Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Kerian']Witajcie! Przelałam 450 zł na konto Kuny (opłata za wrzesień).
Stan finansów Kami wygląda następująco:

Poprzednie saldo: 317 zł
Nowe wpłaty:

11.01.2013 - anecik60 - 20 zł
11.01.2013 - p. Małgorzata M. z Warszawy - 400 zł
11.01.2013 - z bazarku Budryska - 63 zł
14.01.2013 - Dopi - 20 zł
14.01.2013 - buniaaga - 20 zł
14.01.2013 - Elf i Mango - 10 zł
17.01.2013 -z bazarku Paulina.mickey - 40 zł

razem: 890 zł
przelew na 450 zł wykonany 21.01.2013
zostaje: 440 zł[/QUOTE]

Małgorzata ...Margaret :)... bardzo dziękuję! Bardzo!
Muszę napisać na FB podziękowania :)...
[B]
Rozmawiałam z Kerian... [/B]jeszcze dzisiaj przeleję do KUNY 450zł za Sylwka... [B]doliczę do tej kwoty 10zł dla Kami[/B]... a Kerian wpłaci te 440zł za kolejny miesiąc!
To bedzie za październik.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ogromnej pomocy Margaret z Warszawy(wpłaciła 400zł dla Kamuni!Dziękuję!), wiernych Pań z Kęt (dziękuję Lucyna), sumiennych deklarowiczów i Waszej pomocy bazarkowej oraz sugestii Budrysek, by najpierw dług beniów likwidować... udało się zapłacić dzisiaj za 2 m-ce hotelowania Kami(900zł- wrzesień i październik) oraz za kolejny miesiąc hotelowania Sylwusia(450zł)...

Bardzo Wam wszystkim dziękuję!

Nieśmiało o dalsze wsparcie proszę... razem na pewno uda się i dług spłacić... na bieżąco opłaty za hotelik Kamini realizować i...zaszczepić dziewczynę i...
to co najważniejsze- DOM Kamuni znaleźć!

[SIZE=6]Bardzo Wam wszystkim dzi[SIZE=6]ę[/SIZE]kuję!

[/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484666_563782840318394_1556301221_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Rozmawiałam z Kerian... jeszcze dzisiaj przeleję do KUNY 450zł za Sylwka... [B]doliczę do tej kwoty 10zł dla Kami[/B]... a Kerian wpłaci te 440zł za kolejny miesiąc!
To bedzie za październik.[/QUOTE]

Zrobione...[B] przelane 460zł[/B], w tym 10zł za październik Kami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Obydwie wpłaty od Kerian jak i 10 zł od zuzlikowej są na koncie :)[/QUOTE]

To mamy do października Kami hotelowanie zapłacone... [B]teraz szybko trzeba nazbierać za listopad, grudzień i ... już także styczeń![/B]

Stale leci bazarek min. dla Kami... bardzo proszę o pomoc w pokazywaniu go. Już tylko do jutra, a ruchu żadnego :(, a zaczyna odbijać się na mnie ostatnia mobilizacj, a i tak nie nadążam... Powinnam teraz przestać robić nowe bazarki i rozliczyć dokładnie dotychczasowe... [B]ale to dopływ pieniążków znowu wstrzyma>>> Pomoc w spłacie zadłużenia i Kami i Sylwka bardzo potrzebna![/B]
Bazarki także bardzo by się przydały lub pomoc fantowo/ zdjęciowa (zrobię bazarki, podeślę potrzebne informacje... a wysyłka spoczęłaby na posiadaczu fantów)...


[B]Bardzo potrzebuję pomocy w spłacie zadłużenia Kami i Sylwka!


Czy ktoś znalazłby trochę czasu i zestawił wpłaty z deklaracjami?...
[/B]Kerian podawała wszystkie wpływy dla Kami...

Link to comment
Share on other sites

..................................

[quote name='zuzlikowa']... mamy do października Kami hotelowanie zapłacone... [B]teraz szybko trzeba nazbierać za listopad, grudzień i ... już także styczeń![/B]

... zaczyna odbijać się na mnie ostatnia mobilizacja... Powinnam teraz przestać robić nowe bazarki i rozliczyć dokładnie dotychczasowe... [B]ale to dopływ pieniążków znowu wstrzyma>>>
Pomoc w spłacie zadłużenia i Kami i Sylwka bardzo potrzebna![/B]
Bazarki także bardzo by się przydały lub pomoc fantowo/ zdjęciowa (zrobię bazarki, podeślę potrzebne informacje... a wysyłka spoczęłaby na posiadaczu fantów)...


