Jump to content
Dogomania

"Jak rozmawiac z psem" Stanleya Corena - Super ksiazka :)


JustynaJK

Recommended Posts

Mnie w ogóle [I]"Zapomniany język psów"[/I] zirytował bardzo mocno i mam wiele wątpliwości dotyczących zarówno szczerości autorki, jak i jej podejścia do psów. Zdecydowanie - do kitu :diabloti:

Bardzo lubię czytać Corena - [I]"Jak rozmawiać z psem"[/I] jest niezłe, warto zajrzeć również do [I]"Tajemnic psiego umysłu"[/I], ale szczególnie wyróżniam jego [I][B]"Inteligencję psów"[/B][/I] :cool3:

Co do innych lektur...
Czytałam oba tytuły Fishera [I]("Okiem psa"[/I], [I]"Dlaczego mój pies...?"[/I]) i uważam, że znakomicie się uzupełniają.
Świetna i moim zdaniem niezbędna książka w biblioteczce każdego psiarza to publikacja Turid Rugaas [I]"Sygnały uspokajające" :p [/I]

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol:Jest już temat o Corenie
Tak, czytałam "Jak ...." uważam, ze jest to b. dobra ksiazka mowiaca nie tylko o psychice psów.
Niestety nie mam teraz mozliwości zakupu "Tajemnice psiego umysłu" i "Inteligencja psów", a przy tym przeczytania. Moze jak moja długa lista planowanych do zakupienia ksiązek będzie się powoli skracać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...