Jump to content
Dogomania

ZLOTY(Kami)-Pobity i pogryziony!..-MA CUUUDNY DOM! ... BISMARCK odszedl (*) (*) (*)


zuziaM

Recommended Posts

dopiero teraz przeczytalam...
bardzo, bardzo wspolczuje.
bardzo zapadł mi w serce, od razu, od pierwszego wejrzenia.
dziekuje za wszystko, co dla niego zrobiliscie; dałaś mu dobry dom, a on - radość i szczęście przyjaźni, jaką tylko pies może dać.
:bluepaw::calus::bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='jotpeg']dopiero teraz przeczytalam...
bardzo, bardzo wspolczuje.
bardzo zapadł mi w serce, od razu, od pierwszego wejrzenia.
dziekuje za wszystko, co dla niego zrobiliscie; dałaś mu dobry dom, a on - radość i szczęście przyjaźni, jaką tylko pies może dać.
:bluepaw::calus::bluepaw:[/QUOTE]

Dziękuję. Pozostaje mi wierzyć, ze był szczęśliwy do końca...
strasznie za nim tęsknię, był niesamowitym psiakiem, miałam nadzieję, że doczeka jesczez do nowego mieszkania...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Magduniu.
Bede ogromnie wdzieczna, bo moj pan doktor dopiero bedzie zamawial to dla Dragona.
Kazal tez mi spytac w aptekach o ludzkie odpowiedniki , bo sa co najmniej polowe tansze.
Ale czekam, co mi powie kolezanka, ktora ma sprawdzic u siebie w aptece.

Adres znasz, prawda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Dzieki Magduniu.
Bede ogromnie wdzieczna, bo moj pan doktor dopiero bedzie zamawial to dla Dragona.
Kazal tez mi spytac w aptekach o ludzkie odpowiedniki , bo sa co najmniej polowe tansze.
Ale czekam, co mi powie kolezanka, ktora ma sprawdzic u siebie w aptece.

Adres znasz, prawda ?[/QUOTE]

Już poszło w sobotę, więc najpóźniej jutro powinnaś mieć. To, co wysłałam to ludzki lek, opakowanie z 50 tabletkami ok. 15 zł kosztuje, ale psiaki biorą większe dawki niż ludzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Czesć,

na dogo praktycznie już nie bywam, ale ostatnio dziewczyny, które jeżdżą do Dłużyny wrzuciły na fb psa, którego tam 4 lata temu poznałam. No i od soboty jest u nas.

Roboczo nazywany wciąż Miśkiem. Bismarckiem drugim nie będzie na pewno, bo Bismarck był naprawdę wyjątkowy i pewnie zawsze będę żałować, że był u mnei zbyt krótko.

 

Misiek - foty jeszcze ze schronu, które sama kiedys robiłam. Psiak maksymalnie i azdo bólu skoncentrowany na człowieku. Jesteśmy w fazie pokonywania jego lęków separacyjnych, bo chwila nieuwagi i będzie źle. Mam nadzieję, ze za kilka dni już będzie spokojniejszy - jednak ponad 4 lata schronu dają po psychice.

 

Pozdrawiam Was ciepło :)

b9852792ca9348fbmed.jpg


b64a18f927467862med.jpg


f7ab41232350d9ebmed.jpg


ddd110c956d5005fmed.jpg


79134c2c28f5cdcemed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Cudny kochany pies, ale i Dom cudowny!

Dziękuję :) Ostatnio zaliczył wyjazd na zawody do Bydgoszczy. W drodze powrotnej zapewne pierwszy pobyt w restauracji, ale spisał się cudownie. Jako stateczny pan jest ulubieńcem dzieci, które krzyczą - Jak ładny pies (nie skażone jeszcze pojmowaniem urody poprzez patrzenie na psa jako przedstawiciela konkretnej rasy). Jest takim małym ambasadorem adopcji starszych psów, jakim też był Bismarck. I zawsze wszyscy są zdziwieni, że można starszego psa zabrać do domu i on mniej problemów sprawia niż szczeniak.

Link to comment
Share on other sites

Jest takim małym ambasadorem adopcji starszych psów, jakim też był Bismarck. I zawsze wszyscy są zdziwieni, że można starszego psa zabrać do domu i on mniej problemów sprawia niż szczeniak.

zdecydowanie tak! "starszaki" są najlepsze!
to wspaniała wiadomość, że Cyrus/Misiek ma u Was dom. Nie mógł lepiej trafić :) Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...