Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolejne wpłaty i rozliczenia zrobię jutro...dziś już żadna z nas nie ma sił, nawet nie wiem czy fakturę Beata wzięła.......pewnie z wrażenia zapomniała

tak bardzo trzeba być czujnym , non stop pilnować....nie wiadomo czy coś coś zjadł ukradkiem czy wyniszczony organizm tak ogólnie się zbuntował


DT jest przerażony, boi się nim dalej opiekować.....obawiają się, że nie mając aż tak wielkiego doświadczenia niechcący mu zaszkodzą, ogólnie są przerażeni......tak bardzo potrzebujemy dla niego nowego DT !!!!, już nie wiem gdzie szukać, problem wielki bo Leoś już nawet do stałej rezydentki amstaffki startuje......jesooo gdzie tu znaleźć DT bez psów.....?????

to niesamowite, są pieniądze a nie ma dla niego miejsca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']trafiłam tutaj po fb :/
straszne..rzeczy sie dzieja w tym swiecie...

Miejmy nadzijeję, ze bedzie dobrze...

1. Latika - sunia, kt rok temu ściągneliśmy z ulicy - kostucha ale z futrem - wiec nie było widac bez zmoczenia jej STANU...Jeść często..kalorycznie...nawadniać
u nas obyło sie bez kroplowki.
Ale dłuuuugoooo miała problemy kardiologiczne i złe wyniki krwi..oj długoooo
teraz waży 23 kg i jest na diecie:) /ważyła 10.8kg/

2. JUNIOREK - to jego szukaliśmy, ale znelxliśmy Lati :/ Juniorek to kopia Leonka - ok 8 mc chłopczyk. poszliśmy do weta...kazał nawadniac, jeść mało, a treściwie.
i wszystko już się układało, a malec zaczął sie pienić potwornie - dostał drgawek...umarł :/ po tygodniu!!! KLESSZCZE zrobiły swoje..

TAK WIĘC UWAZAJCIE - obejrzyjcie go ... i MIEJSCIE na uwadze to, ze pies w stresie trzyma się...jak dostaje opiekę..jedzenie...stres go puszcza i wtedy są schody
My w Szydłowcu mieliśmy juz pare szkieletów psich...Wszystkie wyszły obronną ręką - JUNIOREK za TM :/

polecam - RC recovalescnt /mało a treściwie/...saszetki dla kotów/duzo białka/...elektrolity do wody RC...i duzo..duzo wody...spanie na świeżym powietrzu

p.s.
Ramzes - tez szkielecik..po całym odzywieniu zaczął podupadac na zdrowiu i znowu straszył kośćcem - zbadać koope na robale....moze jakiegoś szczurka Leos z głodu zjadł...

trzymam kciuki bo tyle moge:/
i na fb porozrzucam[/QUOTE]Bardzo cenne informacje.

Link to comment
Share on other sites

dziękuje kochane, że przy nim byłyście.......:loveu::loveu:, i bardzo przepraszam za szarganie nerwów....Leon nas chyba wykończy, taki osłabiony, taki wyniszczony a mimo tego tak agresywnie reaguje na inne psy.....że on w ogóle ma siły na takie historie..........jechał do weterynarza praktycznie nieprzytomny, obolały, praktycznie na nic nie reagował ...ale nie omieszkał na poczekalni wyskoczyć do suni aby za chwile znowu opaść całkowicie z sił......niepokojący charakterek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']dziękuje kochane, że przy nim byłyście.......:loveu::loveu:, i bardzo przepraszam za szarganie nerwów....Leon nas chyba wykończy, taki osłabiony, taki wyniszczony a mimo tego tak agresywnie reaguje na inne psy.....że on w ogóle ma siły na takie historie..........jechał do weterynarza praktycznie nieprzytomny, obolały, praktycznie na nic nie reagował ...ale nie omieszkał na poczekalni wyskoczyć do suni aby za chwile znowu opaść całkowicie z sił......niepokojący charakterek[/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Cos podobnego,on troszke jamnikowaty moze dlatego tak sie zachowuje?Skad bierze te sily.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Bardzo cenne informacje.[/QUOTE]

Leoś ma specjalnie gotowane jedzenie....dodatkowo dostaje specjalną dla rekonwalescentów karmę.....jest intensywnie nawadniamy.....jakieś pasty jeszcze Beata mu zawiozła....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Cos podobnego,on troszke jamnikowaty moze dlatego tak sie zachowuje?Skad bierze te sily.[/QUOTE]


to samo powiedział weterynarz.....charakter jamnika w "najlepszym" wydaniu

Link to comment
Share on other sites

Jednym tchem przeczytałam ostatnie wydarzenia na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Leo musisz żyć i dowiedzieć się że można być szczęśliwym, musisz poczuć radośc spacerków, głasków, spania w łóżeczniu ;) głodny już nigdy nie będziesz o to sie nie martw ;)
A co do charakterku to może on odgania od siebie inne psy ze względu na swój stan ? daje im do zrozumienia że mają nie podchodzić...a jak się lepiej poczuje to może mu troszkę przejdzie ? no nie wiem tak sobie gdybam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Jednym tchem przeczytałam ostatnie wydarzenia na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Leo musisz żyć i dowiedzieć się że można być szczęśliwym, musisz poczuć radośc spacerków, głasków, spania w łóżeczniu ;) głodny już nigdy nie będziesz o to sie nie martw ;)
[B][COLOR=red]A co do charakterku to może on odgania od siebie inne psy ze względu na swój stan ? daje im do zrozumienia że mają nie podchodzić...[/COLOR][/B]a jak się lepiej poczuje to może mu troszkę przejdzie ? no nie wiem tak sobie gdybam :)[/QUOTE]

To może mieć sens :cool3: Zauważyłam takie reakcje u starych i schorowanych psów w bidulach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Jednym tchem przeczytałam ostatnie wydarzenia na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Leo musisz żyć i dowiedzieć się że można być szczęśliwym, musisz poczuć radośc spacerków, głasków, spania w łóżeczniu ;) głodny już nigdy nie będziesz o to sie nie martw ;)
A co do charakterku to może on odgania od siebie inne psy ze względu na swój stan ? daje im do zrozumienia że mają nie podchodzić...a jak się lepiej poczuje to może mu troszkę przejdzie ? no nie wiem tak sobie gdybam :)[/QUOTE]

no kurcze to całkiem możliwe, choć tez element zazdrości o człowieka bym tu wprowadziła......co by nie było to mały paskud, jedynie koty ma w głębokim poważaniu a cała reszta to wróg

dzisiaj Leoś czuje się dobrze, tfu tfu aby nie zapeszyć .......jak dostanie kroplówkę to pewnie będzie miał jeszcze więcej sił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marra']Jednym tchem przeczytałam ostatnie wydarzenia na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Leo musisz żyć i dowiedzieć się że można być szczęśliwym, musisz poczuć radośc spacerków, głasków, spania w łóżeczniu ;) głodny już nigdy nie będziesz o to sie nie martw ;)
A co do charakterku to może on odgania od siebie inne psy ze względu na swój stan ? daje im do zrozumienia że mają nie podchodzić...a jak się lepiej poczuje to może mu troszkę przejdzie ? no nie wiem tak sobie gdybam :)[/QUOTE]

znam takie przypadki - to bardzo prawdopodobne
powinno się zmienić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...