Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest taka grupa utworzona przez Anna Siuta bodajże. Już tam sporo ludzi było ;)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239445-Bluza-Nike-kosmetyki-FARMONA-klocki-COBI-!!!!!-N%C3%93WKI-SZTUKI!!!!!-7-02-dla-GAMZY!!!?p=20378439#post20378439[/url]

Zapraszam w imieniu Gamzy!

Link to comment
Share on other sites

spacer psi:) sobota 09.02 godzina do ustalenia
park poniatowskiego
o tu:
[URL]https://mapy.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=217991603631999052535.0004d4d8298ec5fb1e16c&ie=UTF8&t=h&z=21&vpsrc=1&iwloc=0004d4d82d298bea8245c[/URL]

jest już chyba 5 osób chętnych w psami od małych do dużych, od młodziutkich do starszych, suki i psy, :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

A może przespacerujecie się na warsztaty masażu relaksacyjnego psów? To będzie okazja do tego by spotkać się i nauczyć przydatnych umiejętności oraz powymieniać doświadczeniami w opiece nad psiakami.

Warsztaty Masażu Relaksacyjnego Psów odbędą się 11-12 V 2013 r. w Łodzi i będą prowadzone przez rehabilitantkę psów
Martę Muchę-Balcerek.
Można o wydarzeniu poczytać na fejsie: [url]http://www.facebook.com/CentrumKynologicznePsiaNiania?ref=br_rs[/url]
lub na mojej stronie - Psia Niania.

Zapraszam z psami w niedzielę i bez psów w sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chciałabym zorganizować w najbliższy weekend spacer. Tylko, że nie zwykły spacer, a uatrakcyjniony. Posłuszeństwo, jeśli ktoś rzuca dekle to frisbee, połączone oczywiście z fotorelacją :razz:

Ktoś by się pisał?
Miejsce i godzina do ustalenia.
Choć najbardziej pasował by park na radogoszczu ( Mickiewicza ), bądź park na Zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ridere']Chciałabym zorganizować w najbliższy weekend spacer. Tylko, że nie zwykły spacer, a uatrakcyjniony. Posłuszeństwo, jeśli ktoś rzuca dekle to frisbee, połączone oczywiście z fotorelacją :razz:

Ktoś by się pisał?
Miejsce i godzina do ustalenia.
Choć najbardziej pasował by park na radogoszczu ( Mickiewicza ), bądź park na Zdrowiu.[/QUOTE]

my bardzo chętnie, na frisbee i posłuszeńśtwo jak najbardziej, dekle mam, jesli by ktoś chciał to moglibyśmy pocwiczyć rzuty, aparat też mam;)
mi najbardziej pasuje zdrowie

dzień i godzina obojetnie

(ridere napisz na fb:) na pewno ktoś jeszcze się znajdzie, a poza tym moze tym razem spacer nam wyjdzie razem a nie oddzielnie::)
Joanna od Juniora

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']A może przespacerujecie się na warsztaty masażu relaksacyjnego psów? To będzie okazja do tego by spotkać się i nauczyć przydatnych umiejętności oraz powymieniać doświadczeniami w opiece nad psiakami.

Warsztaty Masażu Relaksacyjnego Psów odbędą się 11-12 V 2013 r. w Łodzi i będą prowadzone przez rehabilitantkę psów
Martę Muchę-Balcerek.
Można o wydarzeniu poczytać na fejsie: [URL]http://www.facebook.com/CentrumKynologicznePsiaNiania?ref=br_rs[/URL]
lub na mojej stronie - Psia Niania.

Zapraszam z psami w niedzielę i bez psów w sobotę :smile:[/QUOTE]

Och, dlaczego przeczytałam to dopiero teraz??? Strasznie żałuję, że mnie nie było, bo informacji o masażu szukam na zagranicznych stronach. A tu masz ci los - pod nosem miałam szkolenie ;(


[quote name='Ridere']Chciałabym zorganizować w najbliższy weekend spacer. Tylko, że nie zwykły spacer, a uatrakcyjniony. Posłuszeństwo, jeśli ktoś rzuca dekle to frisbee, połączone oczywiście z fotorelacją :razz:

Ktoś by się pisał?
Miejsce i godzina do ustalenia.
Choć najbardziej pasował by park na radogoszczu ( Mickiewicza ), bądź park na Zdrowiu.[/QUOTE]

No ja się oczywiście piszę, choć pewnie nie mam co liczyć na spokojny spacer wśród tłumu psów, więc przynajmniej nauczę się korekt w środowisku do tego idealnym ;)


[quote name='Kirinna']my bardzo chętnie, na frisbee i posłuszeńśtwo jak najbardziej, dekle mam, jesli by ktoś chciał to moglibyśmy pocwiczyć rzuty, aparat też mam;)
mi najbardziej pasuje zdrowie

dzień i godzina obojetnie

(ridere napisz na fb:) na pewno ktoś jeszcze się znajdzie, a poza tym moze tym razem spacer nam wyjdzie razem a nie oddzielnie::)
Joanna od Juniora[/QUOTE]

Mnie póki co pasuje sobota :) Piszę się na Zdrowie! Albo na Lublinek? Myślę, że udałoby się tam znaleźć fajną polankę w spokoju, szczególnie od strony Uroczyska.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...