Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2006 Poznań


Weronisia & Jokkusia

Recommended Posts

chcialbym wszystkim pogratulowac jestescie boscy !!!!

[B][SIZE=7]ALE PRZEDE WSZYSTKIM GRATULIJE PATRYKOWI !!

[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5151/worlddogshowpznanafganyzk4.jpg[/IMG]
zw.świata + bob + bog II !!

[/SIZE][/B][SIZE=7][COLOR=Red][B][SIZE=2][SIZE=3]j[/SIZE][SIZE=3]estes doskonalym handlerem , groomerem i kochasz to co robisz !! gratulacje !![/SIZE]

[SIZE=4] GRATULUJE takze Ewie za Mł.Zw.Św. + Best Junior w rasie Siberian Husky !!
[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=7]

[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Em-ka'][CENTER][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7290/1afganfb3.jpg[/IMG]

[FONT=Comic Sans MS]Ja rónież przyłączam sie do [SIZE=5][COLOR=indigo]gratulacji[/COLOR][/SIZE] - piękny afgan......:loveu:[/FONT] :multi: :multi: :multi: [/CENTER]
[/quote]

Racja Afgan śliczny i ten kolorek ...... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=18][COLOR=red][B]Kochani jutrzejsi wystawcy.[/B][/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]
[CENTER][B][SIZE=18][COLOR=red]Życzę Wam samych sukcesów, doskonałych ocen oraz baaardzo miłej atmosfery przy ringu.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=18][COLOR=red]Bawcie się wspaniale i zróbcie duuużo zdjęć, co bym mogła je sobie później pooglądać[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=deepskyblue][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#00bfff]i mieć wrażenie że tam byłam :-( [/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em-ka'][CENTER][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7290/1afganfb3.jpg[/IMG]

[FONT=Comic Sans MS]Ja rónież przyłączam sie do [SIZE=5][COLOR=indigo]gratulacji[/COLOR][/SIZE] - piękny afgan......:loveu:[/FONT] :multi: :multi: :multi: [/CENTER]
[/quote]
do tego [B]2 BOG,[/B] a szkoda miał duże szanse by wygrać !!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]GRATULACJE DLA ANGELA I HEPPY!!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B]
[COLOR=black]W klasie pośredniej:[/COLOR]
I - IRINA Poarott
II- EKRU Nesjana
III - ?
IV - NONŁANA POKEROWY ŻYWOT Super Ciapki:loveu:
[B][COLOR=red]GRATULACJE!!!!:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=indigo]Gratuluję wszystkim![/COLOR][/SIZE] [/FONT][/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS]Katrinka, Germanika, Góral, Anna1, Gruca, Angel, Nesjanka i wszystkim pozostałym dogomaniakom - gratuluję sukcesów i wspaniałej prezentacji![/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Iwonka, Jolka - czekam na Wasze foteczki - a szczególnie na foteczki Leszka! [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]prosimy również o wrażenia i komentarze związane z organizacją i przygodami :) bo tych pewnie sporo było.... ;) [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Jeszcze raz [COLOR=indigo][B]BRAWO!!![/B] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja tu nacodzień raczej nie zaglądam, ale jestem bardzo ciekawa na jakim poziomie są polskie grzywacze, wiec też czekam z niecierpliwością na wyniki (jako, ze kompletnie sie nie znam na grzywkach i nie znam polskich i zagranicznych hodowli byłabym wdzięczna za zaznaczenie z jakich krajów są psy, które stawały na miejscach lokatowych)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...