Jump to content
Dogomania

Jeżunia w nowym domu:***


Berdziki0708

Recommended Posts

Zaprosiłam na dogomanię rodzinę Jeżuni teraz Miki. Łukasz witamy ! Mam niedyskretne pytanie ? była wczoraj ciocia , która jeszcze nie ma psa ? ;)

Jeżunia ujeła za serca wiele ciotek .W jej adopcji to one bardzo pomogly. Wypatrzyły wśród wielu innych psów, zrobiły zdjecie i ogłosiły. Moim marzeniem jest aby wypatrzyły następnego psa i aby on też znalazl dom taki jak Jeżunia.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ciocia nie była, ale Mikusia podoba sie wszystkim:> Miki zrobila sie strasznie leniwa a do tego spi na moim lózku. Kiedy wychodzimy do szkoly zaczyna sie sajgon, bo Mika na nas wszystkich skacze:) a jak juz wyjdziemy to wyje:* Ostatnio mama z Mika WYŁY obie: Mika bo my poszlismy a mama bo Mika wyła.[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_ml4eCV4YCnA/Tcv_oM3iZgI/AAAAAAAAiA8/s73ZCvCBH0g/s640/Obraz%281%29.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berdziki0708']Jeżunia (Mika) trafila do nas dzieki pani BASI:cool1: Jesli o nas chodzi to byl bardzo dobry wybór:loveu::loveu: DZIĘKUJEMY[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że wreszcie Jeżunia znalazła dom, dziękuje Wam, że oddaliście jej serce!!!
Bardzo dziękuję pracownikom ze schroniska w Elblągu za to, że zwrócili na nią uwagę i hop! i głuchoj za prężną akcję ogłoszeniową!!!
Życzymy małej samych szczęśliwych dni!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']
Jeżunia ujeła za serca wiele ciotek .W jej adopcji to one bardzo pomogly. Wypatrzyły wśród wielu innych psów, zrobiły zdjecie i ogłosiły. Moim marzeniem jest aby wypatrzyły następnego psa i aby on też znalazl dom taki jak Jeżunia.[/QUOTE]

Nie tylko ciotki ale i wujki ;) To musiało się udać, bo to magiczny pies!

Link to comment
Share on other sites

witajcie wszyscy.Nasza pupilka Mika czuje sie dobrze i coraz pewniej.Mysle ze czuje ona ze jest przez nas kochana.Moje siostry karmia ja kielbasa i jak mama nie widzi to zawsze cos z lodowki wyciagna i daja Mice.A pozatym Mikusia jest coraz bardziej leniwa i uwielbia spac na moim lozku.Lukasz

Link to comment
Share on other sites

Nie bedzie tak zle...chyba.dzis 15 maja z niemiec wrocil Piotrek i...Mika od razu podbila jego serce!!!!!!!!!!!!!!!!! no i takim sposobem Mika zostala pelnoprawnym czlonkiem naszej rodziny.Jesli ktorys z Pracownikow schroniska mialby ochote odwiedzic Mike to zapraszamy :ELBLAG UL.WSPOLNA 40/1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...