Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

Dawno mnie tu nie było... nie wchodzę na dogo z braku czasu... ale widzę, że przenosilście wszystkie informacje o Kami :)

Dom ma wspaniały. W nocy chrapała razem ze swoim Opiekunem, rano była na spacerze. Na razie, w ciągu dnia, woli przebywać na podwórku... cóż, cztery lata nie pozostają bez echa, ale wierzę, że już za moment dom będzie jej azylem. Jutro mam dostać zdjęcia, już kilka ich jest napstrykanych. Czekam niecierpliwie.

bardzo tę adopcję przeżyłam, w sumie dobrze, że udało się tak ekspresowo, bo chyba padłabym ;) Noc przed przyjazdem Państwa nie spałam wcale, dzisiejszą przypłaciłam bólem głowy, ale takie spokoju, jak wczoraj przekazując Im Kami, nie czułam juz dawno. To jest dobry DOM.

 

Przy okazji dziękuję SOS Husky - to już czwarty raz i czwarty wielkopies (Natasza, Borys, Sylwek i Kami) - dzięki ogłoszeniom Stowarzyszenia trafił na swego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

saldo: 87,10 zł

Nowe wpłaty:
14.03.2015 - Dopi - 20 zł

30.03.2015 - teresaa118 - 50 zł
03.04.2015 - anecik60 - 20 zł
08.04.2015 - z bazarku 1001 drobiazgów na FB - 96,20 zł
09.04.2015 - zuzlikowa - 500 zł

razem: 773,30 zł

 

Robimy przelew za hotelik i weta.

 

Widzę, że i tutaj już ogólna radość z tego, że Kami wreszcie znalazła swoich ludzi (albo właściwi ludzie znaleźli swoją Kamunię :)).

 

Mnie zostaje uporządkować finanse i podać Wam aktualne informacje.

 

14 kwietnia wykonałam przelew 695 zł na konto Kuny - z czego 450 zł za hotelikowanie (marzec), a 245 zł za weta.

Saldo: 78,30 zł

 

Nowe wpłaty, które wpłynęły po tym przelewie:

14.04.2015 - Dopi - 20 zł

16.04. 2015 - Elf i Mango - 10 zł

razem: 108,30 zł

 

Tak jak napisała Kuna, pozostaje do opłacenia kwiecień.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...