Jump to content
Dogomania

Bezdomniaczki.Potrącił kota bo ich nie lubi! Złamana szczęka :(


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CatAngel']Tak niektórzy weci tną na boku :) inni na brzuchu(to tak jak nie każdy wet przycina uszko ciachniętemu kotu) :)

Aga które są aktualne tzn czy można jeszcze ciachać za te ceny ?[/QUOTE]
Kocie, myślę że jest już za późno na ciachanie, chyba, że masz możliwość przetrzymania ich w ogrzewanym pomieszczeniu. Moja wetka przetrzymuje moich działkowiczów kilka dni nie podnosząc ceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Udało się jest sterylka za 70zł :)
Oczywiście że przetrzymuję koty :) nie puszczam za wcześnie. Jak niektórzy weci po 24h :-/ czy dwóch dniach.[/QUOTE]
O kurtka, ale przebicie: z 250, na 70 :)
Kocie kochany, a co z ogłoszeniami naszych psiaków ? Działasz coś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Udało się jest sterylka za 70zł :)
Oczywiście że przetrzymuję koty :) nie puszczam za wcześnie. Jak niektórzy weci po 24h :-/ czy dwóch dniach.[/QUOTE]


To super bardzo się cieszę :multi:
Eluś u nas sterylizacja była za darmo, ale doba przetrzymania kotki w szpitaliku 50zł:crazyeye:
Ubłagałam Pana doktora, żeby przetrzymał te dwie koteczki w cenie jednej przez cztery doby, ale też był zdania, ze po dwóch mogę jej wypuścić:shake: ale ja się uparłam i na szczęście poszedł mi na ręke;)

Gosiu ta sterylizacja za 70zł to utargowana cena ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']...Ubłagałam Pana doktora, żeby przetrzymał te dwie koteczki w cenie jednej przez cztery doby, ale też był zdania, ze po dwóch mogę jej wypuścić:shake: ale ja się uparłam i na szczęście poszedł mi na ręke;)...[/QUOTE]
Kocurek, no może, ale bezdomna kotka po 2 dniach wypuszczona, to duże ryzyko :(
Moja wetka przetrzymuje mi bez dodatkowych opłat przez co najmniej 4 doby. Ostatniego ciachanego kocurka trzymała przeszło 2 tygodnie, bo powiedziała, że nie da go na działki. Stwierdziła, że to kot rasowy - rasa egzotyczna. Nie przeżyłby zimy na działce. Znalazła mu super domek :) Ta pani doktor i Jej współpracownica to wspaniałe kobiety, super lekarki. Czasem latem, gdy mieszkamy w letnim domku 50 km od Krakowa, to leczy moje psiaki przez telefon. Jeszcze nigdy Jej diagnoza nie była chybiona. Jestem Jej ogromnie wdzięczna. Do dzikusków potrafi przyjechać specjalnie poza godzinami otwarcia gabinetu. Nie wiem, co bym zrobiła bez Jej pomocy. Z pewnością nie udałoby mi się pomóc tulu zwierzaczkom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"CatAngel"']Mamy kota prawdopodobnie z białaczką :( A miał być tylko chory na KK. Kocurek ma 5miesiecy :(
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/1157/393ff639ac81a812.jpg[/img][/url] :([/quote]

:(


Elu ja robię tylko Emilce ogł Chodzi o Rudego :)
Tamto pw co wysłałam do Ciebie to myślałam że to o tego spanielka chodzi a to nie ten :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Gosieńko, ja pisałam do Ciebie PW w sprawie wyróznienia alegratki dla Bellusi, ale nie dostałam odpowiedzi
mogłabyś ją wyróznić bardzo proszę :loveu: emilka przesle Ci kaskę za to wyróznienie plisssss:loveu:

A gdzie macie tego koteczka?[/QUOTE]


A wydawało mi się że odpisałam na maila że czekam tylko na Emilke :) ale chyba jednak nie odpisałam :-/

Koteczek jest na ulicy z dwoma starszymi, bo nie mam co z nim zrobić :( :(
Dzisiaj pojechaliśmy dać mu leki, ale go nie było cały dzień.Jeżeli nie wróci do jutra do 19.00(o tej dostaje leki) to wszystko przepadło :( bo nie może mieć 48godzin przerwy.

