Jump to content
Dogomania

Shar-peie w potrzebie


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odebrac mozna ,ale zanim wykona sie ten ruch to domek pewny MUSI CZEKAC-sunia nie moze trafic do schronu,pisalam juz o tym,nie mozna pogorszyc zycia psa tylko dlatego zeby...wykazac sie zaradnoscia ,widzialam juz wiele bezmyslnych akcji odbierania psow:angryy:,ktore umieraly na zawal pierwszej nocy w schronie

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ze tak późno ale mi dogo szwankuje :shake:

wklejam fotki, które dostałam

[IMG]http://images32.fotosik.pl/371/1da490d40593a246.jpg[/IMG]

[IMG]http://images42.fotosik.pl/15/0aad1bb3de0bb7c3.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/15/77fa7f0eaa30efe8.jpg[/IMG]

na tym czwartym kompletnie nic nie widać, wiec go nie wkleiłam :oops:

Czyli tak...najwazniejsze ze mozna ją zabrać ale powiedz proszę Agamo czy gdyby się zadeklarował DT, to sunie mozna by było tym ludziom zabrac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']wkroczenie z oficjalna interwencja jest do przeprowadzenia,tylko w ten sposob moze zmienic wlasciciela
przyjscie i zabranie to kradziez[/quote]


Agamo też uważam, ze tylko i wyłącznie Fundacja może odebrać tą sunię ale powiedz proszę, bo nie wyczytałam tej informacji czy musi byc od razu ds czy jesli jakis dt sie zadeklaruje, to Fundacja ja odbierze i będzie opłacać np. karmę, ewentualne leczenie dopoki ds się nie znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

ta fundacja o ktorej piszemy ma swoje przytulisko i nie wiem czy finnansuje psy z DT,pewnie nie
ja nie przyloze reki aby zadbana sunia nawet z klatki trafila do schronu nawet najlepszego
opisalam sytuacje na innym forum i rozmowcy sie ze mna zgadzaja,musi byc domek aby dzialac
sytuacja niestety patowa

Link to comment
Share on other sites

uważam, ze schron to ostanie miejsce dla shar-peja :-(

teraz najważniejsze to znaleźć dt...o ds na razie nie marze...trzeba ją wysterylizować przed adopcją...

no i równie ważna sprawa - kto się deklaruje na comiesięczne wpłaty na opłacenie dt? :cool3:

ja mogę wpłacać 20 zł

jak sie znajdzie dt to zaloze wątek suni...na razie lepiej nie nagłaśniać sprawy, bo jeszcze jacys znajomi właścicieli sie znajdą i ich uprzedza :roll:

Link to comment
Share on other sites

zmienie na chwilke temat,wlasnie dzwonila Agnieszka i jutro jedziemy do Miedar po tego chlopczyka ze schronu,piesek jest juz jej:multi:troche sie denerwowalysmy bo schron nie chcial go zarezerwowac ale dzisiaj p dyrektor powiedziala ,ze bedzie czekal i mozemy przyjezdzac
wyprawa daleka czyli jakies info bedzie jutro wieczorem

Link to comment
Share on other sites

[B]rufusowa[/B]... nie ma nawet mowy o schronie dla niej :mad:... a na shar. wrzuciłam link na dogomanię.... ja myślę, że sami z siebie..ciężko będzie DT znaleść..tak zupełnie cichaczem.... samam myślałam, że wziąść :placz:ale starszej mojej sie pogorszyło i w gorączce może być agresorem do nowej....:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie - z drugiej strony lepiej by było załóżyc jej wątek, bo wtedy wiecej osob mogłoby sie zadeklarować co do wpłat ale z drugiej strony staram sie działać...cos ustalić...wiadomo ze wiekszosc z nas zapsiona i z tego powodu i o miejsce ciężko i kasy nie ma zbyt wiele bo sie tu przelew zrobi, tam sie cegiełke kupi...czasem to nawet nie mam kasy na rozpieszczanie swoich bo staram sie pomoc ale gdyby kilka-kilkanaście osob zadeklarowało, to już coś....mozemy ja uratować i znaleźć kochających ludzi....pomyślcie ona tam sama całymi dniami sterczy....nie ma nawet kawałka kocyka zeby sie położyć ani miski z wodą :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...