Jump to content
Dogomania

KOKA- uzależniająca miłość


Vesper

Recommended Posts

Chciałabym Wam przedstawić Wam jeszcze jednego mojego psa- któremu właściwie powinnam założyć galerię jako pierwszej.
Koka ma 12 lat, z których 11 jest z nami. Pewnego dnia, dwa lata po stracie mojej ukochanej jamniczki Tiny [*], pojechałam na Paluch. Nie jechałam z konkretnym zamiarem- właściwie to towarzyszyłam znajomym. I wtedy Ją zobaczyłam. Wciśniętą w kąt boksu, nie proszącą o nic...:-( Nie zabrałam jej tamtego dnia. Wróciłam i całą noc myślałam o suczce, którą odradzano mi jako psa do adopcji (że jest mało kontaktowa). Wiedziałam że nie ja- i zostanie w schronisku na zawsze... Była-i jest- piękna. Jasnopłowa, z brązowym noskiem, zgrabna, długonoga... Oczywiście całe jej piękno i mądrość czekały długo, aby nam się pokazać. Koka przyjechała ze mną do domu- rodzice nic nie wiedzieli... "Kupiła" ich po dwóch dniach. Kiedy w wieku 22 lat wyprowadzałam się z domu, Koki mi nie oddano... Jest szczęśliwa z rodzicami, a oni z nią, teraz, kiedy wszystkie dzieci opuściły dom. Kiedy jeszcze niemiałam tylu psów u siebie, Koka była mi przywożona "na weekend" i zabierana:evil_lol:, kilka razy nawet były o to kłótnie... Teraz to my odwiedzamy rodziców i Kokę.
Nie wiem o niej zupełnie nic- poza tym, że do schronu trafiła w styczniu po Nowym Roku i potwornie boi się strzałów, petard i burzy... Prawdopodobnie w takich okolicznościach straciła dom... Nikt jej nie szukał.
Jutro kilka zdjęć mojej (i Mamy) kochanej seniorki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://i52.tinypic.com/dg4i74.jpg[/IMG]

Portret:
[IMG]http://i52.tinypic.com/2ln72ax.jpg[/IMG]

Ze mną przy kominku:
[IMG]http://i54.tinypic.com/dqzac.jpg[/IMG]

I na swoim miejscu na kanapie:
[IMG]http://i51.tinypic.com/1zzsxvs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tyśka- dziękuję :)
Deer- zdjęć Tinki nie mam w takiej formie żeby tu wkleić- to były lata 90-te, a więc jeszcze nie było cyfrówek... Ale może w pracy uda mi się coś zeskanować i tak wkleję- spróbuję- bo ogólnie to mam sporo zdjęć mojej jamnisi [*], począwszy od wieku, kiedy była mniejsza niż kapeć który gryzie... :) Odeszła bardzo niespodziewanie-po powrocie ze szkoły zauważyłam że Tina jest markotna, rozpalona- poszłyśmy do weta, który zdiagnozował przeziębienie. Ale z godziny na godzinę było gorzej. W nocy Tina zaczęła siusiać krwią- spała ze mną- obudziłam rodziców i pojechaliśmy do całodobowej lecznicy. Tam okazało się że Tinka ma...mechaniczne uszkodzenie nerek. Do tej pory pozostaje zagadką skąd u niej taka przypadłość- ja podejrzewam "panów" którzy remontowali nam w tym czasie kuchnię... Pani doktor powiedziała że już za późno... Wróciliśmy z Tinką do domu mając świadomość że ona odchodzi. Położyłam się z nią w łóżku i tak nad ranem odeszła... :(
Cóż, nawet teraz to boli- minęło już tyle lat... Koka pojawiła się w domu -mieszkałam jeszcze z rodzicami- jakieś 2-3 lata po śmierci Tiny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']No może nie życie, chociaż faktycznie kiepsko podobno sobie radziła w schronisku :(...
Fotki będą, muszę tylko przejrzeć płyty, bo ostatnio musiałam skasować wszystkie fotki z komputera- było mi potrzeba duuużo miejsca.[/QUOTE]
Jakby życie w schronisku spędziła, to by go tak praktycznie nie miała... :(
To czekam grzecznie na fotki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Ja też znam jeszcze jedną Kokę :D
A fotki miały być w weekend :mad::mad::mad:[/QUOTE]
Wiem...ale muszę przeszukać całą stertę płyt, a coś mi komputer nie chce czytać zdjęć z płyt... Chyba usunęłam jakiś program ostatnio i muszę go wgrać na nowo, a nie wiem który :D Ale spoko, ogarnę, to ;)

Link to comment
Share on other sites

Casablanca- nie bij:diabloti:, dzisiaj mam wolne więc poprzeglądam płytki...:evil_lol:

Heraon- przepraszam:Rose:, źle Cię zrozumiałam i dopiero Justynka mi przetłumaczyła (dzięki:oops:). A pisz o swojej Koce bo ładna dziewczynka :) zupełnie niepodobna do mojej Koki, bo to dog niemiecki :) a do tego błękitny- cudo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']No to czekam na fotki i radzę się pospieszyć :evil_lol:

[B]justa[/B], ładny banner ;)[/QUOTE]
:evil_lol: dziekuje:P
[quote name='arielka186']Casablanca- nie bij:diabloti:, dzisiaj mam wolne więc poprzeglądam płytki...:evil_lol:

Heraon- przepraszam:Rose:, źle Cię zrozumiałam i dopiero Justynka mi przetłumaczyła (dzięki:oops:). A pisz o swojej Koce bo ładna dziewczynka :) zupełnie niepodobna do mojej Koki, bo to dog niemiecki :) a do tego błękitny- cudo...[/QUOTE]
niema za co;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...