Ja mam dość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']...
Dzisiaj pojechaliśmy dać mu leki, ale go nie było cały dzień.Jeżeli nie wróci do jutra do 19.00(o tej dostaje leki) to wszystko przepadło :( bo nie może mieć 48godzin przerwy.
Ja mam dość...[/QUOTE]
Kocie, nie przejmuj się na zapas, a najważniejsze, nie załamuj się :)
Przecież wiesz, że opieka nad bezdomnymi zwierzakami do łatwych nie należy, ale daje wiele satysfakcji.
On na pewno się znajdzie. Koty nie lubią siedzieć stale w jednym miejscu i nie mają zegarka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']A wydawało mi się że odpisałam na maila że czekam tylko na Emilke :) ale chyba jednak nie odpisałam :-/

Koteczek jest na ulicy z dwoma starszymi, bo nie mam co z nim zrobić :( :(
Dzisiaj pojechaliśmy dać mu leki, ale go nie było cały dzień.Jeżeli nie wróci do jutra do 19.00(o tej dostaje leki) to wszystko przepadło :( bo nie może mieć 48godzin przerwy.

Ja mam dość...[/QUOTE]


Nie dostałam Gosieńko odpowiedzi Napisz mi ile emilka ma Ci wysłac pieniążków kochana

trzymam kciuki, zeby jutro kicius był na swoim miejscu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']Emilka juz wysłała :) bo musze dwa wyróżnienia zrobić.
Nie ma malca dalej :( chyba poszedł umrzeć z dala :(
Już nie wiem.....[/QUOTE]
Zrób nam te ogłoszenia na weekend, bardzo Cie prosze Kocie anielski :)
Wiem, że to bardzo boli. Też straciłam w tym roku 1 kotka, który przetrwał zimę na działkach, a w lecie zaginął. Nawet nie wiem co się z nim stało. Po prostu pewnego wieczoru nie przyszedł na żarełko i nie widziałam go już więcej... :-(
Taki nasz los, opiekunów bezdomnych zwierząt.
Ze śmiercią nie wygramy, ale nie wolno nam tracić sił, bo potrzebują nas te, które pozostają i musimy im pomagać, bo zazwyczaj nie mają nikogo innego :iloveyou::angel:
Poza tym zawsze jest szansa, że ktoś go przygarnął. To się na prawdę zdarza. Na szczęście nie tylko my mamy serducha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Domu szuka biało-czarny kocurek.oraz jego siostrzyczka. Koty widać że zostały wyrzucone z domu są bardzo proludzkie. Kotki mają około 4-5miesięcy. Bardzo kochają człowieka. Są trochę zestresowane nową sytuacją więc syczą na inne koty. Ale wiadomo, że to się zmieni potrzebują tylko trochę czasu.

Ich obecność jest najwspanialszą terapią na wyciszenie i relaks.
Najlepiej byłoby, gdyby jednocześnie znalazły swoje miejsce na ziemi , ale nie jest to konieczne, koty można adoptować osobno.
Kociaki tęsknią za kimś, kto je pokocha i ofiaruje im miłość
Widać, że bardzo kochają człowieka oraz uwielbiają się w niego wtulać

Link to comment
Share on other sites

[url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Wyrzucone-domowe-4-mies-kociaki-szukaja-PILNIE-domu-Adoptuj-W0QQAdIdZ333775437[/url]

Możliwe że dziewczynka będzie mieć dom :) W domu kocur około 18letni dzisiaj dokocenie nie poszło dobrze, kocur daaaaaaaaaarł się jak cholercia gdy zobaczył małą, a ona nic zwiedzała dalej nowy dom :)
W sobotę kotka pojedzie do tego domku :) ponieważ w weekend państwo są w domu cały dzień i będzie można pilnować koty jakby coś się działo :)

Domku szuka jeszcze braciszek :)



I oczywiście >:[ dzień nie mógł skończyć się dobrze :( podrzucono(bądź sam przyszedł, nie wiadomo skąd bo na moim całym osiedlu wszystko wyciachane, pozostają inne osiedla bądź domki) kolejnego malca czarnego z małą plamką pod szyją, malec kuleje troszkę na łapkę, ma na poduszce strupek). Malec ma może 2-3 miesiące :(
Dałam malca do budki bo bardzo płakał za mamusią, jedzonko mu też tam dałam, tylko żeby nigdzie nie poszedł w nocy :( :(

Niestety na ten czas nie mam pomieszczenia gdzie go dać, więc musi być z wolno-żyjącymi które i tak nie zwracają uwagi na trzy nowe koty :) tylko są przyjaźnie nastawione :) Dopiero na przyszły rok dostanę pomieszczenie gdzie będe mogła przetrzymywać koty po ciachaniu, więc i takie przypadki też tam będę trzymać.

Niestety ta niemoc mnie dobija :(

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rano dziewczynka pojechała do domku :) ma kolegę 18letniego :) i kochających dużych :)
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images38.fotosik.pl/1239/4dd3f491eb4533d9med.jpg[/img][/url]

Braciszek jeszcze szuka domu
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/1206/88afa715d7a9bfe6med.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...