Jump to content
Dogomania

BERNARDYNka KAMI_Miłość jej przekleństwem_Potrzebujemy pomocy-deklaracji ledwie 100zł


zuzlikowa

Recommended Posts

No nie wiem. Wydaje mi się,że trzeba coś zdecydować.:razz: Tym bardziej,że 1. nie ma kontaktu z dziewczyną co miała przeprowadzić wizytę(przynajmniej nic o tym nie wiem),2. TZ Debaja wyjeżdża i po weekendzie to już w ogóle nie będzie na kogo liczyć. 3. Człowiek czeka , skoro sam dzwoni i się dopytuje

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem :). Ja dalej zgłaszam swoją gotowość. Wiem, ze nigdy tego nie robiłam, ale damy z mężem radę.Jestem już panią w średnim wieku, w domu mamy psa, zawsze mieliśmy. Nie wyobrażamy sobie domku bez czworonoga. Jestem osobą odpowiedzialną i jak się czegoś podejmuję to na 100% daję z siebie wszystko.To tyle słodzenia na swój temat ;). Na podstawie mojej opinii macie komuś wydać psa i rozumiem Wasze rozterki. Szkoda czasu Kami, kiedy za rogiem czeka ją "może" psi raj.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Iwona do mnie zadzwoniła, ma się skontaktować z Panem i umówic na wizytę. Myślę, ze skoro została podjęta decyzja, ze Kami i tak jeszcze musi posiedzieć u mnie, nie pamiętam, miesiąc? to chyba nie ma co panikować, tym bardziej, ze mówiłam, iz dziewczyna przyjeżdża a z Norwegii po długim pobycie do Polski i w pierwszych dniach na pewno tego nie załatwi. Trochę luzu moje Panie:cool3: W każdym razie z Jej strony wizyta nadal aktualna.

Link to comment
Share on other sites

Proszę nie panikować ja jestem w PL tylko prze trzy tygodnie w tym mnóstwo spraw do załatwienia np. chrzciny mojego syna a w tej chwili mam samochód w naprawie i raczej dopiero go będziemy mieć w następnym tygodniu ale mam nadzieje że w weekend bo bez samochodu do masakra niestety tam nie dojadę.. Dzwoniłam tam ale niestety nikt nie odebrał więc napisałam sms aby się ze mną kontaktował bo czasu nie mam aby co chwilę dzwonić. No chyba że[B] Debaja[/B] ma samochód to możemy się umówić i pojechać zrobić wspólnie tą wizytę. Greta napisz mi na Facebooku bo czasu nie mam aby wszystko sprawdzać jaka decyzja i jak Debaja będzie chętna to napisz mi numer tel. też na Facebooku.
Właśnie zadz. powiedziałam jaka jest sytuacja i będziemy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Czyli Iwi10 pojedzie sama w przyszłym tygodniu, najważniejsze, że ma już kontakt z Panem. Szkoda, ze nie uda się z Debają, bo małaby praktykę ;), ale może nastepnym razem :)[/QUOTE]

Cóż...życie.
Kuna, przekaż Iwi, że Pan ma często problemy z zasięgiem i nie zawsze mozna się dodzwonić...cóż, a to zaś las.

Debaja... a Kuna szykuje Ci już stałe zatrudnienie :)... ale tak na poważnie- dziękuję za gotowość! Doceniamy!
Iwi... czekamy na wieści, za samochód trzymamy... i dzięki wielkie! :)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][U]Aktualne (15.09.2011) ROZLICZENIE WPŁYWÓW I WYDATKÓW Kami:[/U]

Konto dla Kami prowadzi Kerian... dziękujemy! :smile:

[/SIZE][/B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][B]Od [/B][/FONT][/SIZE][/FONT][B]27.06.2011... 15.09.2011

[/B][B]DEKLARACJE STAŁE na hotel dla Kami:
[/B]_suślik...20zł- [B]lipiec[/B], sierpień
_anecik60...20zł-[B] lipiec[/B], sierpień
_buniaaga...10zł- [B]lipiec[/B], sierpień, wrzesień
_doris66...10zł- [B]lipiec[/B], sierpień
_P. Grażyna... 50zł- [B]lipiec[/B], sierpień,
_joi... 30zł-[B] czerwiec, lipiec[/B], sierpień, wrzesień,
......................................
razem- [B]140zł[/B]



[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE na hotel dla Kami:
[/B]_dreag...20zł...[B]wpłynęły[/B]
_gawronka...50zł [B]...wpłynęły[/B]
.................................................. ............................
razem...[B]70zł[/B]

[B][SIZE=4].................................................. ............


[/SIZE][/B][B][SIZE=4]WPŁYWY[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2](zaksiegowane)[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4]:[/SIZE][/B]
[B]STAN NA 19.08.2011.[/B]

