Jump to content
Dogomania

Shar-peie w potrzebie


Maupa4

Recommended Posts

kopiuję

GAJ

[TABLE]
[TR]
[TD]Gatunek: Pies[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Rasa: Shar Pei[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Płeć: Pies[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Wiek: 2012[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Kastracja: Nie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Odrobaczenie: Tak[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
Szczepienia: Tak[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Opis: Bruno to pies rasy Shar pei, ma 2 lata. Umie chodzić na smyczy, nie toleruje psów-rzuca się na nie. Jest smutny w kojcu. Poszukujemy domku dla Brunka. Pies daje się podnosić, do adopcji po kastracji. Pies jest zaszczepiony.

[B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 783-100-300

[IMG]http://schroniskogaj.pl/images/com_sobi2/gallery/940/940_image_8_bfd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phase']kopiuję

GAJ

[TABLE]
[TR]
[TD]Gatunek: Pies[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Rasa: Shar Pei[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Płeć: Pies[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Wiek: 2012[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Kastracja: Nie[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Odrobaczenie: Tak[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] Szczepienia: Tak[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Opis: Bruno to pies rasy Shar pei, ma 2 lata. Umie chodzić na smyczy, nie toleruje psów-rzuca się na nie. Jest smutny w kojcu. Poszukujemy domku dla Brunka. Pies daje się podnosić, do adopcji po kastracji. Pies jest zaszczepiony.

[B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 783-100-300

[IMG]http://schroniskogaj.pl/images/com_sobi2/gallery/940/940_image_8_bfd.jpg[/IMG][/QUOTE]

Bruno nie był zgłaszany do nas do Fundacji Pomarszczone Szczęście - ale chyba jest pod opieką Fundacji Dr Lucy jak dobrze kojarzę...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Łódź

numer: 598
numer chip: 967000009643148
imię: Bronia
płeć: suka

wiek: ok. 2 lat
wielkość: mala
rasa: mix shar pei
data przyjęcia: 2014-09-23
przebywa w boksie: pawilon IV
 

opis: Bronia trafiła do nas z interwencji razem z sunia nr 599. Sunie były zaniedbane i wystraszone. Wkrótce więcej informacji.

 

99394230.jpg

 

99394228.jpg

Link to comment
Share on other sites

Łódź

 

numer: 891
numer chip: 967000009647378
imię: Drago
płeć: pies

wiek: ok. 5 lat
wielkość: srednia
rasa: mix shar-pei
data przyjęcia: 0201-10-22
przebywa w boksie: zwierzętarnia
 

opis: Drago trafił do nas z ul. 11-listopada. Jest zaniedbany, wychudzony, poza tym był ranny, prawdopodobnie pogryzł go inny pies. Psiak jest pod opieką lekarzy, więcej informacji w gabinecie wet.

99393138.jpg

 

99393136.jpg

 

99393135.jpg

Link to comment
Share on other sites

numer: 00
numer chip: 616093900055977
imię: Sigma
płeć: suka

wiek: ok. 4 lat
wielkość: srednia
rasa: mix shar-pei
data przyjęcia: 2014-02-27
przebywa w boksie: dom tomczasowy
 

opis: Sunia przebywa w domu tymczasowym.

Sigma to nieduża sunia w typie shar-pei. Suczka nie ma prawej tylnej łapy, trafiła do nas w białym kaftanie, na brzuchu ma ogromnego guza (ubranko prawdopodobnie miało służyć podtrzymaniu go). Sunia jest przemiła, ufna i łagodna. Ktoś prawdopodobnie wyrzucił ją ze względu na stan zdrowia.

Aktualizacja: Sunia przeszła operacje usunięcia guza, doszła już do siebie.

Kontakt w spawie adopcji:
Agnieszka 503305077

99358335.jpg

 

99358339.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Suczka MA DOM.

 

Pilnie potrzebny doświadczony DT/DS dla suczki mix shar-pei - TO JUŻ NIEAKTUALNE

SHILA (wcześniej SHARI) została uratowana przez jedną z fundacji i rozpoczęły się poszukiwania domu. Z powodu natłoku pokrzywdzonych zwierząt, Shila została umieszczona w klatce, z której wychodziła na spacery. Jednak taki sposób życia bardzo źle wpływał na psychikę suczki, która odmówiła jedzenia i popadła w depresję, zaczęła gasnąć.
W trybie alarmowym znaleziono dla niej dt, który podjął współpracę z behawiorystą, aby pomóc suni wrócić do równowagi. Shila zaczęła robić postępy. Niestety, przestała dogadywać się z suczką rezydentką, staruszką.

W tej sytuacji Shila musi wrócić do fundacji, a tam do klatki (w boksach nie ma już miejsc). To grozi nawrotem depresji, a także zniweczeniem całej pracy, jaką dt wykonał wspólnie z behawiorystą.

Tu alarmowe wydarzenie Shili na fb (tam wszystkie kontakty):
 
DRAMAT SHILI WRACA DO KLATKI :-( PRZEPRASZAM

 

25b1dc297525c81bmed.jpg

 

414c1ed0de3eea12med.jpg

 

9ae1c2651fd02d93med.jpg

 

a049d871e0ddb6c5med.jpg

 

64edfd1c146220aemed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
O 17.02.2016o12:56, phase napisał:

Promyk Gdansk

SUCZKA PEPA OK. 2 LATA 985170002437951
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
SZCZEPIENIA: TAK
STERYLIZACJA: TAK
BOKS: A-5
„Dzień dobry,
W schronisku jestem od 3-go stycznia. Zanim zostałam odwieziona tutaj, to od 31 stycznia błąkałam się w okolicach dzielnicy Gdańsk – Osowa. Niestety pomimo, że byłam oznakowana elektronicznym identyfikatorem, to nie udało się ustalić kto jest moim właścicielem. Zresztą z jego strony też nie było żadnego odzewu. Początkowo wykazywałam bardzo dużą rezerwę w stosunku do ludzi. Uciekałam i potrafiłem też „burczeć”. Z czasem jednak zaczęłam się oswajać. Teraz już wychodzę na spacery. Nie jestem jeszcze na etapie jakiegoś wylewnego okazywania uczuć w stosunku do człowieka. Całkiem dobrze chodzę na smyczy. Okazało się także, że nie jest mi obca znajomość wykonywania podstawowych komend. Na co dzień w kojcu mieszkam sama, ale podczas spacerów mam okazję do kontaktów z innymi psami i mam do nich raczej stosunek pozytywny. Zapraszam na spacery zapoznawcze.” Pozdrawiam, Pepa.

 

Pepa-1.jpg

 

Pepa-3.jpg

Pepa-4.jpg

 

 

w nowym domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...