Jump to content
Dogomania

Fryzjer na Slasku


sota36

Recommended Posts

Ja dzisiaj w zoologu naszym dostałam taką ulotkę:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/62/b050f289278ca611med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/62/3de43dd0183d1be1med.jpg[/IMG]

Nie znam osoby która prowadzi salon ale niedługo po jego otwarciu zamierzam się tam wybrać i Baksikowi co nieco podciąć opiszę później wrażenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.
Przykro, ze tak pochopnie wydajecie negatywne opinie:shake:, ale oczywiscie takie rzeczy latwo przychodza na jezyk no i juz jest goracy temat do rozmow.
Jak sie komus cos nie podobalo to wystarczylo zadzwonic i porozmawiac.Zeby nie bylo niedomowien szybciutko wyjasniam sprawe. Ulotki zalatwialam przez Allegro, firma zrobila projekty, mi sie spodobaly i tak do mnie trafily, nie ukradlam nikomu tych zdjec, operowala nimi firma robiaca projekt.Zapewniam Ciebie [U][B]Czarne Gwiazdy,[/B][/U] ze moj salon [U]nie[/U] zalatuje chamstwem i szmira!! a jezeli nie jestes przekonana/y - zapraszam,u mnie mam zdjecia prawie wszystkich pieskow ktore osobiscie strzyglam. Groomingiem zajelam sie poniewaz kocham zwierzeta,a praca z nimi to dla mnie przyjemnosc.Mam nadzieje, ze wszystko wyjasnilam.
Judyta Prymak

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

[quote name='DG32']Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale czy wiecie coś może o Psim uroku z Będzina.[/quote]

Witam,
Dokładnie ten salon jest w Bramie Zukermana.
Ja tam chodzę z moim pudlem. Tylko wolę gdy obcina go Pani właścicielka ponieważ wtedy jestem zadowolona.
Natomiast pracownica pomimo moich sugestii zostawiła psu grzywke:mad:
Pani właścicielka ma super podejście do psów, mój pies który generalnie jest dość strachliwy bardzo ją lubi, pomimo tych wszystkich "strasznych" rzeczy które ona mu robi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znalazłam w bielskiej gazecie namiar na "Psią grację" - ul. Nad Potokiem 95 (obok ul. Wita Stwosza). To jedyny namiar na psiego fryzjera z B-B, jaki znam... a Liczi już bardzo by musiał przystrzyc swój pyszczek.
Może ktoś miał do czynienia z tą Panią albo poleci kogoś naprawdę sprawdzonego (oczywiście koniecznie z Bielska-Białej).
Będziemy z Liczim wdzięczni :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olinka']Witam,
Dokładnie ten salon jest w Bramie Zukermana.
Ja tam chodzę z moim pudlem. Tylko wolę gdy obcina go Pani właścicielka ponieważ wtedy jestem zadowolona.
Natomiast pracownica pomimo moich sugestii zostawiła psu grzywke:mad:
Pani właścicielka ma super podejście do psów, mój pies który generalnie jest dość strachliwy bardzo ją lubi, pomimo tych wszystkich "strasznych" rzeczy które ona mu robi:)[/quote]

My też w końcu skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni, obie panie, były bardzo cierpliwe w stosunku do naszych niesfornych psów. Dodatkowo dostaliśmy dużo wskazówek co do pielęgnacji psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Nie śląsk a zagłębie ale super jest w Będzinie nie znam dokładnie adresu ale w bramie Zuckermana :) "Psi Urok" tel. 697553614 mają też salonik w Sosnowcu na Kierocińskiej :) Moja mama jeździ tam z mniejszą suczką. Sunia jest zawsze super ostrzyżona, wypielęgnowana i zadowolona. Panie super miłe i widać że bardzo kochają zwierzęta. Szczerze polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona&Torres']nie polecam fryzjera w chorzowie na metalowców raz tam mojego yorka zawiozlam i jak go odbieralam to nie bylam pewna wogole czy to moj pies;/ tak go zmascili[/quote]
Rok temu tam chcialm briarda wyczesac - pan ( okazalo sie , ze to wet) stwierdzil;- "wycinamy"! Nie polecam!!!!!Wg mnie nie ma zielonego pojecia co to znaczy czesanie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1506']Nie śląsk a zagłębie ale super jest w Będzinie nie znam dokładnie adresu ale w bramie Zuckermana :) "Psi Urok" tel. 697553614 mają też salonik w Sosnowcu na Kierocińskiej :) Moja mama jeździ tam z mniejszą suczką. Sunia jest zawsze super ostrzyżona, wypielęgnowana i zadowolona. Panie super miłe i widać że bardzo kochają zwierzęta. Szczerze polecam.[/quote]

Ach te animozje pomiędzy Ślaskiem a Zagłębiem:)
Oczywiście chodziło mi o salon w woj Śląskim.
I oczywiście zdaje sobie sprawe, że wątek odnosi sie do salonów na Ślasku, ale każdy kto tu mieszka zdaje sobie sprawe że granice sie zacierają.\Chodzi mi oczywiście o motoryzacyjne granice:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='acia72']Witam jestem nowa na tej stronie. Szukam dobrego salonu w Zabrzu , proszę o jakieś namiary. Mam pieska i muszę już go wypielęgnować . Mam Puszka dopiero 5 miesięcy, myślę ze juz może iść do fryzjera.[/quote]
Już najwyższy czas, a i tak uważam, że można było i wcześniej...:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nitencja']Bykowina niedaleko kochlowic . :)[/quote]


:shake::shake::shake: stanowczo odradzam! Mój york wygląda okropnie, przycięte, zakrwawione ucho (wytłumaczyła się, że na uszku był jakiś "strup"?), cięła gdzie popadło .... włosy nierówne, wygryzione a pupę ma wygoloną jak małpa, Wygląda żałośnie :shake:
Kobieta albo miała zły dzień albo poprostu ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Andzi nie podobało Ci sie ok , Twoja sprawa. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy to nie był ten pies w typie yorka co miał lichy włos że nawet 5F wyszedł łysy ? Po drugie jeśli się nie podobało i było tak okropnie to po co mówiłaś że przyjdziesz "bo tak ładnie zrobiony" ?? :roll: Ucho zakrwawione ? Był strup który zjechałam co też powiedziałam - ucho zdezynfekowane .
Zapraszam do galerii żeby pooglądac : [url=http://s32.photobucket.com/albums/d11/Nitencja/psy%20robione/]psy robione pictures by Nitencja - Photobucket[/url]

i bardzo proszę - nie pisz bzdur. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...