2.07.2011 [FONT=Times New Roman] BUNIAAGA[/FONT] [B]10[/B]
2.07.2011 [FONT=Times New Roman] SUŚLIK[/FONT] [B]20 [/B]
4.07.2011 [FONT=Times New Roman] MARTA G. [/FONT] [B]50[/B]
4.07.2011 [FONT=Times New Roman] anecik60. [/FONT] [B]20[/B]
5.07.2011 [FONT=Times New Roman] Grażyna R.[/FONT] [B]50 [/B]
7.07.2011 [FONT=Times New Roman] Izabella J. M.[/FONT] [B]60 [/B]
11.07.2011 [FONT=Times New Roman]ranias[/FONT] [B]20[/B]
11.07.2011 Maja F. [B]50[/B]
12.07.2011 Dorota H.(doris66) [B]10 [/B]
12.07.2011 dreag [B]20[/B]
12.07.2011 Anna J. [B]105[/B] (bazarek jaanny019)
14.07.2011 Elizabeth G. [B]150[/B]
18.07.2011 jaanna019[B] 20zł([/B]bazarek)
18.07.2011 Nova77 [B]10zł[/B](bazarek)
22.07.2011egradska [B]65zł[/B] (bazarek)
27.07.2011 BUDRYSEK [B]20zł[/B] (bazarek)
27.07.2011 Grażyna.R [B]50zł[/B]
1.08.2011 suślik[B] 20zł[/B]
1.08.2011 anecik60 [B]20zł[/B]
4.08.2011 Grażyna R [B]260zł[/B] (zbiórka imieninowa)
6.08.2011 buniaaga [B]10zł[/B]
11.08.2011 gawronka[B] 60zł[/B]
17.08.2011 zuzlikowa [B]124zł[/B](kwota z bazarku łączonego)
06.09.2011 Buniaaga - [B]10 zł[/B]
08.09.2011 Pani Izabella M.(joi ?) -[B] 60 zł[/B]
.................................................. .................
[B]Razem: 1294 zł[/B]

[B] [SIZE=4]WYDATKI[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2](uregulowane)[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4]:[/SIZE]

[/B]_hotelowanie 28-30.06... 45zł
_hotelowanie 1- 31.07... 450zł
_koszta badań(krew z bioch, bad. zeskrobin, bad.kału na enzymy-18.07)... 138zł
_hotelowanie 1-31. 08...450zł(19.0:cool:
[B] .[/B].....................................
[B]razem.[/B].[B].1083zł

[/B][B][SIZE=5]Stan konta [SIZE=4]na dzień 15 września 2011... [/SIZE][SIZE=6][COLOR=red]231 pln

[SIZE=5]UWAGI:[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]Zobowiązania do pokrycia [SIZE=2]na dzień [SIZE=4]15.09.2011[/SIZE]:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

...hotelowanie za okres od 1-30. 09... 450zł
...wyróżnione allegro Kami... 12zł(?...muszę dopytać)
.................................................. .................
razem...[B] 462zł (?)
[/B]
[COLOR=red][B][SIZE=5]Jest... 231zł
BRAK...231zł[/SIZE][/B][/COLOR]



[B][SIZE=4][SIZE=2]Dziękuję bardzo w imieniu Kami...
za wszelką pomoc, która umożliwi utrzymanie suni w hotelu i pozwoli, by nie ciążyło na niej piętno: WIELKIEJ PRZEGRANEJ.[/SIZE]

[/SIZE][/B][FONT=&quot]
[/FONT] [CENTER][FONT=&quot] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/slajd1uk.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6160/slajd1uk.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
[/CENTER]
[B][SIZE=4]
Uwagi:
[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]Kami jest u kuny od 28czerwca...
Teraz na razie mamy 140zł w stałych deklaracjach...
[SIZE=3][B]Co miesiąc na sam hotelik musimy dozbierać 310zł.[/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3]
[/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2]W lipcu nazbierałyśmy pełną kwotę za hotelik za czerwiec i lipiec- 495zł...już jest zapłacone(22.07)...zapłacone zostały też badania(4.08 )- 138zł[/SIZE][B]
z[/B][SIZE=2]a sierpień hotelowanie Kami zapłacone- 450zł(19.08[/SIZE][SIZE=2])...[/SIZE][B]

zostało 141zł.

[/B][B] [SIZE=2]Pomóżcie zbierać na wrzesień za hotelowanie... [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE]oraz opłatę za wyróżnione allegro Kami.

[COLOR=red][B][SIZE=5]Jest... 231zł
BRAK...231zł[/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=5][COLOR=red], a przed nami jeszcze sterylizacja Kami...[SIZE=3]o koszty popytam![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]


Dziękujemy wszystkim, którzy nie odpuścili Kami i [B]pomagają w każdy możliwy sposób:loveu:,[/B] by środki dla suni na hotelik nazbierać...
[SIZE=4][B]Bardzo prosimy jeszcze o deklaracje dla Kami...
o fanty na bazarki...
o bazarki...[/B][/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]
[/COLOR][SIZE=4][COLOR=red][B]Pomóżcie...[/B][/COLOR]
być może na Kami czeka dom stały pod Wejherowem ( w najbliższym czasie będzie sprawdzany),[COLOR=red][B] ale nie może jechać nie wysterylizowana[/B][/COLOR]( [SIZE=2]nadmierne wychudzenie, a potem cieczka uniemożliwiły wcześniejszą sterylizację[/SIZE])[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anecik60']nie widze przelewu ode mnie,wplacalam 29.08.2011za wrzesien, chcialam sie spytacz czy doszllo?[/QUOTE]

Rozmawiałam z Kerian i muszę sprawdzić, czy to nie ja minęłam jej informację o Twojej wpłacie . Kerian wydaje się, że wykazywała ją... przekopię i sprawdzę.

Uaktualnienie rachunku i pokrycie kosztów hotelikowania(jeśli będą wystarczające środki- a z moich informacji wynika, że bazarkowe ode mnie i Pauliny_mickey -230zł, powinny już być na koncie) zostanie załatwione max. za 2 dni(na razie brak neta).
Kerian napisze na wątku.

Muszę też przekopać wątek i odnaleźć informację odnośnie opłaty za allegro Kami... chyba umknęła mi wiadomość, że zostało opłacone.:oops:

Niestety nie wiem nic o wizycie PA...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...