Jump to content
Dogomania

Trening na Kubalonce


Agnieszka_

Recommended Posts

Mike nigdy nic nie uzgadnialismy, zawsze tam na treningi jeździmy i nie ma zadnego problemu.

Fajnie by było jakbyście z saniami przyjechali :D Jeszcze nie wiem o której pojedziemy, pewnie gdzieś koło 11 ale to się umówimy jeszcze. W sobote pojedziemy na pewno, a w niedziele prawdopodobnie też.

Link to comment
Share on other sites

Ehh chcialbym w koncu potrenowac z Wami na tych biegowkach ale tak obiecuje je kupic chyba juz od polroku i cos nie moge :D pewnie za rok je kupie a jak nie to wezme z piwnicy takie male nartki plastikowe i przyjade do Was

hello :-) to dawaj dawaj ;-) my jedziemy z katowic w sobote albo w piatek - nart w roznym stanie zjazdowych (wiec tez sie bedziemy meczyć ;-) )mamy w miedzybrodziu tak ze 20 wiec 2U2 sie znajdzie ... wiec pakuj plecak :-)

Link to comment
Share on other sites

Mike nigdy nic nie uzgadnialismy, zawsze tam na treningi jeździmy i nie ma zadnego problemu.

Fajnie by było jakbyście z saniami przyjechali :D Jeszcze nie wiem o której pojedziemy, pewnie gdzieś koło 11 ale to się umówimy jeszcze. W sobote pojedziemy na pewno, a w niedziele prawdopodobnie też.

........... no i co i co ??????????? o ktorej? gdzie? z czym ? ;-) ;-) ...........

jak sie nie odezwiesz do soboty to rozbijamy namiot na srodku trasy i bedziecie mieli male hamowanko ;-)

Link to comment
Share on other sites

My bedziemy na Kubalonce gdzieś ok. 11.30. To oprócz Leszka ktoś jeszcze bedzie ?

i tu na razie zapadla cisza martwa niczym w katedrze ;-) ;-) ..... no ale jedno na tym swiecie przynajmniej jest pewne ... ze leszek bedzie! bedzie :-) ... prawdopodobnie wraz z blizej nieokresloną liczbą swoich potomkow ?? ..od 1 do 3 ?? ;-)

Link to comment
Share on other sites

czesc :)

po pierwsze dziekuje Leszkowi za ewentualne wyporzyczenie nart (chociaz ja chcialem sie nauczyc na biegowkach jezdzic a nie na zjadowkach :D ) niestey nie mam chwilowo jak dojechac na kubalonke, wiec ja nie jade, wiec nbawcie sie dobrze papa :)

Link to comment
Share on other sites

czesc :)

po pierwsze dziekuje Leszkowi za ewentualne wyporzyczenie nart (chociaz ja chcialem sie nauczyc na biegowkach jezdzic a nie na zjadowkach :D ) niestey nie mam chwilowo jak dojechac na kubalonke, wiec ja nie jade, wiec nbawcie sie dobrze papa :)

ty RAV nie kombinuj bo i tak sie nie udalo;-) - ja mam wolne miejsce w samochodzie wiec przegrales kochany ;-) jestes ugotowany i lądujesz w sobotę na kubalonka :-)

Link to comment
Share on other sites

ehh..troche za pozno wszedlem na forum (to jest jak sie nie czyta codziennie forum :) ), tak to bym sie z wami skoczyl na Kubalonke :) chocby tylko poogladac albo ewentualnie poczekac na was z goraca herbatka , a dla coniektorych z herbatka z pradem :D, nom to dajcie znac jak bylo :)

Link to comment
Share on other sites

No to już wróciliśmy. Byłam ja z rodzinką i psiakami, Leszek z Piotrkiem i Killerem, Mike z rodziną oraz z Kiarą i Kazanem, Basia z Tomkiem i Ceikiem :) My z Leszkiem i Piotrkiem pobiegaliśmy na nartach z psami. Leszkowi naprawde bardzo dobrze szło na nartach, no moze poza jedna wywrotką w drzewa :P A Mike i Basia trenowali na saniach tylko na innej trasie niż my, bo tam narciarze biegali. A jutro znow sie wybieramy na Kubalonke, bo naprawde są super warunki : ok. 30 cm śniegu, trasy super przygotowane i ubite. Nic tylko trenować :D

Link to comment
Share on other sites

...Leszkowi naprawde bardzo dobrze szło na nartach, no moze poza jedna wywrotką w drzewa :....

jej ;-) jaka ty jestes mila :-) w swym opisie mialas moze na mysli te bezkształtna postac z trudem łapiacą równowagę na najmniejszych wybojach ;-) ;-) ????? ..... no ale rzeczywiscie w drzewo przypakowalem bardzo fachowo ! ;-) ;-)...

prawda jest jedna!

bylo super!!

a wybojow na trasie prawie nie bylo dlatego obaj z moim syneczkiem zyjemy ;-))

duzo mocnych buziaczkow dla Mamy Taty i Agnieszki za anielska cierpliwosc w roli przewodników :-) :-)

kupujemy biegowki ! to juz postanowione!

howgh!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...