[B]... potrzebuję pomocy w spłacie zadłużenia Kami i Sylwka!


Czy ktoś znalazłby trochę czasu i zestawił wpłaty z deklaracjami?...
[/B]Kerian podawała wszystkie wpływy dla Kami...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga'][B][SIZE=5]Zapraszam na bazarek przeznaczony w 50% na Kami[/SIZE]
[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239165-Gry-kosmetyki-ubranka-na-Kami-i-%C5%81ezk%C4%99-do-8-02-2013r?p=20372835#post20372835[/URL][/QUOTE]


Bardzo dziękuję... i ZAPRASZAMY!!!



.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='buniaaga'][SIZE=5]Zapraszam na bazarek przeznaczony w 50% na Kami[/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239165-Gry-kosmetyki-ubranka-na-Kami-i-%C5%81ezk%C4%99-do-8-02-2013r?p=20372835#post20372835[/URL][/QUOTE]


Kami szuka domku z jej człowiekiem, a my szukamy pieniążków na spłatę zadłużenia!

Zapraszamy do aktualnego bazarku...




[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/542313_573193972710614_328975034_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Jeśli Kami jest proponowana do jakiegokolwiek domu, to proszę o kontakt ew. kandydata na dom dla niej, bezpośrednio ze mną. [/B]
[SIZE=3]Proszę również o [/SIZE]nie składanie jakichkolwiek obietnic zwiazanych z adopcją, bez wcześniejszego poznania prze ze mnie warunków jakie ew. dom proponuje dla Kami.

Dobrze byłoby, gdyby fakt zaproponowania Kami jakiemukolwiek domkowi został odnotowany na jej wątku.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=3][B]Jeśli Kami jest proponowana do jakiegokolwiek domu, to proszę o kontakt ew. kandydata na dom dla niej, bezpośrednio ze mną. [/B]
[SIZE=3]Proszę również o [/SIZE]nie składanie jakichkolwiek obietnic zwiazanych z adopcją, bez wcześniejszego poznania prze ze mnie warunków jakie ew. dom proponuje dla Kami.


masz inf na pv

Dobrze byłoby, gdyby fakt zaproponowania Kami jakiemukolwiek domkowi został odnotowany na jej wątku.
[/SIZE][/QUOTE]



masz inf na pv

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]Zapraszamy[/SIZE][/B] na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239541-Biżu-HAND-MADE-Kamień-naturalny-w-srebrze_GARSONKA-Rozm-42-44_Buty_na-dług-beni_10-2?p=20391909#post20391909"][SIZE=5]bazarek [/SIZE][/URL]na spłacenie zadłużenia Kami i Sylwka


[SIZE=6][COLOR=#ff0000][B]Piękna bizuteria ręcznie wykonana z kamieni naturalnych i wykończona srebre[SIZE=6]m- kolczyki, wisiorki[SIZE=6] i korale...
oraz garsonka w rozm. 42-4[SIZE=6]4, klapki i sandały damskie...
podarowane przez Anettta[SIZE=6](dziękujemy!)


[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']masz inf na pv[/QUOTE]

Dzwoniłam. Nikt nie odbiera. Skrzynka pełna, więc wysłałam smsa z informacją i prośbą o oddzwonienie.


[quote name='zuzlikowa'][B]Kuna[/B], mam pytanie odnośnie tego na ile "starszy człowiek"(nie wiem jaki wiek) jest oczekiwanym kandydatem na dom stały dla Kami?

Jak to widzisz w praktyce?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Dzwoniłam. Nikt nie odbiera. Skrzynka pełna, więc wysłałam smsa z informacją i prośbą o oddzwonienie.[/QUOTE]

Wczoraj nikt nie oddzwonił. Spróbuję sama raz jeszcze zadzwonić, by nie mieć poczucia, że zaniedbałam okazję domu dla Kamuni.
Pytanie powyższe do Kuny, nadal aktualne.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam mam kłopot z psami i nie zaglądam :(
Problemem mogą być niektóre sytuacje na spacerach, bo może jej zwyczajnie nie utrzymać, poza tym nie widzę przeciwwskazań. Ona kocha ludzi w każdym wieku. Ten dom miałby być w mieście czy na wsi? Spotkanie psa lub kota na spacerze może być problematyczne, poza tym jest OK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...