Jump to content
Dogomania

Pies nagle zachorowal, z dnia na dzien calkiem opadl z sil


Iza i CTR

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie

Jeśli problem był neurologiczny to dla szybszej ekonwalescenji można jeszcze spróbowac podac psiakowi karme Hill's b/d. Zalecana przy zmianach starczych mózgu i urazach.
Lub suplement diety Activate. O ile sie nie mylę firmy Vet Trade. "Witaminy" popawiające sprawność układu nerwowego.

co prawda obie wersje są drogie, ale jeżeli właściciel jest w stanie to myślę, że warto.

Warto choc o tym poczytać...

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Troche czasu minelo od tej dziwnej choroby. Bunia jest w 100 % zdrowa. Biega jak dawniej, szczeka na wszystko jeszcze czesciej :) (taki juz jej urok) i ogolnie ma sie bardzo dobrze. Tak jakby nigdy nic sie nie zdarzylo. I do konca nikt nie wie co to bylo. Mialam juz nawet przypuszczenie, ze to feralny lek Jelfy - corchydron (dzien przed choroba dostala zastrzyk na problemy alergiczne), ale wet mowil, ze to niemozliwe.

Link to comment
Share on other sites

ja mialam podobny przypadek z moja buldozka... przy tym wszystkm jej jeszcze oczy lataly w lewo uciekaly, wet stwierdzil zapalenie blednika z powodu- zapalenia dziasel, slinianka tak zwana... dostawala antybiotyk i chyba steryd... pomoglo, ale dopiero po tyg... inny lekarz potem jak opowiedzialam o tym co jej bylo stwierdzil ze to byl mikrowylew... czy jej sie nic zlego nie dzialo z zebami, i czy nie ma przykrego bardzo zapachu z buzi>
i odrazu uwazam trzeba zroboc EKG, i leczyc na serce tez. moja Ernusia byla leczona na zapalenie slinianki i blednika, niby pomoglo... ale tak naprawde nikt w koncu jej serduszkiem nie zainteresowal i po roku Erna odeszla, bo miala wode w plucach, czyli tez niewydolniosc serca. to wszystko jest zwiazane ze soba...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Iza[/B], bardzo się cieszę, że z Bunią wszystko dobrze. Dbajcie o nią.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A tak poza tematem, to te nozyczki co u was kupiliśmy w Poznaniu są świetne i bardzo ostre. Obciełam sobie trochę skóry, nawet nie zauwazyłam jak, gdy obcinałam psu futro między palcami. Ładnie krew się lała ![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...