Jump to content
Dogomania

Shar-peie w potrzebie


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='rufusowa']ja sie tylko boje ze ona na własną reke sie suni pozbedzie porzucając gdzies....albo wywożąc na wies :shake:

Kasiu dzieki wielkie za reakcję..ta sunia wielu z nas nie daje spokoju i mam nadzieje ze uda nam sie szybko znalezc jej porzadny domek[/quote]

Zainteresowanie właścicielki długo nie trwało...
Dzisiaj sunia wałęsała się po okolicy. Ja jestem niestety poza Warszawą aż do piątku. Pojade tam z Kasią w sobotę - tak jak obiecałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abrakadabra']Zainteresowanie właścicielki długo nie trwało...
Dzisiaj sunia wałęsała się po okolicy. [/quote]
Może już zdążyła zrobić pańci "prezent" na dywan:razz: Widać, że babsko jest niereformowalne, na sąsiadów jak zwykle nie ma co liczyć:mad: Dziewczyny, w Was cała nadzieja:thumbs:
Kasiu :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Zainteresowanie właścicielki długo nie trwało...
Dzisiaj sunia wałęsała się po okolicy. Ja jestem niestety poza Warszawą aż do piątku. Pojade tam z Kasią w sobotę - tak jak obiecałam.[/quote]

Ręce po prostu opadają....do kolan...do ziemi :mad::mad: no i czego ten babsztyl sie uparł, że suki nie odda....?? to podchodzi pod karygodne zaniedbanie....niech spada na drzewo:mad::mad: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']skoro tak, to proponuje założyc nowy wątek i intensywnie szukac dt/ds :cool3:

mam nadzieje ciemny ze sunia juz u Ciebie bo ta baba zupelnie o nią nie dba :placz:[/quote]

Tylko, żeby założyc watek adopcyjny musimy mieć pewność, że sunia jeż jest u Kasi :oops::oops::oops: a Kasia milczy :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']Kasiu...........badźcie ostrożni....[/quote]
Od dwóch dni ani właścicielki ani psa nie ma, w środę wychodzę wcześniej z pracy więc podjadę, już cała moja rodzina znajdując się w okolicy szuka psa.
Mam nadzieję, źe w końcu trafimy na psirkę.
A jeśli chodzi o ostroźność to staram się nie chojraczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Shap peia o którym pisałam wczesniej za kilka dni odbierze właściciel:cool3:

MASAKRA!!!! KOLEJNY SHARPEK W BYDGOSKIM SCHRONIE!!!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f538/starszy-chory-bezdomny-shar-pei-schronisko-bydgoszcz-123051/#post11092440[/URL]

W schronisku nie ma szans na wyzdrowienie:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']to pies czy suka? w tej budzie :(ciemny czy juz cos wiadomo na temat suni koczującej na klatce?[/quote]

Sunia była widziana przedwczoraj przez sąsiadkę z góry. Stała na klatce, ale dosłownie kilka minut. Prawdopodobnie do właścicielki dotarły jakiej przecieki odnośnie próby jej namierzenia w związku z zaniedbaniem psiaka i na razie jej pilnuje. Ciekawe tylko jak długo?
W każdym razie jestem w stałym kontakcie z sąsiadką - jeśli tylko zauważy sunię - natychmiast ma do mnie zadzwonić. A ja zawiadomię Ciemnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...