Jump to content
Dogomania

Gniezno i okolice


esthom

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam i sie zgłaszam z Regonikiem.

Jak widać, w Gnieźnie nieduzo nas dogomaniaków.

Jakie macie pieski? Gdzie chodzicie z nimi na spacery?

[b]Esthom[/b] masz chyba goldenka lub laba, prawda?

Moj Regon, to 5 miesieczny airedale terrier i bardzo chce się bawić z innymi pieskami. Może umówimy sie kiedyś na wspólny spacer z naszymi pupilami?

Link to comment
Share on other sites

[b]Niunka[/b] roczna foksica w sam raz do zabawy dla erdelka 5-misiecznego. Tylko w Gnieźnie za bardzo nie ma gdzie spacerować bez smyczy, a męczyć teriery na smyczy obok siebie :evilbat: to żaden spacer.
Gdzie chodzisz na spacerki tak, żeby sie piesek wybiegał?
Kiedyś chodziłam do Dolinki ale kwiatki zasadzili i Straż pilnuje :evilbat:
Teraz chodze do Parku Miejskiego ale musze bardzo uważać bo Regon lubi dzieci, podbiega do nich i chce sie bawić.

W jakiej dzielnicy mieszkasz? Planujesz szkolenie Twojego pieska?

Link to comment
Share on other sites

Ja z Suzi mieszkamy niedaleko tzw. Łazienek, osiedle Budowlanych dokładniej :wink: I właśnie to miejsce upodobałyśmy sobie najbardziej.Już na drodze, które prowadzi na łazienki można spuscić psa, na plaży i wogóle.


A wymęczyć teriera to naprawde kłopot.Masakra

Szkolenie?raczej nie, sama chcę na niej "eksperymentować" :evilbat: kupując kliker

Link to comment
Share on other sites

[b]Niunka[/b] Może umówimy sie na wspólny spacer? W poniedzałek nie mogę ale we wtorek czy inny dzień chetnie. Jak było ładnie to robiliśmy z Regonem kółeczko wokół Lazienek, a na plaży "płatnej" spuszczalam go na 20 min. Trochę boje sie w tej okolicy amstafów. Regon w podskokach idzie do każdego psa i skacze na niego, by sie bawic, a nie wiem jak taki bojowy by na ta zabawe zareagował. Wole na zimno dmuchać i chodzę z nim na długiej, treningowej lince.
Jak będziesz miała ochotę i czas to napisz mi na prv żebym nie przeoczyła.Ja jestem na emeryturze więc dostosuję sie z czasem.

Zaglądnij na pozostałe teriery w grupie3, tam jest w galerii, na 168 str zdjęcie aktualne Regona, a jest też topik foxów szorstkich, zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Borsaf :lol: nieźle się dobrałyśmy :evilbat: :evilbat: :evilbat: ja mam 13 lat :wink: :lol: ale mam nadzieję, ze nie przeszkodzi nam to w nawiązywaniu dialogu o psach, hehehe


Byłam świadkiem zaatakowania staforda mojej koleżanki, przez obcego psa, który nagle wyleciał z krzaków... właśnie na Łazienkach.Dlatego nigdy nie wybieram się tam sama, tylko z moimi przyjaciółkami.


Narazie nici se spacerów.Przyszłam prosto ze szpitala.Mam chore ucho, i musze ograniczać się, co do wiatru...


Tematy o foxach widziałam, ale niestety nie umiem się zaklimatyzować na tym forum, ale może kiedyś coś tam napiszę...


A powiedz mi, będziesz wystawiać swojego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

[b]Niunka[/b] bravo, faktycznie różnica wieku jest ale..
W Dolince było nas kiedyś 7-10 psiarzy i do dziś mam znajomych stamtąd w różnym wieku. Jest Marcin od Miśka, Paula od Sary, jest Magda od Maxa, wszystkie mniej więcej w Twoim wieku. Wtedy to ja byłam pani od Keri, bo chodziłam z sunią Keri, która jest już za TM :evilbat:
Tak więc moge być nawet babcia borsaf i finito.
Prawdziwym psiarzom tematu nie braknie, a wiek nie przeszkadza. Przecież robimy to dla dobra naszych piechów.

W wystawy już się nie bawię, choć chętnie co roku na wystawe poznańską jeżdżę pooglądać.

Jak mnie kiedys zobaczysz to podchodz bez krępacji i powiedz Niunka jestem, a napewno sie ucieszę.

Wracaj do zdrowia szybko, trzymamy z Regonem kciuki i pazurki!

Spróbujemy jeszcze Esthoma ściągnąć.

Link to comment
Share on other sites

Babcio Borsaf :wink: , moje przyjaciółki miały okazję Babcię ;) poznać :)

Na wystawie w MDK-u.Opowiadała Babcia ;) im o swoim psie.Podobno rzeczywiście jest kochany, w co nie wątpie :D
Chciałabym przejść się na spacer w tym tygodniu, ale niestety nie wiem jak to będzie, bo w środę jadę do Poznania do lekarza, mam nadzieję że będzie wszystko ok i nie skierują mnie do szpitala.Jutro? jutro mam lekcje do 17.00.Czwartek też raczej odpada.Pozostaje piątek :(

[quote]W wystawy już się nie bawię, choć chętnie co roku na wystawe poznańską jeżdżę pooglądać. [/quote]

W tym roku też wybieram się na to wystawę, więc w razie czego będę krzyczeć :evilbat: :wink:

[quote]Wracaj do zdrowia szybko, trzymamy z Regonem kciuki i pazurki![/quote]

dziękuję :)

Esthom coś ostatnio nie za często tutaj wpada...

