Jump to content
Dogomania

Domowe jedzenie dla psa alergika


Moris

Recommended Posts

Według moich długoletnich obserwacji i praktyki uważam że najbardziej uczulający jest kurczak i wołowina to ta sama grupa białka.Wieprzowina gotowana bardzo rzadko uczula.

jeden z moich psów jest uczulony na kurczaka i wieprzowinę, białko jaja kurzego, pszenicę, mleko krowie no i jeszcze roztocza, grzyby, platan i tymotka łąkowa, są wspaniałe suche karmy np Purizon z rybami oceanicznymi cena przystępna, są tez inne bardzo dobre trzeba dobrze czytac skład kupuję w zooplusie, ale ja też gotuje jedzonko i mają urozmaicenie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

W zasadzie pies powinien jeść karmę, odpowiednio dobraną i zbilansowaną tak by dostarczała wszystkie potrzebne wartości odżywcze. Ale... Co zrobić jak nasz pupil nie lubi karmy. Należy zapoznać się z przepisami kulinarnymi dla psów. Gotować specjalne obiady dla pieska, to dużo bardziej pracochłonne no ale jak mus to mus ;)

Podaj surowe, będzie mniej pracochłonne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

witam . mam pytanie dla was karmie mojego amstaff mięsem wołowym i wieprzowy . i nie wiem czy mu to wystarcza . czytałem ruzne fora ze dużo wapnia pies musi dostawca . możecie mi doradzić co mogę mu kupować do jedzenia jeszcze . tylko powiem ze jest wybredne . i ma 5 miesięcy . dzięki za pomoc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...