Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. szukam osoby która wyprowadzi za opłatą moje dwa psy


Recommended Posts

Witam :)
Może tak w skrócie.
Mamy 2 suki amstaffkę i buldożkę. Obie bardzo przyjazne, nigdy nie wykazały agresji ani do ludzi ani do psów. Mieszkamy w centrum miasta na 3 piętrze. Mąż wychodzi po 5 a wraca po 19. Pracuje 12h i 2h dojazdu.
Nie dawałam rady wyjśc z dwoma psami i wózkiem kilka razy dziennie.
W listopadzie powierzyłam opiekę nad psami kuzynowi męża. Utrzymujemy psy i prawie co weekend widzimy. Dostałam dziś telefon, że niestety ale muszę zabrac Dzoje bo właścicielka domu który wynajmuje twierdzi, że sąsiedzi się boją i dostaną wypowiedzenie.
We wrześniu rodzę drugie dziecko. Nie będę w stanie wyprowadzic suk na dwór na siku nie mówiąc już o dłuższym wybieganiu. Dzoja musi byc na smyczy bo ucieka więc to kolejny dodatkowy problem przy wyprowadzeniu. Latem może jakoś bym dała radę ale zimą na wał z dziecmi i psami to coś nie do przeskoczenia. Nie mam tutaj nikogo kto by codziennie pomógł mi w tych obowiązkach. Nie oszukujmy się każdy ma swoje życie, raz dwa może pomóc ale nie codziennie. Nie mam z kim zostawic też Alana bo wszystkich znajomych jakich mam mieszkają w starym miejscu zamieszkania kilka km ode mnie.
Szukam osoby która by ok.godz 7-8 i 13-14 wyprowadziła psy na dwór. W soboty tylko rano a może i nie to zależy czy mąż by miał wolne.
Proponuję za 1,5h dziennie przez 5 dni w tyg 200zł.
Jeśli znacie kogoś z Nowego Dworu proszę o kontakt 505265050

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...