Jump to content
Dogomania

Alta i Ciapek w nowych domkach :)


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rowniez ciesze sie ze ruszylo. Napewno Ani jest lzej an serduszku. Jesli chodzi o Alte, mamy darmowa sterylke - to super informacja. Teraz tylko trzeba sie jak najwiecej o niej dowiedziec zrobic cudowne zdjecia i tekst a ja juz sie oglaszaniem jej zajme. Choc pewnie przy suni beda potrzebne dodatkowe zabiegi pielegnacyjne na sliczna siersc :)

Co do Cipaka tutaj wiem nieco mnie, procz tego ze tez jedzie na BDT (?). Z pewnoscia doprowadzanie go do porzadku i poznanie jego charakteru + dobre zdjecia moga przyniesc domek. Podobnie jak w przypadku Alty deklaruje ogloszonka psiaka.

No i odemnie bedzie 200 zł na dobry poczatek dla psiakow. Stówka naAlte i stówka na Ciapka. Choc to smiesznie niska kwota... Za dwa dni ruszam z bazarkiem wiec mysle gora za dwa tygodnie przeleje pieniazki.

edit:
Alta i Ciapek beda mialy wspolny watek prawda? Bo chcialabym zamowic im banerek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']

No i odemnie bedzie 200 zł na dobry poczatek dla psiakow. Stówka naAlte i stówka na Ciapka. Choc to smiesznie niska kwota... Za dwa dni ruszam z bazarkiem wiec mysle gora za dwa tygodnie przeleje pieniazki.[/QUOTE]
Jeszcze raz usłyszę ,że to mało to ....:mad::mad:

[QUOTE]edit:
Alta i Ciapek beda mialy wspolny watek prawda? Bo chcialabym zamowic im banerek :)[/QUOTE]

Tak wspólny , a banerek gdzieś jest na wątku , bardzo fajny :)

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to ,że to Ty jako jedyna zaproponowałaś Alcie DT , to Ty się nakombinowałaś ,żeby jej pomóc i to Ty masz tu zdanie decydujące :)

Ciapuś spakowany , a mnie nerwy zjadają jak to będzie , 300 km w jedną stronę , Ciapuch dostanie uspokajacza , ale wiadomo ,może być różnie . Wyjeżdżamy o 6 , 6:30 . Ja pewnie dopiero w nocy usiądę zdać relację .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...