Jump to content
Dogomania

CAC Płock 29.05.2011


Ilka21

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doma17']Ilka a ty grzywki długowłose czy krótkowłose wystawiasz?[/QUOTE]

moze odpowiem za Ilke;)
Fibi jest łysa
Buziak długowłosy ;)

my tez bedziemy z łysym grzywaczem powyzej to rodzenstwo mojego Boogiego :) juz sie doczekac nie moge ;) zeby tylko pogoda dopisala!

Link to comment
Share on other sites

Wystawa fatalnie zorganizowana. Najpierw zawiadomienia, co koniecznie trzeba ze sobą wziąć-legitymacje, orginały rodowodów, championaty, certyfikaty, szkoda jeszcze , że nie numer rachunku bankowego, i wyciąg z aktu urodzenia. Potem ,,pies z kulawą nogą" o nic nie prosił.Następny pkt.programu, to kilometrowa kolejka do sekretariatu(na szczęście miałam wszystko opłacone i nie musiałam),ale widziałam ten błysk w oku osób wyczekujących i trafiłam akurat na awanturę. Sędziowanie opóźnione prawie o godzinę. Brak jakichkolwiek osób sprzątających, np.toalety(kurcze smród, brud za takie pieniadze.Nikt nie wiedział, gdzie będą finały. Nagle o 15 ktoś zaczął szybko coś ustawiać, zagradzać, przeganiać wystawców. Uf szczęśliwie dobiegliśmy do końca.przy licznych pomyłkach konferansjera.Trzeba przyznać było sporo pucharków , nagródek. Ja osobiście wolałabym bez pucharka , ale punktualnie(w miarę oczywiście) i czysto(wstyd,żeby przez cała wystawe nikt nie sprzątnął ani razu toalety) bez tabunów kurzu wpadających w oczy.Mimo osobistych osiągnięć wystawy nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

Majka127 - ja też się zgadzam ...kolejka do sekretariatu kilometrowa :O .. Ja nie miałam opłaconej wystawy i musiałam stać do tego dochodzi to słońce ! No masakra .
Mój tata bardzo się wkurzył i robił awanturę policjantom ,bo w ogóle nie pilnowali jak trzeba jeździć ... jedni skręcali w prawo ,a stali na środku ulicy i ci co chcieli jechać prosto to nie mogli ,bo oczywiście inni będą skręcać :mad:..
Samo ocenianie przebiegło jak dla mnie ok ,chociaż widać było że coś nie grało z wybieranymi lokatami . Osobiście bałam się sędziny ,bo w zeszłym roku we Włocławku zeszłam z NDO ..Na tę wystawę pojechałam bo blisko ,zawiedziona nie jestem ,bo mamy III lokatę ocenę doskonałą i medal . Więc poprawa znacząca ;) .

Link to comment
Share on other sites

Tu są filmiki;-)

BIS JUNIORÓW - okrojone do Gr.II:lol:
[video=youtube;bk56aWq01tA]http://www.youtube.com/watch?v=bk56aWq01tA[/video]

BIS JUNIORÓW - całe;-)
[video=youtube;-xiF07PKnsQ]http://www.youtube.com/watch?v=-xiF07PKnsQ[/video]

A tu są foty - trochę pod koniec stronki;-)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/83526-Fotogaleria-Gordona-Rapera-Lotosa-i-Mi%C5%9Bki/page682[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dudek']Czy może ktoś ma zdjęcia z BIS PUPPY??

Mój Zenon ([B]ZENON Rosa Thea FCI[/B]) [COLOR=red][B]BIS PUPPY II[/B][/COLOR]:multi:[/QUOTE]
Mam go na filmiku;-) Zaraz wgram:lol: Mam tez foty z BIS Puppy i BIS Juniorów, tylko muszę wrzucić na serwer;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...