Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Hejka, dopiero weszłam na ten wątek, z przyjemnością piszę się na psie spotkania z dwiema sukami. Starsza-ta na profilowym, kocha inne psy, a druga to dopiero prawie trzymiesięczny szczyl, ale po szczepieniach, więc w ładniejsze dni z chęcią możemy przyjść na wspólny spacer :). Nam najbardziej pasowałby park śledzia i mickiewicza, ew, park przy wojska polskiego, ale nie pamiętam jaki to jest :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]bo to jest tam, gdzie 9 i 46 z tramwaji jeździ ? xd [/QUOTE]
si =) i 83, 74, 97 i jeszcze m. in. 6. i 76 ale to już od innej strony
[QUOTE]A park poniatowskiego gdzie jest ? xd[/QUOTE]
a park Poniatowskiego jest położony między ulicami:Żeromskiego, Mickiewicza, Jana Pawła i Parkową,

Edited by kopra
Link to comment
Share on other sites

si =) i 83, 74, 97 i jeszcze m. in. 6. i 76 ale to już od innej strony

O to mi bardzo pasuje :), bo wtedy autobus i 9 i już jestem. Oczywiście na spacerki się pisze, jednak pod warunkiem cieplejszej pogody-dwa psy krótkowłose w tym szczeniak prawie trzy-miesięczny :)


A czy przy parku poniatowskiego jeździ może tramwaj 15 ? Czy mi się tylko tak wydaje ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']od strony łódź - górna. Dojeżdżają tam: 82 i 92[/QUOTE]
łódz górna zawsze lepiej brzmi niż łódz bałuty:) może kiedyś się wybierzemy
[quote name='julliet11']si =) i 83, 74, 97 i jeszcze m. in. 6. i 76 ale to już od innej strony

O to mi bardzo pasuje :), bo wtedy autobus i 9 i już jestem. Oczywiście na spacerki się pisze, jednak pod warunkiem cieplejszej pogody-dwa psy krótkowłose w tym szczeniak prawie trzy-miesięczny :)


A czy przy parku poniatowskiego jeździ może tramwaj 15 ? Czy mi się tylko tak wydaje ? :D[/QUOTE]

tak, 15 jeżdzi przy samym parku, na zdrowie można dojechać również tramwajami 10, 14, 8, 12; autobusy 50, 6, 83, chyba 86, 52- część z nich dojeżdza na kaliski a stamtąd tylko trzeba kawałek dojsć,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Jakby kto chciał to my spacerujemy zęsto po parku podolskim bo mieszkamy niedaleko :)[/QUOTE]

Taaak? To się mijamy w takim razie :). Ja na wieś a Ty do mnie ;).
Jest pare osób z którymi warto sie widziec podczas spacerów.. ale tylko pare.
Ja znam garść ludzi a mnie znają wszyscy, hahah.
Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...