Jump to content
Dogomania

czarno-ruda galeria


wiq

Recommended Posts

  • Replies 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Od-Nowa']o Izabellllllla przyszła :lol:
jak tam Aiszka? tęskni za ciocią ?:evil_lol:[/QUOTE]
no, za każdym razem jak tu wejdę to jakiś szok przeżywam :lol:
Aisza trochu bidna, bo w każdej chwili się pcham na uczelnie, ale chociaż w środy chodzi ze mną na wykłady :cool3: chyba jej się podoba, więc już tak zostanie.
baaaa, oj musimy się umówić w któryś weekend.. jak już zaliczę koło znaczy się :p Aisza chyba śni o waszym frisbee..

no nie... od betonów mnie tu będzie... phi! (ktoś mówił o zastosowaniu [U]szkoleniowym[/U]? :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no, za każdym razem jak tu wejdę to jakiś szok przeżywam :lol:
Aisza trochu bidna, bo w każdej chwili się pcham na uczelnie, ale chociaż w środy chodzi ze mną na wykłady :cool3: chyba jej się podoba, więc już tak zostanie.
baaaa, oj musimy się umówić w któryś weekend.. jak już zaliczę koło znaczy się :p Aisza chyba śni o waszym frisbee..[/QUOTE]
kiedy to koło?
koniecznie musimy się spotkać!! I tego Pieroga Leniwego - Wiq też musimy zabrać bo ma tyły jakieś z motywacji... siebie :diabloti::evil_lol::p

:cool3:

Link to comment
Share on other sites

koło w pon, ale stwierdzenie, że po poniedziałku będę już miała z głowy będzie dość optymistyczne :eviltong: w sumie możemy się w tygodniu spotkać... :) wszystkich św to chyba nie najlepszy termin :lol:
Wika lubi się nabijać z aiszowego wyszkolenia :eviltong: więc pewno też się ruszy
no, narazie idę, ostatnia doba na wykucie gnatów :p

Link to comment
Share on other sites

nie ma człowieka kilka dni na dogo i tak mu się panoszą po wątku:evil_lol:

[quote name='gusia1972']oo pięknie Ci wyszedł :) ja coś weny nie mam do banerka :( miałam fajny ale ruchomy :(

Tania a ten banerek co wstawiłaś na labradorach to sama robiłaś ?? bo on super jest [/QUOTE]

ano ruchomych tu nie można...

pokażcie taniowy:cool3:

[quote name='Od-Nowa']no pewnie
bardzo dziękuję.
Wiqaryno może jakież zdjęcia z frisbee zrobicie?? siostra pomoże!![/QUOTE]

a dupa nie frisbee, suka się totalnie przestała tym interesować:evil_lol:
tylko piłki i nakładki ma w głowie:evil_lol:

[quote name='Ziunia']no, za każdym razem jak tu wejdę to jakiś szok przeżywam :lol:
Aisza trochu bidna, bo w każdej chwili się pcham na uczelnie, ale chociaż w środy chodzi ze mną na wykłady :cool3: chyba jej się podoba, więc już tak zostanie.
baaaa, oj musimy się umówić w któryś weekend.. jak już zaliczę koło znaczy się :p Aisza chyba śni o waszym frisbee..

no nie... od betonów mnie tu będzie... phi! (ktoś mówił o zastosowaniu [U]szkoleniowym[/U]? :roll: )[/QUOTE]

jaki szok znowu?:shake::evil_lol:
jeszcze Ci nie przeszła ta uczelniana mania?:evil_lol:
w weekend to Wy się same możecie umawiać, ja w czwartek -> goł
beton, bo beton, na to IPO się uparłaś jak jasny gwint:diabloti:

[quote name='Pestka']Fajny ten bannerek :loveu:[/QUOTE]

ano, staram się:loveu:

[quote name='Od-Nowa']kiedy to koło?
koniecznie musimy się spotkać!! I tego Pieroga Leniwego - Wiq też musimy zabrać bo ma tyły jakieś z motywacji... siebie :diabloti::evil_lol::p

:cool3:[/QUOTE]

nie leniwego, tylko wybyłego:evil_lol:
jak jestem, to jestem zajęta, jak mnie nie ma, to mnie nie ma:diabloti:
teraz weekend w Sudetach był:loveu:

[quote name='Ziunia']koło w pon, ale stwierdzenie, że po poniedziałku będę już miała z głowy będzie dość optymistyczne :eviltong: w sumie możemy się w tygodniu spotkać... :) wszystkich św to chyba nie najlepszy termin :lol:
Wika lubi się nabijać z aiszowego wyszkolenia :eviltong: więc pewno też się ruszy
no, narazie idę, ostatnia doba na wykucie gnatów :p[/QUOTE]

i jak koło?:cool3:
ruszę się, w środę może?

Link to comment
Share on other sites

zaliczyłaaaam :lol: jestem boska :cool1: ...tzn moge sie zaczac meczyc z czacha....
dobra, a w środę dacie radę w Szczytnickim popołudniu? bo wieczorem się już umówiłam..
ja też już w czw się zbieram do domu.. Chyba, że w przyszłym tygodniu, ale jak dacie radę to chodźmy jutro :)

Link to comment
Share on other sites

osz nie, zebrali się dwaj moi ulubieni szydercy... :lol: no to spaaadam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
eh, Tania, Ty mi jeszcze pozostałaś...
Wika, a to nie byłaś na tych mistrzostwach IPO we Wrocku? eh, nawet Cię chciałam na to wyciągać....ale kułam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Ziuta
Aiszowego wyszkolenia? o czym ty mowisz?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Ziunia']osz nie, zebrali się dwaj moi ulubieni szydercy... :lol: no to spaaadam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
eh, Tania, Ty mi jeszcze pozostałaś...
Wika, a to nie byłaś na tych mistrzostwach IPO we Wrocku? eh, nawet Cię chciałam na to wyciągać....ale kułam :roll:[/QUOTE]

nie byłam, bo były w weekend, a mnie w weekedny we wrocławiu nie ma:eviltong:

[quote name='Od-Nowa']bo ja widzę predyspozycje a One wady :diabloti:
czyli do spaceru dziś nie doszło?

a Ziunia na bazarku była?? banerek mam w podpisie :razz:[/QUOTE]

nie doszło, bom miała imprezę:oops:

[quote name='diabelkowa']a tam IPO we wroclawiu ja mialam swoooooje:loveu::loveu:[/QUOTE]

taaa?
mogłaś przyjechać, zobaczyłabyś w końcu na żywo malinois:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']oj widzialam maliniaki widzialam w wawie miodzio ;) i to jakie ;) wrecz takie :
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=Ws633nr7a74"]YouTube - Policja z Malinois Police Vanessa Mae[/URL]

lolek sie bal duzej ilosci pieskow ktore na niego szczekaly :evil_lol:[/QUOTE]

hura, pierwszy raz widziałaś malinę!:multi:
bierzesz po nich szczeniaczka?:evil_lol:

[quote name='gusia1972']ja to maliniaki to wolę w wersji frisbowej :razz: są rewelacyjne :multi:[/QUOTE]

ogólnie są fajne psy, ale chyba zaczyna się robić na nie moda:roll:

Link to comment
Share on other sites

no nie chciałam już dopisywać komentarza, że co 5 nastka ma bordera :P
fajny weekend w sułkowicach, nie ma co;)

heh, a ja co, mówiłam, że nigdy więcej 3 psów, następne tylko 2, na pewno żadnych szpiców ani gończych...
a od jutra będę mieć 4 psy...
a nowy z VI... :shake:
:evil_lol:

[COLOR=PaleTurquoise]na szczęście na 2 dni tylko]:->[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...