Link to comment
Share on other sites

[b]Niunka[/b] Oj, wracaj Ty do zdrowia szybko. Ucho to faktycznie paskudna rzecz, ciągnie sie i powtarza.

Dla wygody i tak już tu na dogo przyjęte - mówimy wszystkim na Ty, czyli po nicku. Borsaf bedzie Ci sie lepiej i pisało i myślało. Jak sie spotkamy to już cos wymyślimy. Okazało sie, że babcia odpada bo mój wnuczek prawdziwy sprzeciw zgłasza. To właśnie Wiktor.s, też ma 12 lat, ale mieszka w Poznaniu.

Czy masz rasowego foxika? Tzn. z papierami?
Widziałaś Makarona Fuki? Jaki piękny.

Co do spotkania to jeszcze możemy sie u mnie w ogródku umówić, jak tylko będziesz miała ochotę. Mieszkam na Chociszewskiego więc nie tak znowu daleko.
W MDK-u byłam ale strasznie tam było głośno i wyszłam dość szybko.

Ale w komputerach to jesteś ode mnie dużo lepsza, ja cytowac jeszcze nie potrafię.

Pozdrawiam i życzę szybkiego pełnego wyzdrowienia borsaf i Regonik

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dzięki ;)

Na Chociszewskiego mieszka właśnie mojego przyjaciółka, z którą rozmawiałaś.
Tak się skałada, że też mam dom z ogrodem.Osiedle Budowlanych, ul Sobieralskiego.Fox się wtlata.


Suzi nie jest rasowa.Bez rodowodu i metryki.

Makarona nie widziałam, nie wiem jak wygląda.

[quote]
Ale w komputerach to jesteś ode mnie dużo lepsza, ja cytowac jeszcze nie potrafię. [/quote]

Hehe, na pewnym forum w tych sprawach jestem najlepsza, często pomagam Admince, robiąć np. jakieś FAQ.Więc jeżeli miałabyś problem- mów ja pomogę :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Niunka[/b] zdrowiej szybko, to Cię zaproszę i poproszę o instrukcje.

Tak blisko siebie mieszkamy, ciesze się bardzo. Pewnie przechodzilam z Regonem kolo ciebie i Suzi zza plotu szczekała??

Chodziłas do dawnej 6, do podstawówki? Teraz to nie umiem sie rozpatrzeć w tych podstawowych i gimnazjach. Ty juz pewnie do gimnazjum chodzisz, bo Wiktor kończy podstawówke, a jest młodszy.
Ja szkoły w Gnieżnie numeruje po staremu, czyli 6,7,9 to od Michała w górę, a 2,5, śródmieście, 4 za parkiem i 1 Jana. Teraz 7 i chyba 1 to gimnazja, prawda?
A czy wyobrażasz sobie, że ja do podstawówki chodziłam do 6? hihihi, dawno to było, potem moje dzieciaki tam chodziły.

Link to comment
Share on other sites

Borsaf, - duży ogród, kremowy dom.Rozszczekany foxik :D Zuzka.


Ja też chodziłam do 6!Moja kochana 6...teraz chodze do gim. 3, to na przeciw Biedronki, na Paczkowskiego.

1 to napewno Gimnazjum, ich boisko jest od strony Doliny.A tak to ja się zabardzo nie orientuję na szkołach.

6 jest podobno najlepszą podstawówką w Gnieźnie.A to ich stronka [url]www.sp6.gniezno.pl[/url]


Jeżeli ma Babcia gg to poproszę o numer :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[b]Gniezno się zgłasza[/b] :P :P :P
Hej, to ja ze swoimi dwoma psiorkami: Toffi (spaniel 4 lata) i Nel (maltańczyk 5 miesięcy). Mieszkamy na Winiarach.
Ale mnie zaskoczyliście że jeszcze ktoś oprócz mnie trafił na dogomanię :P A juz mi przykro było, że nie ma w Gnieźnie takich maniaków jak ja, a tu jednak niespodzianka :P
Dawajcie jakieś foty swoich pupili :P

Pozdrawiam!
Martyna

Link to comment
Share on other sites

Witaj! :D No to widzę, że na następny spacerku będzie więcej psów :> ale się nabiegają :D

Na winarach, czyli znowu nie daleko mnie :) jak fajnie.

Fotka mojej Zuzki, jest na pierwszej stronce tego topicu.


[img]http://img438.imageshack.us/img438/6271/pict0006a3jf.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Hej :P

A to moje psiaki:
[b]Toffi[/b]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/481/toffi2an.jpg[/img][/URL]
[b]Nel[/b]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img474.imageshack.us/img474/6069/nel6dz.jpg[/img][/URL]

Mała to jeszcze szczeniak, zaczepialska strasznie, pyskuje ;) starszemu Toffikowi, ale ten znosi to nadwyraz dobrze :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...