Jump to content
Dogomania

Miki już ma swoją wyczekaną wymarzoną rodzinę:)


asika5

Recommended Posts

Cudne wieści:multi:.
[B]Asika5 - [/B]szacun za determinację i serce dla Mikiego:).
Powodzenia w nowym domku - bądź szczęśliwy psiurze:loveu:.
[quote name='psi']No i znów mój TZ mówi:c o Ty tak się szczerzysz do tego monitora???? [/QUOTE] U mnie to samo, ale częściej - po co oglądasz, a potem ryczysz:roll:?? Tym cenniejsze są chwile radości:).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za ciepłe słowa:oops:

Ja nadal nie mogę uwierzyć że Miki trafił na tak wspaniałych ludzi:loveu:
Bardzo kocham Mikiego jest mi bardzo bliski ... nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na jego hotel*****;)
tym bardziej, że na drugi dzień jak go zawiozłam do Kuny u nas był odłów psów do Radys :shake:
[SIZE=4][FONT=comic sans ms]
[/FONT][/SIZE][CENTER][SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#FF0000][I]Chciałam w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy wspierali Mikiego groszem, ciepłym słowem, ogłaszaniem , bazarkami, jakimkolwiek innym zainteresowaniem:loveu:[/I]
[I]No i za wspaniała opiekę dla Kuny specjalne podziękowania:loveu:
Wszyscy przyczynili się do szczęścia Mikiego
[/I]
BARDZO BARDZO SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ, ŻE BYLIŚCIE TU Z NAMI[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/453/6690a01ca6428676med.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']No a potem synuś będzie Nam mówił,że On Warszawiak,że On ze stolicy się wywodzi....cieszy się moje serce :)[/QUOTE]
Cieszę się równie niezmiernie. Psi, tak naprawdę, to nie wiemy skąd Miki dotarł na spotkanie z Asiką5, może z Warszawy? Niech sobie mały gada co chce, a najlepiej o tym, że mu wspaniale w tym jego domku. Cierpliwość mamusi została wynagrodzona. To jest najwspanialsza wiadomość adopcyjna od dłuższego czasu. Jeszcze Kami powinna rozkochać w sobie jakiegoś człowieczka.
Asika5 jesteś wielka. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Cieszę się równie niezmiernie. Psi, tak naprawdę, to nie wiemy skąd Miki dotarł na spotkanie z Asiką5, może z Warszawy? Niech sobie mały gada co chce, a najlepiej o tym, że mu wspaniale w tym jego domku. Cierpliwość mamusi została wynagrodzona. To jest najwspanialsza wiadomość adopcyjna od dłuższego czasu. Jeszcze Kami powinna rozkochać w sobie jakiegoś człowieczka.
Asika5 jesteś wielka. :lol:[/QUOTE]

Masz rację Jolasek niech chłopakowi się wiedzie :loveu: i niech się wozi po tej stolicy :cool3: i swoją mamusię wychwala,bo dzięki niej nadal żyje i ma swoja rodzinę :loveu:
[B]
TAK Asika5 jesteś wielka[/B] ale nie wzrostem :eviltong: tylko sercem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem co mi się ostatnio porąbało w kompie, ale pomimo zapisania foty i tak mi odwraca do tego co było w oryginale:angryy:
No nic... kręćcie głowami i cieszcie się - Miki z siostrą i siostrzenicą ;)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/miki1o.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1992/miki1o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Miód na serce! Kuna, nieważne,że przekręcone, ważne co jest na zdjęciu!!!![/QUOTE]

no, to jeszcze Wam wkleję treść dzisiejszego maila, pytałam jak Miki radzi sobie w wielkim mieście...


[I]Myślę, że Miki zaczyna się przyzwyczajać. Pierwszy dzień był trudny. Jak wyszedł na spacer do parku nie chciał się załatwić. Trzymał chyba dobę, zanim za kolejnym razem nauczył się,że mimo tylu nowych i dziwnych zapachów ( chyba wszystkie drzewa w parku mają zmienioną korę od sikania piesków). Teraz jest w porządku , nawet zaczyna dawać głos( a szczek ma niezły). Chodzi na długie spacery 3 razy dziennie. Na razie jest poważny, ale zważywszy na tyle nowych rzeczy,które tutaj poznaje to bardzo odważny pies. Przyzwyczaja się do nas,ze spaceru idzie prosto w kierunku domu. Na pewno chciałby pobiegać bez smyczy, ale jeszcze nie puszczamy go luzem. Jestem pewna, że z czasem Miki odzyska całą radość i pewność siebie.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']no, to jeszcze Wam wkleję treść dzisiejszego maila, pytałam jak Miki radzi sobie w wielkim mieście...


[I]Myślę, że Miki zaczyna się przyzwyczajać. Pierwszy dzień był trudny. Jak wyszedł na spacer do parku nie chciał się załatwić. Trzymał chyba dobę, zanim za kolejnym razem nauczył się,że mimo tylu nowych i dziwnych zapachów ( chyba wszystkie drzewa w parku mają zmienioną korę od sikania piesków). Teraz jest w porządku , nawet zaczyna dawać głos( a szczek ma niezły). Chodzi na długie spacery 3 razy dziennie. Na razie jest poważny, ale zważywszy na tyle nowych rzeczy,które tutaj poznaje to bardzo odważny pies. Przyzwyczaja się do nas,ze spaceru idzie prosto w kierunku domu. Na pewno chciałby pobiegać bez smyczy, ale jeszcze nie puszczamy go luzem. Jestem pewna, że z czasem Miki odzyska całą radość i pewność siebie.[/I][/QUOTE]


No proszę Miki bohater a pomysleć, że jak go znalazłam to czołgał się ze strachu:cool3:
Jedno jest pewnie wychowanie zawdzięcza mamuni Gretce:loveu:

Jestem taka szczęśliwa, ze Miki jest członkiem rodziny... ale jeszcze te piesków czeka na pomoc
Biedna Nelcia została sama:-( Kuna jak się ona miewa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asika5']No proszę Miki bohater a pomysleć, że jak go znalazłam to czołgał się ze strachu:cool3:
Jedno jest pewnie wychowanie zawdzięcza mamuni Gretce:loveu:

Jestem taka szczęśliwa, ze Miki jest członkiem rodziny... ale jeszcze te piesków czeka na pomoc
Biedna Nelcia została sama:-( Kuna jak się ona miewa?[/QUOTE]


NIe jest źle, przełozyłam ją do Kajtka, co prawda z zabawą kiepsko, ale przynajmniej towarzystwo ma... nie wiem, może jak się zluzuje w domu, to ją zabiorę... zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...