Jump to content
Dogomania

Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D


omry

Recommended Posts

Podróż trochę męcząca, ale nie było źle biggrin.gif Kali mnie zaskoczył, bo całą drogę przespał. W ogóle jest taki maksymalnie spokojny, trochę zamulony brzydal.gif I jest psim geniuszem, serio. Uczy się momentalnie. Póki co brzydal.gif
Pokazuje, jak chce wyjść na dwór. W samochodzie marudzi pod nosem, jak musi siku i wali łapą drzwi. Wczoraj jak już wracaliśmy do domu z ostatniego spaceru to usiadł na klatce przy wyjściu i nie chciał z nami iść, więc wróciłam z nim na dwór, a on wyleciał jak z procy prosto na trawę i zrobił drugą kupę biggrin.gif A w hodowli załatwiał się w domu. Iwan jest jego mentorem, ale dziadek ma go gdzieś póki co. Kura jest trochę zazdrosna, w pierwszy wieczór jak z nim przyjechaliśmy miała depresję brzydal.gif Ale jest coraz lepiej biggrin.gif Tekila ma trochę stresa, ale pilnujemy, by nie pacał jej łapą i też jest coraz lepiej, dzisiaj nawet spali obok siebie.
A Iwanek już zaczął jeśc surowe. Wiedziałam, że tak będzie biggrin.gif Teraz czekamy na Kurę brzydal.gif

 

10578068_373672576129167_1140659022_n.jp

 

10643351_373672412795850_512687283_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://lh6.googleusercontent.com/-wzrp238UwPU/VFjSjyWojQI/AAAAAAAADc8/6L1lamX17Zk/w383-h577-no/10751783_372497209580037_1266244215_n.jpg  Już mówiłam, że to najbardziej uroczy york jakiego widziałam i jedyny, który mi się podoba :loveu: 

 

A Kali jest uroczy, z tego co piszesz to faktycznie bardzo mądry jest  :) Wzięłaś w końcu jasnego tak? :)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję, Ty złoczyńco, który wzięłaś psa ciachniętego :megagrin:

Maluch jest bosski. Biedna Kurka, jakaś konkurencja przyszła - oby szybko się przekonała do malucha, bo jest świetny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...