Jump to content
Dogomania

czarno-ruda galeria


wiq

Recommended Posts

wesolo jest bardzo:lol:
i czasem ciezko.. 3 psy to juz spore ograniczenie i mimo licznych zalet wiecej nie zdecyduje sie na wiecej niz 2 psy na raz;)
glowna zaleta jesy to, ze kazdy pies jest indywidualnoscia i nadaje sie do czegos innego - tym sposobem mam szersze pole widzenia i mozliwosci szkolenia;)
glowna wada - ciezko sie prowadzi ulica 3 psy;) ich posiadanie wymaga tez lepszych zdolnosci organizacyjnych - 1 psa moge zabrac wszedzie, 2 prawie wszedzie, a 3..;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='wiq']wesolo jest bardzo:lol:
i czasem ciezko.. 3 psy to juz spore ograniczenie i mimo licznych zalet wiecej nie zdecyduje sie na wiecej niz 2 psy na raz;)
glowna zaleta jesy to, ze kazdy pies jest indywidualnoscia i nadaje sie do czegos innego - tym sposobem mam szersze pole widzenia i mozliwosci szkolenia;)
glowna wada - ciezko sie prowadzi ulica 3 psy;) ich posiadanie wymaga tez lepszych zdolnosci organizacyjnych - 1 psa moge zabrac wszedzie, 2 prawie wszedzie, a 3..;)[/QUOTE]

Oj tak Wig masz rację, wiem po częscie co to znaczy, bvo nie raz przychodziła do mnie Kama (matka Cerbera) i musiałam oba psy prowadzić po ulicy na smyczy. Każdy psiak chodził w swoja strone, a ja myslałam, że się rozdwoję :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja musze czasem z dwoma naraz wyjść to jestem cała poplątana w smycze ;] Kiedyś mnie o mało co nie rozerwały. Jedna ciągneła w jedną strone, a druga w drugą :evil_lol: No ale komu by się chciało wychodzić na raty, lepiej hurtowo ;]

Link to comment
Share on other sites

a ja tam sobie z dwoma doskonale radzę, ulicą zawsze chodzą oba równiótko jak należy przy lewej nodze...no chyba że kota zobaczą :diabloti:
Foxi od strony nogi, a Kreon od zewnątrz,żeby mógł drzewka po drodze zaznaczać :evil_lol: .
Ludzie na mnie jak na wariatkę patrzą jak z nimi idę, a na Wiq z trzema to chyba jak na ufo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]eria[/B], z dwoma tez nie mam problemu:D sprobuj jednak wziasc na spacer jeszcze 3ciego, ktory lubi rzucac sie na psy (rzeczona fige np.;) ). inny lubi i na psy (zamiary przyjacielskie), i na koty (wybitnie), a kolejny tez ciagnie, bo czemu by nie:evil_lol::evil_lol:
ladnie to ujelas - jak na ufo:evil_lol: na szczescie reklama zrobila swoje i spotykam sie raczej z zyczliwa ciekawoscia;)
[B]diabelkowa[/B], dzieki:)

Link to comment
Share on other sites

wiq psiaki boskie, baner ...ciekawy zwłaszcza te zielone plamy na pysiu

Ja jak łaziłam z trzema to tez miałam problem (jeden z psiaków potrafi sie rzucic na psy, drugi na ludzi a trzeci -chce sie bawić )tak to sa problemy.Chociaż z moimi 2-ma bydlakami jakoś dochodze do porozumienia, czasem mamtylko problem jak ide z nimi na rozdwajanej smyczy, one sie cofna a potem chca isc inaczej i Figa idzie po mojej lewej a Ays po prawej i jak czasem przyspiesza to nie mam zawesoło :mad: <- raz sie tylko zdazyło ze lezałam na ziemi przez te ich zamiany.
Znowu jak mam wychodzić z nimi osobno to mam wyrzuty sumienia bo jedno zostaje w domu i jak zamykam drzwi i widze to zrozpaczone spojrzenie to mi sie serducho kraja i nie wytrzymuje ;)
Pozdrawiam Uska

