Jump to content
Dogomania

Łódź, spacery...


Polari

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fauka']Mam dwa slalomy, dwa tunele i dwie hopki z tym że z jedną trzeba pokombinować by jakoś ją ustawić. Trzeba wykorzystać póki jeszcze śniegu nie ma ;) kto kiedy może?[/QUOTE]
Ja mogłabym w tę sobotę, niedzielę :) najlepiej na Zdrowiu. Tylko nie wiem, czy moja sucz będzie chciała współpracować :hmmmm:, nigdy nie skakała przez przeszkody ani nic z tych rzeczy. Najwyżej się pogapimy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Karilka']Sobota, godzina 13:00 - Park Poniatowskiego, 3 maja lub Podolski. Pilnie potrzebuje kogoś chętnego do porobienia zdjęć moim tymczasowiczkom.
691 185 448[/QUOTE]

Może bym się skusiła i w rewanżu poprosiła o potrzymanie do zdjęcia jakiegoś mojego potwora :-D.
Sto lat mnie na tym wątku nie było ale chętnie poznam aktualną łódzką ekipę spacerową :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Może bym się skusiła i w rewanżu poprosiła o potrzymanie do zdjęcia jakiegoś mojego potwora :-D.
Sto lat mnie na tym wątku nie było ale chętnie poznam aktualną łódzką ekipę spacerową :-)[/QUOTE]

cos ciężko zebrać jakąkolwiek ekipe:/
pojedyncze osoby sie na jakiś spacerek najwyżej spotykają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']moze ktoś chętny jest na spacer w przyszłą sobote? fajnie by było gdyby jakaś większa grupa się zebrała
na zdrowiu, lublinku, w poniatowskim, nad stawami stefańskiego lub jana?[/QUOTE]

Mi pasuje, a to ostatni weekend przed urodzeniem u nas maluchów więc chętnie bym przyjechała. Obojętnie w którym parku :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...