Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Mosinie, potrzebna natychmiastowa pomoc w adopcjach!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, to coś dla mnie ;), chyba bym w psychiatryku wylądowała :diabloti:

Ale najlepsze było, że jak Hektor do nas trafił, to Paweł zaczął pracę od niedawna, nie znał dobrze mnie, ani rasy. I wyobraźcie sobie jego spojrzenie na mnie, jak mu powiedziałam, że Hektor obserwuje zamek i ma zabezpieczyć dodatkowo kojec, spojrzał jak na wariatkę, ale pewnie stwierdził, że z wariatami lepiej nie dyskutować, rano grzecznie przyniósł kłódkę :evil_lol:, a tam drzwi od przytuliska zamknięte na klucz, od kojca szeroko otwarte, a Hektor w Puszczykowie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Malgo, dziękuję bardzo :)

Kasiu, a ten wilczek to sunia....?

A teraz ciekawostka przyrodniczo-geograficzna :evil_lol:, Hektor, husky, gadzina ostatniego formatu :mad:.

[IMG]http://i46.tinypic.com/witudu.jpg[/IMG]

Trafił do nas jakoś sierpień-wrzesień, bardzo pilnie obserwował otwieranie i zamykanie kojca, zauważyłam to, powiedziałam opiekunowi i powiedziałam, żeby wzmocnił zamknięcie, Paweł przyszedł rano z kódką, ale Hektora już nie było, nasz piękny Hektor ZWIAŁ!!!! Otworzył sobie kojec, przeskoczył przez płot, przytulisko zamknięte na klucz.

Znalazł się w Puszczykowie, trafił pod opiekę SOS Husky, do DT, niedawno poszedł do DS. A dzisiaj na Sforze widzę taki oto komunikat:

Zaginął rudy husky — Poznań
Świt, Poznań, Polska
Grunwald
513265491
ZAGINĄŁ PIES
Zaginął pies rasy Syberian Husky.
Ma 2 lata.
Jest maści biało brązowej
Oczy błekitne jedno pół brązowe pół niebieskie,
Wabi się Hektor i reaguje na swoje imię.
[B]Pies wyskoczył z okna z 1piętra bloku .[/B]
Zaginał wczoraj w godzinie 15 (06.02.2013r.) w okolicy Świtu/ Bukowskiej miał na sobie brązową skurzaną obroże ze srebrnymi metalowymi elementami.
Pies nie jest agresywny, jest nieufny w stosunku do ludzi..

I jak z nim nie osiwieć?????[/QUOTE]

Ehhh my widzieliśmy tego Huskyego zaginionego, przechodził obok nas próbowałam go złapać ale uciekał przed nami, po czym zniknął gdzieś za rogiem- sądziłam, że to pies z okolicy bo w ogóle nie był zdezorientowany. Poza tym próbował zjeść zdechłego kota. Napiszę eske do tych ludzi, że błąkał sie w okolicy ulicy Pieknej i Miodowej. Cholera teraz mam wyrzuty, ze go nie złapałam, ale sie tego diabła złapać nie dało...Zwiewał, aż się za nim kurzyło.
P.S. Pies w bardzo dobrym stanie był, widać że nieźle odżywiony i ogólnie to zachowywał sie jakby był na jakiejś super wycieczce zagranicznej, pewny siebie kroczył chodnikiem. Przystanął, żeby zwymiotować resztki kota, którym sie pozywił...bleee i tyle go widzieliśmy.

Edited by Nat_Tom
Link to comment
Share on other sites

No jestem ciekawa dokąd teraz zawędruje... Byleby mu nie przyszło do głowy wychodzenie na ul. Polską, bo tam jest bardzo duży ruch samochodowy. Bedziemy się rozglądac w okolicy, jakby sie jeszcze pokazał to już wiem jak na niego wołać...Oby tym razem trzymał sie od padliny z daleka, bo mnie wiele rzeczy nie brzydzi, ale jak widze padłe zwierze to przechodzę na druga stronę ulicy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgo70']Dzisiaj drugi labek ta chudzinka opuści kojec,jedzie do super domku do Warszawy:multi:,a co u Marleya?bylam wczoraj z Marleyem na długim spacerku ,jest bardzo grzeczny i straszny przytulaczek ,tylko niedobry dla innych psiaków.Za chwilke wrzucę fotki chłopaka.[/QUOTE]

Super wieści o wychudzonym labku :-)
A Marley to niezły model ;-) musi mieć domek bez kotów i innych psiaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgo70'][B]Dzisiaj drugi labek ta chudzinka opuści kojec,jedzie do super domku do Warszawy:multi:[/B],a co u Marleya?bylam wczoraj z Marleyem na długim spacerku ,jest bardzo grzeczny i straszny przytulaczek ,tylko niedobry dla innych psiaków.Za chwilke wrzucę fotki chłopaka.[/QUOTE]

Poważnie??? Malgo, dziękuję :Rose:!

[IMG]http://i50.tinypic.com/4ij8sp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/5vn9jc.jpg[/IMG]



Tak, do ludzi jest świetny, ale z psami już gorzej..... Myślałam, że jak wyjdzie z przytuliska, zrelaksuje się trochę to odpuści, a tu nie....?

Link to comment
Share on other sites

a kto sie zajmuje lapanie psa?powinny szukac go osoby co go znaja i pies zna ich glos.Oczywiscie lapie sie grupowo ,a nie w pojedynke.akcje nalezy dobrze zorganizowac.
Czy schronisko jest powiadomione?
Dorze jest ,zeby wiecej organizacji pomoglo psa szukac i lapac.najlepiej skutkuje lapanie moze nie na karme jak na suczke w cieczce.

Link to comment
Share on other sites

Na suczkę nie pójdzie, jest wykastrowany, a poza tym ma małe zainteresowanie suniami, jak był u pani Małgosi od malamutów na DT to akurat jak do niej trafił to jedna z jej suń miała cieczkę, spodziewała się szaleństw a Hektor sunię olewał, interesowały go tylko koty w wolierze :].

Cioteczki specjalistki od labradorów, poproszę Was o opinię, czy ten pies ma coś z labka.....?
Nie jest w Mosinie.

[IMG]http://i49.tinypic.com/16ll9g0.jpg[/IMG]

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']
Cioteczki specjalistki od labradorów, poproszę Was o opinię, czy ten pies ma coś z labka.....?
Nie jest w Mosinie.

[IMG]http://i49.tinypic.com/16ll9g0.jpg[/IMG][/QUOTE]

Uszy ma laba, mordka troszkę labkowa, ale ogólnie nie bardzo labek. Jeszcze jakas fotka by się przydała. On ma cos ze skórą wokół oczu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...