Jump to content
Dogomania

szok.....szok - PSI KOŚCIOTRUP - w super DT, jest powolutku szykowany do adopcji


lolka

Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak wogóle to na niego trzeba bardzo uważać....interesują go na ta chwilę dwie rzeczy, przytulanie i bezustanne szukanie jedzenia jedzenia, nie ujdzie mu nawet kropelka tłuszczu na podłodze.....dzisiaj P.Marzena o mało na zawał nie zeszła ............upadło jej na podłogę mydło, Leoś się w jednej sekundzie rzucił,porwał, uciekł i zaczął je jeść .....w ostaniej chwili jej wyrwała w kawałkach z pyska, coś tam pewnie przelknal ale mam nadzieję ze drobinkę....trzeba być czujnym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Ja też lecę udostępniać na PW.
Czy jakaś fundacja z Waszych okolic mogłaby pomóc w wystawieniu [B]Allegro Cegiełkowego?[/B]

Czekam na wyniki badań i mocno kciuki zaciskam, żeby było jak najlepiej, Leoś - bądź dzielny![/QUOTE]


tutaj w naszych okolicach nie ma żadnych fundacji, przynajmniej nic na ten temat nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']zrobię mu allegro cegiełkowe - jeśli możesz uzyskać jeszcze jakieś zdjęcia to dobrze by było, ale nawet jak nie będzie więcej zdjęć to też mu zrobię[/QUOTE]
Selenga obiecała zrobić allegro :)

Link to comment
Share on other sites

O matko to cud, że Leoś przeżył! Co za ludzie!!! Jak mogli patrzeć na to jak pies umiera!!!!
Leoś jesteś dzielnym pieskie i życzę ci wspaniałego domku i żebyś juz nigdy głodu nie zaznał.
Ja też kiedyś znalazłam taka chudzinkę Zuzię, na żywo zobaczyć takiego psa to jest szok! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187394-ZUZIA-male%C5%84ka-wychudzona-sunieczka-czeka-na-swoj%C4%85-szans%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/187394-ZUZIA-male%C5%84ka-wychudzona-sunieczka-czeka-na-swoj%C4%85-szans%C4%99[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trochę dobrych wieści dla Leonka. Pan z portalu Chwila Dla Pupila bardzo chce pomóc, oto propozycje:
1. Pan przygotowuje dla Leona skarbonkę na portalu do zbierania pieniędzy (w ten sposób wyleczyli psa podpalonego żywcem i sunie z dziurami po młotku i siekierze w głowie itp).
2. Zaproponował żeby przewieźć go do sprawdzonego Schroniska gdzie będzie miał całodobową opiekę, kroplówki itp., ale decyzję pozostawiam Wam.
3. Zaproponował darmowy baner reklamowy dla weterynarza który prowadzi Leonka, w zamian za obniżenie kosztów leczenia.
4. Zaprosił mnie do Radia Kraków, żeby opowiedzieć o Leonie i zaapelować o dom tymczasowy i opiekę.
5. Prosił o przekazanie swojego numeru telefonu osobie która ma pod opieką Leona
Więc chyba Lolka Tobie dam ten numer i swój też wysyłam z prośbą o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...