Link to comment
Share on other sites

witaj [B]Usia[/B]:)
banner to dzielo [B]erii[/B]:cool3:
no myslalam o dwojniku.. sprawdza sie to?
wlasnie jak ide z dwojka, o jedno przy prawej, drugie przy lewej nodze i jest spokoj:D
a z trojka gorzej;)
"Znowu jak mam wychodzić z nimi osobno to mam wyrzuty sumienia bo jedno zostaje w domu i jak zamykam drzwi i widze to zrozpaczone spojrzenie to mi sie serducho kraja i nie wytrzymuje ;-) "
otoz to:D:lol: dlatego ryzkuje i biore wszyskie;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie Usia aporuszyła istotny problem...
Chce gdzieś iść tylko z Kreonem a widzę wzrok Foxi to nie wytrzymuję i zabieram oba...A jeszcze gorzej jak chcialabym wziąć Foxi, a zostawić Kreona (chodzi tu o problemy jakie mieliśmy z zostawaniem samemu w domu). Tylko raz mi sie zdarzyło zabrac Foxi a jego zostawić, i to niezłe cyrki musiałam wyprawiać żeby siedział cicho pod naszą nieobecność...

Link to comment
Share on other sites

tak myslałam ze to Eria ona mi to juz duuuuuuuuzo banerków zrobiła i tez miedzy innymi jej zawdzieczam znalezienie domku dla Huga :loveu:
Co do smyczy to ja mam dwie jedna długą z dwoma karabinczykami na koncach wiec jak złapie po srodku to wychodzi podwójna ( ale jesli masz psa który moze chodzić bez smyczy, to na jednym z konców jest raczka z karabinczykiem wiec masz ułatwienie) a druga to zrobiona przeze mnie:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4347fba3caa56c12.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/213/4347fba3caa56c12m.jpg[/IMG][/URL]
Kiedyś była smycza taka jak ta 1-a którą opisałam ale ja rozerwałam razem z psami.Zszyłam ja potem (tylko ze w innym miejscu doszyłam koncówke z karabinczykiem) i z koncówki zrobiłam raczke.Jak ci sie chce mozesz kupic tasme na metry np w castoramie a w sklepie np ze sprzetem jezdzieckim kupisz karabinczyki zszywasz to razem i masz smycz własnej roboty nawet na 3-5 psów z jedną raczką.Ułatwia to sprawe bo nie mieszaja ci sie smycze i psy miedzy soba jak to zwykle bywa;)
po za tym moge Ci przeslać link do strony sklepu gdzie mozesz podpatrzeć jak to jest zrobione i juz bez problemu zrobisz taka sama zwłaszcza ze nie jest to takie trudne.
Mi ta smycz bardzo ułatwiła sprawe bo bardziej panuje nad psami i nie musze sie meczyć z kilkoma smyczami zeby utrzymac w reku tylko mam jedna co np sprawdza sie jak ide z siatkami lub musze coś potrzymać a psa puscic nie mozna:p

Link to comment
Share on other sites

czasem musze im poprowadzic zajecia indywidualne;), wiec zabieram tylko jedna - tragedii nie ma, bo 2 siedza razem.
za to kiedy biore flaty na spacer z Saba, Bystra musi zostac- chca sie pozrec:shake: ruda tego nie znosi.. i ja tez.. mamy z sabowa pania ambitny plan resocjalizacji.. ciekawe, czy wyjdzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']dlatego staram sie jak najszybciej dojsc do miejsca, gdzie moge je spuscic;)
a z powrotem juz ida grzecznie - zmachane sa;)[/quote]



hehehehehehe no no :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: łobuzy jedne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]JA mam dwujak ale go nie uzywam bo moje psy sie nie potrafia zachowac
[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4050.jpg[/IMG]
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31787[/URL]
tutaj jakbys sie zdecydowala to mozesz sobie zamowic,jest tanio i idzie na szczytny cel-dla Mileny->bernardynki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq'][B]zakla[/B], witam w ten listopadowy wieczor:cool3:
po czesci masz racje, ale Ada jest wszedzie:lol:[/quote] Nie uwierzę:lol: Ada jest na trzech pierwszych:cool3: Trzy ostatnie to Mona, nawet w dalszych postach sama tak napisałaś:evil_lol: Haha:loveu:
Ale i tak są cudne czarnuchy;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Cerber[/B], one tylko tak slodko wygladaja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[B]milena182[/B], dobry pomysl:cool3: moze zamowie sobie od razu trojnik:cool3:
[B]zakla[/B], ej.. ja jeszcze trzezwa jestem:evil_lol:... o ktorych fotkach mowisz..? daj linka, to rozstrzygniemy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...