Jump to content
Dogomania

6- miesieczny piesek w typie ON szuka domu


Recommended Posts

[B][B][IMG]http://http://img4.mail.tlen.pl/?cmd=getpart&link=Lz7zQgkUIMJx11uxQAktlQAkIBVffAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkFAQ7GZUOSMfGGc2k[/IMG]Witam wszystkich, postanowiłam zarejestrować sie na dogo, ponieważ potrzebuję pomocy w znalezieniu domu dla szczeniaka w typie owczarka niemieckiego[/B].
Vadera musiałam wziać do siebie , ponieważ znajoma która zakupiła sobie jednocześnie trzy szczenięta, stwierdziła że już sobie z nimi nie radzi.]:angryy: Piesek swoje dotychczasowe życie spędził w kojcu, w ogródku, z siostrą z miotu i jeszcze jednym, starszym szczeniakiem, więc czuje się trochę niepewnie w mieszkaniu ale jest ufny w stosunku do ludzi i uległy do psów. Bardzo polubił moje dwa koty, chce sie bawić, psu się podporządkował. Dotychczasowi właściciele oddali go twierdząc ze nie radzą sobie z wychowaniem, ale oprócz braków w socjalizacji to naprawdę "łatwy" pies. Pozwala sobie odbierać jedzenie i zabawki, grzecznie chodzi na smyczy. Pies przed wyadoptowaniem będzie nauczony podstawowych komend, kontaktów z dziećmi, jazdy metrem.
Chętnie zamieszkałby w domu z ogrodem, ale do mieszkania też się nadaje, mimo gabarytów, jeśli będzie miał zapewnioną dostateczne dawkę ruchu na spacerach. Ma zrobione wszystkie szczepienia, odrobaczany, zdrowy.
Wiem, że sytuacja Vaderka jest stosunkowo mało dramatyczna w porównaniu z niektórymi nieszczęściami z tego forum, ale bardzo zależy mi na znalezieniu dla niego dobrego domu i pana który rzeczywiście będzie chciał z nim pracować. Wzięłam go na tymczads bo sprawa została, ze tak to ujmę postawiona na ostrzu noża, ale nie może zostać u mnie długo. Mieszkam w bloku na ursynowie, mam dwa koty i dużego psa rezydenta, który bardzo dominuje młodego. [/B][B]W tygodniu dużo pracuję, a Vader musi siusiu zaraz jak tylko mu się zachce...[/B]:shake:
[B] Liczę na pomoc osób które maja większe doświadczenie w poszukiwaniu stałych domów. a może ktoś z użytkowników będzie chciał go przygarnąć?

Pozdrawiam, Beata

[I]Mała edycja: piesek ma 7 miesiecy, waży 26 kilo, robi siad, przybiega na do mnie, obchodzi mnie i siada przy nodze na równaj. Jest bardzo grzeczny, potrzebuje gryzaków i częstych wyjść za potrzebą;)[/I]
[/B][B][B][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-NMOny8iJCfQ/Td439MO7CWI/AAAAAAAAAEI/UY7rZ84kwTY/s400/Vader1.jpg[/IMG][IMG]http://3.bp.blogspot.com/-2wNzhHadYcA/Td435TydSSI/AAAAAAAAAEA/19fPaDJAc3A/s400/Vader3.jpg[/IMG]
[/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-etYuUQaO_5Q/TdpwgehMmfI/AAAAAAAAAMk/IbJX_Nx8J9U/s400/DSC00628.JPG[/IMG]Hej, sprawa nadal aktualna, a nawet jeszcze bardziej pilna, bo mój pies coraz gorzej znosi obecność Vadera. Oto on:)[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-OZvwYURa7lY/Tdpwe9F7HtI/AAAAAAAAAMg/FEIU3nY8uuY/s400/DSC00627.JPG[/IMG][IMG]http://4.bp.blogspot.com/-KV9P1HEXKF4/Tdpo37nAnDI/AAAAAAAAAMc/MtlfX6ordvo/s400/DSC00626.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero od tygodnia nie mieszka w kojcu. Trzeba dać mu trochę czasu. Pracuję nad tym - jestem właśnie na "urlopie wychowawczym";) Wychodzimy często i za każdym razem za siusiu na trawie jest smaczek, wiec jestem dobrej myśli:)

Jeśli bierzesz go pod uwagę, choćby ewentualnie, to z przyjemnością zorganizuję spotkanie:D

Link to comment
Share on other sites

Ja też w Wawie tylko z dwoma psiakami musiałby się dogadać i to starszymi :/ Ale chętnie podjedziemy i choć spróbujemy. Może na polach się spotkamy? Tu moja adoptowana ONka i moja mania ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189049-Onka-wywalona-na-starość-jak-śmieć-MA-WSPANIAŁY-DOM!-)[/URL]!-)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Fakt jest piękny:) A w dodatku mądry, łagodny wesoły...Same zalety po prostu. Co nie zmienia faktu ze nie mogę go zatrzymać. Wczoraj znowu mój pies go zaatakował:( Dobrze że młody ma tyle futra.
Na zdjęciu z kawałkiem mojego psa Kostka na pierwszym planie:)
[IMG]http://img1.mail.tlen.pl/?cmd=getpart&link=l4J8ALkk6vlx1302rQAkkKCIk7A2CfAiVBI6JQGRRHAx9WYNBmMQFAdkQxB6kTM6bBAAsAGkNjNwkQGl82ZxLGbjOBA6kmc38DKsbSNMOTNVIjMVbQKk5gARkDAsMTMoJDMVJjM35TMkKjMsKTNkKnalDAA[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...