Jump to content
Dogomania

Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....


lika1771

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

długi czas mnie nie było, teraz zajrzałam, zaalarmowana tytułem wątku;

mimo edycji postów, i wielu niedopowiedzeń, domyślam się co się stało...

macie racje, tak by się chciało cofnąć czas, ale tego nie można zrobić, można jedynie pamiętać o tym w przyszłości


żal mi Soni okrutnie, ale jednoczesnie ciesze się, że po poniewierce, w chorobie, trafiła do lepszego świata, choć na chwile



nie oceniajcie, ani winter, ani Cleo.... moja znajoma hoduje 2 rasy - yorki i akity; akity mieszkają w kojcach, yorki w domu, na noc akity są wypuszczane, pewnego dnia nie wszystkie yorki zostały zabrane do domu, jeden został na podwórku
rano go już nie było, właściwie był, tylko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']długi czas mnie nie było, teraz zajrzałam, zaalarmowana tytułem wątku;

mimo edycji postów, i wielu niedopowiedzeń, domyślam się co się stało...

macie racje, tak by się chciało cofnąć czas, ale tego nie można zrobić, można jedynie pamiętać o tym w przyszłości


żal mi Soni okrutnie, ale jednoczesnie ciesze się, że po poniewierce, w chorobie, trafiła do lepszego świata, choć na chwile



nie oceniajcie, ani winter, ani Cleo.... moja znajoma hoduje 2 rasy - yorki i akity; akity mieszkają w kojcach, yorki w domu, na noc akity są wypuszczane, pewnego dnia nie wszystkie yorki zostały zabrane do domu, jeden został na podwórku
rano go już nie było, właściwie był, tylko....[/QUOTE]
Ja nie oceniam. Wiem,że Winter chciała jak najlepiej , ale nie wszystko można przewidzieć. Życie jest tylko życiem. Żal mi Winter, Soni no i Cleo:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...