Jump to content
Dogomania

Leonowi w zeszłym roku uratowaliśmy oczy- w tym życie!!!potrzebne deklaracje na hotel


himba

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='red']Leon ma już spore zadłużenie. Co robić z tym psiakiem? Kto mu robi w ogóle ogłoszenia?[/QUOTE]
ja wykupiłam mu ogłoszenia i co jakiś czas je uaktualniam ale trzeba zrobić nowe ! koniecznie, ja zrobiłam bazarek na wydarzeniu i teraz tego pilnuję, ale ja juz nie daję rady....za duzo na siebie wzięłam :( muszę się zająć moimi zwierzakami, moja kicia jest chora na raka ( gruczolakoraka )

Link to comment
Share on other sites

Często przeglądam różne strony internetowe z ogłoszeniami o psiakach do adopcji i niestety, nie spotkałam ogłoszenia Leona. Jeżeli sie mylę to poproszę o linki do ogłoszeń Leona.
A kiedy i u kogo wykupiłaś ogłoszenia dla Leona? Czy dostałaś linki do tych ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wyczytałam na wątku to Leon jest bardzo łagodnym i pro ludzkim psem. Jest duży. Pewnie jest zaszczepiony, a nie wiem czy jest wykastrowany. Gdybym umiała robić ogłoszenia to już dawno bym Leonowi pomogła. Bardzo sie ciesze, że pomożesz Leonowi ogłoszeniami. Bardzo mi Leona żal.
Wątek Leona ledwie żyje. To już dwa lata i po pierwszym zrywie dzięki któremu Leon już może normalnie patrzeć, wątek pomału zamiera.

Link to comment
Share on other sites

A wiadomo chociaż ile ten dług Leona wynosi? Nie widzę żadnych rozliczeń i nawet nie mogę
cię doczytać ile kosztuje ten Leona hotelik.
Ponieważ Negra była w stosunkowo niedrogim hoteliku, to myślę, że warto by się zastanowić nad umieszczeniem tam Leona. Poprostu głośno myślę ale to zależy ile kosztuje hotelik Leona.
Trzebaby ponadto zaprosić na wątek możliwie dużo osób; może ktos coś wymyśli tylko trzeba rozesłać zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

Podobno dług wynosi około 1000zł.

PS:
Acha...i jeśli można to proszę Cię, [B]himba[/B], o poprawienie w poście z wpłatami info o wpłacającym.

Czyli poprawienie Gosia K. na Dil Se, bowiem raz jest napisane jest tak, a raz tak...
Tu na forum funkcjonuję jako Dil Se, a nie Gosia K.

Edited by Dil Se
Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Ogłoszę go na gumtree i tablicy. Potrzebuję aktualnych informacji o Leonie, jego zachowaniach, relacjach z ludźmi i zwierzakami.[/QUOTE]
Ja zajmuję się tym bo Jadzia nie potrafi tego robić w internecie, ale nie biorę za wszystko odpowiedzialności, mam na głowie swoich podopiecznych i chorą na raka kotkę! więc nie oczekujcie ode mnie zbyt wiele, ile mogę tyle robię. O Leona musisz zapytać Jadzię i Agnieszkę Milską u której jest Leon w hotelu. trzeba zapytać na dogomanii kto zrobi mu nowe ogłoszenia, ja mu wykupiłam u catangel ale jakiś czas temu....

Link to comment
Share on other sites

Nie ma możliwości przeniesienia Leona pod Poznań :( bo [B]Bambino [/B]nie weźmie dużego psa samca ! to po pierwsze a po drugie 150 zł brała za małą suczkę więc nawet gdyby to pewnie u niej duży pies kosztowałby około 250-300, ale nie ma co dywagować bo Leona nie weźmie. U Agnieszki Milskiej było 450 zł, potem zeszła z ceny i teraz chce 400 zł. Jedynym wyjściem jest BDT lub DS.

Link to comment
Share on other sites

Leon nie musi opuszczć dotychczasowego hoteliku ale na obecny hotelik Leona po prostu nie stać. Zrobił się już jakiś ogromny, bliżej nieokreślony dług a Leonowi nikt nie robi ogłoszeń. Z tego co wyczytałam na wątku ,Himba wykupiła ogłoszenia dla Leona w grudniu ub roku. Nie umiem robić ogłoszeń i jestem zaniepokojona sytuacją bo w ten sposób Leon może siedzieć w tym nie bdt dłuuugo. Mało tego, w miarę upływu czasu Leon robi się coraz starszy a wszyscy wiemy jak trudno znależć dom dla kilkuletniego psa.
Nie można się też dowiedzieć czy Leon ma książeczkę zdrowia, w jakim jest wieku, co ze szczepieniami, czy jest wykastrowany? Itd itp
Jeszcze jedno: Himba, zmień tytuł wątku; Leonowi uratowaliśmy oczy ponad 2 lata temu a nie rok temu. Czas leci.

Edited by AnnaA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Himba, czyli co z Leonem? Musi opuscic hotelik? troche sie pogubiłam....Jezdze czasami do poznania i jakby bylo konieczne moge go zabrac.[/QUOTE]
[B]Aryste [/B]Leon nie musi opuszczać hotelu tyle, że ma dług 1000 zł, niestety mało nas tutaj i mimo, iż zapraszałam różne osoby z dogomanii....nikt tu nie zagląda :(

Link to comment
Share on other sites

A może jeszcze trochę danych bliżej określających Leona: w jakim jest wieku, ile waży, jaki ma wzrost, Jaki ma charakter i dlaczego nikt na bieżąco nie pisze o jego zachwaniu itp. BRAK AKTUALNYCH ZDJĘĆ. Naprawdę, ciężko ogłaszać psa o którym nic się nie wie oprócz tego , że szuka domu. A z czego wynika ten dług 1000zł - czy można prosić o coś bliżej.
Cieszę się bardzo za dane które już podałaś ale Pani o której piszesz, samo nazwisko niewiele mówi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...