Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Mosinie, potrzebna natychmiastowa pomoc w adopcjach!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wiadomo w jakim wieku jest rudy wielkopies w typie leosia ? Czy możecie zrobić mu foty poza kojcem? P.Ewa zajmująca się pomocą psiakom w typie leonbergera juz wie o nim. Potrzeba jak najwięcej informcji o nim, żeby umieścić go na stronie adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ponieważ jutro z samego rana wyjeżdżam na parę dni, na wątek będzie zaglądała moja koleżanka Jola w oczekiwaniu na więcej wiadomości o psiaku i może jakieś Wasze sugestie odnośnie ogłoszenia. Proszę dowiedzcie się czy psiak jest wykastrowany, szczepiony, odrobaczony, jaki jest jego stosunek do dzieci, psiaków, kotów....Czy zachowuje czystość? Czy szukać mu domu w bloku czy domu z ogrodem... No i muszę mieć jakiś kontakt, gdzie potencjalny domek będzie mógł zadzwonić. Ponieważ Jola jest ograniczona czasowo - podaję Wam Jej tel. 691 437 771 (Jola mieszka w Krakowie). Gdybyście chciały coś z Nią ustalić odnośnie ogłoszenia to proszę śmiało dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

tu jest wątek na forum - są tam podane namiary na wolontariuszki [url]http://www.goldenretriever**********/goldeny-i-inn******-w-potrzebie,96/piekny-mlody-goldenowy-mister-w-schronie-mosina-k-poznania,9978.html#218184[/url]

kastrowany nie jest na pewno, szczepienia i odrobaczenia ma, stosunku do dzieci w schronisku nie bardzo można sprawdzić, ale raczej można określić po ogólnym stosunku do ludzi, kwestia tylko czy dla małego dziecka nie jest za bardzo szalony, w sensie skakałby z radości na dziecko i wywracał itp. ale to dziewczyny napiszą bo po wyprowadzeniu wiedzą. Psiaki tak jak wcześniej dziewczyny pisały toleruje, koty nie wiadomo i to też w schronisku ciężko sprawdzić. Co do zachowania czystości to też kwesta oczywista - że nie można tego sprawdzić. Z doświadczenia tymczasowego wiem, że każdego nawet, starego psa który całe życie przy budzie żył można tego szybko nauczyć.

Dziewczyny jakieś spostrzeżenia to piszcie i mnie poprawiajcie, dopisujcie info jakie więcej macie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']Mam bardzo dobry dom dla leonbergera w Gdyni. Państwo mogą przyjechać po niego w piątek. Proszę o szybki kontakt . Mój tel. 604 214 601 proszę o sygnał, lub sms - odzwonię.[/QUOTE]


Fantastycznie by było, a coś o domku :) Dziś nawet nie miałyśmy aż tak dużej obroży i go nie wyprowadziłyśmy. W kartotece nic nie mają oprócz tego, że się jakiś czas włóczył i został odłowiony po podaniu środków nasennych.

Ania jedzie już do domu i zaraz do Ciebie oddzwania!

Link to comment
Share on other sites

W przytulisku fotografowałyśmy dziś szczeniaczki od starszej Mamuśki, karmiłyśmy je normalna karmą, bo są już bardzo głodne. Mają za duże zębiska lub Mama ma już za mało mleka.

Wyzbierałyśmy relamówkę szkła z terenu przytuliska, a to zaledwie mały placyk.
Psy dostały pełno smaczków - zadowolone były :)

Boksia super! Delikatnie, umiejętnie z ręki jadła. Ma czyściutko w boksie. Robi kupki tylko w jednym miejscu i niczego nie roznosi. Różnica powala.

Mister już dziś bardzo prosił o spacer. Niestety musiałyśmy tam trochę ogarnąć to szkło i nie zdążyłyśmy nikogo zabrać.

Dziadulek ma pełno jaj pcheł. Ania następnym razem weźmie środek na odpchlenie. Biedak mieszka w starych budach po poprzednim wcieleniu przytuliska.


[B]EDIT: Najważniejszego nie napisałam ;)[/B]

Miot krówek i "mini" szczeniaczków otrzymał w tym tygodniu szczepienie i czipy.

[B]Malutka czarnulka - siostra Lilki została dziś tymczasowiczką Nevi :):):) [/B]

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja ogłoszenia:

Mister to młody, energiczny psiak o cudownym rudo-złotym umaszczeniu. Wygląda jak mix goldena i spaniela. Jest bardzo łagodny, wręcz przyjacielski w stosunku do ludzi jak i innych psiaków. Przebywa od 3 miesięcy w schronisku koło Poznania. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Nie jest wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja Mistera.
Kontakt w sprawie adopcji:
Dorota tel. .............
Ania tel. ..........., mail: ....................


Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie to proszę podajcie Joli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Moja propozycja ogłoszenia:

Mister to młody, energiczny psiak o cudownym rudo-złotym umaszczeniu. Wygląda jak mix goldena i spaniela. Jest bardzo łagodny, wręcz przyjacielski w stosunku do ludzi jak i innych psiaków. Przebywa od 3 miesięcy w schronisku koło Poznania. Jest zaszczepiony i odrobaczony. Nie jest wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja Mistera.
Kontakt w sprawie adopcji:
Dorota tel. .............
Ania tel. ..........., mail: ....................


Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie to proszę podajcie Joli.[/QUOTE]

Wszystkie psiaki oprócz szczeniorków Mamuśki są również zaczipowane.
Jak na pierwszy spacer i energię w boksie na smyczy ładnie chodzi. Nie ciągnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emhokr']jakaś opcja transportu Boksi do nas jest?
ja kombinuję autko, ale na dłuższą wyprawę to ciężko mi coś ogarnąc :([/QUOTE]

Są aż dwie opcje- transport będzie :) Albo w niedzielę, albo 5-tego. Dogadujemy się ;) Czy te opcje w ogóle Wam pasują?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...