Jump to content
Dogomania

Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D


omry

Recommended Posts

e to spoko, tez tak chce :P moja by najchetniej caly rok plywala ale troche sie jednak boje, ze sie przeziebi.

 

W ogole podziwiam Ciebie i chomika za branie wszystkich 4 na spacer :P ja sie dzisiaj odwazylam wziac cala trójkę i 10 razy byłam bliska zawału jak ktoś postanowił przeskoczył sobie w pełnym pędzie nad Lusią... nigdy więcej nie powtórze tego błędu, za duże ryzyko dla zdrowia szczura hahaha :P Brawa dla Tekilki za odwagę, chociaż może nie ma wyjścia, przywykła do życia w ciągłym ryzyku ;d

Link to comment
Share on other sites

O to to, byś się zdziwiła jaki ona ma wyrobiony refleks przez nie :P Poważnie wyrobiony, bo kiedyś go nie miała. Zdeptana i wbita w ziemię była tysiąc razy, teraz to się już rzadko zdarza, radzi sobie dziewczyna :D

Przeprowadzka nam się przeciąga, ostatnio nam tam się jeszcze wkradli do piwnicy i żeby ukraść piec wyrwali jakiś główny zawór gazu całej klatki i była masakra :P Dobrze, że sąsiad się obudził i nie wylecieli w powietrze. Piec leżał na podwórku, bo się przestraszyli i go zostawili a my mamy tylko plecy :P Do mieszkania też próbowali, ale drzwi nie puściły. Ale tam nie będę chodzić z całą czwórką, tylko na dwie raty. Chyba, że wieczorami, bo szkoła jest obok i ogromne boisko i jak szkoła będzie zamknięta to będziemy tam chodzić :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...