Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

Witam :dog:
Dla przypomnienia - ostatnie wpłaty:

04.10.2012 - 100 zł od [B]suślik
[/B]11.10.2012 - 25 zł od[B] anecik60
[/B]14.10.2012 - 20 złod[B] Dopi
[/B]17.10.2012 - 10 zł od[B] Elf i Mango
[/B]19.10.2012 - 10 zł od[B] buniaaga
[/B]21.10.2012 - 40 zł od [B]Pana Grzegorza
[/B]28.10.2012 - 70 zł od [B]Pani Danuty S.
[/B]29.10.2012 - 230 zł [B]z bazarku od buniaaga
[/B]31.10.2012 - 53 zł - [B]bazarek buniaaga c.d.

[/B]razem:[B] 558 zł

[/B]I przelew na taką kwotę powinniśmy przekazać dla Kuny. Czy pytać zuzlikową o potwierdzenie, czy mam się rządzić sama? :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kami, witajcie Cioteczki :) Az miło rano wchodzić taki ruch u naszej Kami.
Jeżeli moge wypowiedzieć się w kwestii pieniędzy to wydaje mi się ,że należy przelać uzbieraną kwotę. Raz żeby zmniejszyć zadłużenie a dwa,że Kunie pilnie potrzebne są pieniądze na naprawę samochodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gawronka']Witaj Kami, witajcie Cioteczki :) Az miło rano wchodzić taki ruch u naszej Kami.
Jeżeli moge wypowiedzieć się w kwestii pieniędzy to wydaje mi się ,że należy przelać uzbieraną kwotę. Raz żeby zmniejszyć zadłużenie a dwa,że Kunie pilnie potrzebne są pieniądze na naprawę samochodu.[/QUOTE]

Przelewaj, przelewaj... tym bardziej, że z tą kwotą to nawet nie mam co zaczynac naprawy... mam do wymiany silnik - naprawa będzie mnie kosztować ok. 3000 zł

Tak się zastanawiam kiedy na wątkach pojawi się zuźlikowa:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kerian :)
Mam prośbę do Ciebie - zrób globalne podliczenie. Ile Kami powinna zapłacić, ile zapłaciła i ile zalega.Zrób to tak, abym wiedziała za jaki pełny miesiąc wstecz ma zapłacone i od tej pory, proszę, aby wpłaty na konto były opatrzone opisem jakiego miesiąca dotyczą. Sprawdź też czy był robiony zwrot za jej obroże Kiltix w kwocie 66 zł.
Kami nie ma szczepienia przeciwwściekliźnie i niestety nie wyłożę moich prywatnych pieniędzy na to szczepienie, gdyż zwyczajnie nie stać mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']
Kami nie ma szczepienia przeciwwściekliźnie i niestety nie wyłożę moich prywatnych pieniędzy na to szczepienie, gdyż zwyczajnie nie stać mnie...[/QUOTE] no kurcze ale szczepienie p/wsciekliźnie to Bernardyny mogłyby opłacić. Rozumiem ,że mają dużo psów pod swoją opieką ale Kami też jest pod ich kuratelą. Czy się mylę. A jeżeli tak to KTO odpowiada za Kami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']deklaracji stałej dać nie mogę, ale jeśli to potrzebne to np. pakiet ogłoszeń na jakimś bazarku wykupię[/QUOTE]
pojawił się bazarek ogłoszeniowy, mogę kupić pakiet

[U][B]to z bazarku:[/B][/U]

[FONT=georgia][SIZE=4][B][U][COLOR=darkred]"Czego potrzebuję do ogłoszeń:[/COLOR][/U][/B][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]1. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Tytuł[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]2. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Tekst z danymi kontaktowymi (telefon, adres e-mail)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]3. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Informacji o [B][I]WIEKU [/I][/B](!), odrobaczaniu, szczepieniu, sterylizacji (jeśli nie ma tego w tekście)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]4. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Zdjęć – do 12 zdjęć w kolejności w jakiej mają pojawiać się w ogłoszeniu (pierwsze zdj. pojawia się jako miniaturka)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]5. [B]Miasto[/B], województwo na jakie mam ogłaszać (można wybrać opcję na CAŁĄ POLSKĘ, ale wówczas i tak potrzebuję miasta, bo nie wszędzie można wybrać taką opcję).[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e]"


[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o przygotowanie wg szablonu opisu Kami + jedno zdjęcie i wrzucenie tu, wstawimy ją na naszą tozową stronę
[B]Imię:[/B]
[B]Płeć:[/B]
[B]Wiek:[/B]
[B]Waga:[/B]
[B]Miejsce:[/B]
[B]Sterylizacja:[/B]
[B]Stosunek do dzieci:[/B]
[B]Stosunek do kotów:[/B]
[B]Stosunek do psów:[/B]
[B]Dodatkowe informacje:[/B]
[B]Charakter:[/B]
Telefon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']pojawił się bazarek ogłoszeniowy, mogę kupić pakiet

[U][B]to z bazarku:[/B][/U]

[FONT=georgia][SIZE=4][B][U][COLOR=darkred]"Czego potrzebuję do ogłoszeń:[/COLOR][/U][/B][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]1. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Tytuł[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]2. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Tekst z danymi kontaktowymi (telefon, adres e-mail)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]3. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Informacji o [B][I]WIEKU [/I][/B](!), odrobaczaniu, szczepieniu, sterylizacji (jeśli nie ma tego w tekście)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]4. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]Zdjęć – do 12 zdjęć w kolejności w jakiej mają pojawiać się w ogłoszeniu (pierwsze zdj. pojawia się jako miniaturka)[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]5. [B]Miasto[/B], województwo na jakie mam ogłaszać (można wybrać opcję na CAŁĄ POLSKĘ, ale wówczas i tak potrzebuję miasta, bo nie wszędzie można wybrać taką opcję).[/COLOR][/COLOR][COLOR=#3e3e3e]"


[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]



tu na watku były teksy do ogłoszeń foty a nwet plakat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...