyciu nie polece golenia lba... :shake: Nie przez to sie osiaga szlachetnosc... :roll: Wystarczy wlascicielowi odpowiednio wytlumaczyc i pokazac roznice... Nie trzeba zaraz jechac po lbie maszynka ktora daje koszmarny efekt :roll:

Nie bede sie wyklocac o insza inszosc ale jak by mi ktos zgolil leb spaniela to bym chyba pogryzla :diabloti:

Edited by Cockermaniaczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Glowa ma byc szlachetna ale nie przez golenie...Mam spaniela w domu i robie spaniele... I w zyciu nie polece golenia lba... :shake: Nie przez to sie osiaga szlachetnosc... :roll: Wystarczy wlascicielowi odpowiednio wytlumaczyc i pokazac roznice... Nie trzeba zaraz jechac po lbie maszynka ktora daje koszmarny efekt :roll:

Nie bede sie wyklocac o insza inszosc ale jak by mi ktos zgolil leb spaniela to bym chyba pogryzla :diabloti:[/QUOTE]

cóż chyba zbyt szybko czytasz posty i niedoczytujesz dokładnie :shake: bo pisałam o trymowaniu głowy a golenia łba nikomu bym nie polecała nie mówiąc już o gryzieniu:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...