Jump to content
Dogomania

KOKA- uzależniająca miłość


Vesper

Recommended Posts

To pewnie jesteśmy na tym samym forum :D W tej chwili dokładna nazwa mi umknęła, ale znak charakterystyczny- pod nickiem pojawia się tytuł jaki masz nadany (np "zarządca półek" itp :D) i rysunki różnych kolorów szylek w zależności ile postów napisałś. To o to forum Ci chodzi? Jeżeli jednak nie- to szczerze polecam:).
To w sumie mnie też mogłabyś nazwać taką "hodowlą" szylek? Ja szylkę Lucky- samiczkę-mam ok. 5-ciu lat, a kupiłam maleńką podczas likwidacji zoologa- za dwie szylki i klatkę dla nich zapłciłam 100zł- trochę po znajomości, bo dziewczyna która likwidowła wiedziała że u mnie nie zginą :). Później tylko- kiedy okazało się że jeden z "samczyków" (dostałam rodzeństwo) jest samiczką, musiałam tego samczyka-braciszka wymienić na inną szylkę- jedyny sklep który się na to zgodził, miał samczyka, więc i tak zostałam z parką, ale przynajmniej nie spokrewnioną. W zeszłe wakacja samczyk-Blacky, odszedł za TM [*], i wtedy, widząc smutną Lucky zapadła decyzja o kupnie białego chłopczyka- to był dla mnie prezent. Zamówiliśmy Albinka w Kakadu (miał kosztować mniej, ale w końcu i tak go kupiliśmy) i podejrzewam że Albin właśnie pochodzi z fermy futerkowej :angry: Na początku był bardzo nieufny i płochliwy- jednak dość szybko dał się kupić na smaczki :D - teraz podbiega jak tylko się podejdzie do klatki:D...
Chyba założę moim kulkom osobny wątek, bo jest trochę do pisania na ich temat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ty$ka']Mówisz o innym forum :).
Chętnie bym weszła, aczkolwiek czasu brak tego wszystkiego ogarnąć :D.
Tak, zapewne nazwałabym Cię taką właśnie "hodowlą" ;).
Możesz założyć wątek, ale podaj mi link w razie czego =)[/QUOTE]
Niestety nie założę osobnej galerii szylkom, bo na Dogo nie ma na to miejsca- tak więc będę co jakiś czas wklejała malucha na psie wątki- chihuahua albo westika- bo na tych dwóch jest zainteresowanie szynszylkiem.

Diamenciku- na pewno coś w tym jest...:lol: I oby żyła jeszcze drugie tyle :thumbs:
Ostatnio zauważyłam że pysio troszkę siwieje, łapeczki... Ale nie ma to jak szczęśliwy, starszy pies:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...