Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Mosinie, potrzebna natychmiastowa pomoc w adopcjach!


Recommended Posts

Linda po sterylce, ufffff...............

[IMG]http://i45.tinypic.com/svknco.jpg[/IMG]

Jest w DT u drugiej Ani, mieszka z dwoma yorkami i kotką brytyjską, zachowuje się wzorowo :)

Edit:
Pan domu wrócił do domu i znalazł lepsze miejsce dla Lindy :):

[IMG]http://i49.tinypic.com/m7dw9c.jpg[/IMG]

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Mosiny i już ma DS, Dawid wczoraj już wieczorem stwierdził, że nie mogliby jej oddać. W ogóle świetna, pozytywna rodzina, mają jedno dziecko adoptowane a drugie swoje, adoptowali nie dlatego, że nie mogli mieć tylko żeby pomóc jakiemuś.

Dwa yorki, kocica brytyjka, no i teraz Lindusia.

Ania od razu chciala ją zatrzymać, przygotowywała podstęp na męża :), była przygotowana na długie przekonywanie a tu nic, sam powiedział, że jej nie oddadzą :)

Niestety, nie może być tylko pięknie- mamy nowego labka, biszkoptowego, wychudzonego i pekinkę :(, jutro będę mieć zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Niestety, nie może być tylko pięknie- mamy nowego labka, biszkoptowego, wychudzonego i pekinkę :(, jutro będę mieć zdjęcia.[/QUOTE]

Ehhh biedulki... Tych labków do adopcji coraz więcej, ludzie albo chcą "oddac w dobre ręce" albo porzucają. Czyżby nie przewidzieli, że słodka biszkoptowa kluseczka wyrośnie na dużego, silnego psa?

Link to comment
Share on other sites

Wow! Kamień z serca, powiem cicho, że zaczęła się nią interesować Fundacja SOS Bulterier ;) Ale całe szczęście ma swoją rodzinę :)

edit:
Mam nadzieję, że będziemy mieć zdjęcia na bieżąco od Lindy, bo Iwona z Fundacji spadła z radości jak dowiedziała się, że ma dom. Ale chyba wpadła jej głęboko w serce, bo chciałaby mieć wieści od suni ;)

Link to comment
Share on other sites

Wieści będą na bieżąco, jestem zaproszona do Ani i Dawida jak wrócę, mieszkają rzut beretem od przytuliska, poza tym Adrian (synek) został najmłodszym wolontariuszem (7lat) i przychodzą 3-4 razy w tygodniu.

Dawid, ma mniej doświadczenia z bezdomnością, nie może wyjść z szoku jak ktoś mógł wywalić psa i to takiego cudownego :roll:.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam cały czas na bieżąco wieści od Pani, która adoptowała od Was jakiegoś wilczka :) mieszka już jakiś czas w puszczykowie na mickiewicza, psiak czuje się dobrze, ostatnio zaczął już nawet być odważniejszy i obszczekiwać za płotem, Pani jest bardzo bardzo zadowolona z tego psa, nie wiem czy kojarzycie to psiak, którego "wcisnęła" jej jedna z wolontariuszek bo nie jadł w schronisku i by się zmarnował - no więc psiak ma się świetnie, dobra robota wolontariuszki:):)

Link to comment
Share on other sites

Malgo, dziękuję bardzo :)

Kasiu, a ten wilczek to sunia....?

A teraz ciekawostka przyrodniczo-geograficzna :evil_lol:, Hektor, husky, gadzina ostatniego formatu :mad:.

[IMG]http://i46.tinypic.com/witudu.jpg[/IMG]

Trafił do nas jakoś sierpień-wrzesień, bardzo pilnie obserwował otwieranie i zamykanie kojca, zauważyłam to, powiedziałam opiekunowi i powiedziałam, żeby wzmocnił zamknięcie, Paweł przyszedł rano z kódką, ale Hektora już nie było, nasz piękny Hektor ZWIAŁ!!!! Otworzył sobie kojec, przeskoczył przez płot, przytulisko zamknięte na klucz.

Znalazł się w Puszczykowie, trafił pod opiekę SOS Husky, do DT, niedawno poszedł do DS. A dzisiaj na Sforze widzę taki oto komunikat:

Zaginął rudy husky — Poznań
Świt, Poznań, Polska
Grunwald
513265491
ZAGINĄŁ PIES
Zaginął pies rasy Syberian Husky.
Ma 2 lata.
Jest maści biało brązowej
Oczy błekitne jedno pół brązowe pół niebieskie,
Wabi się Hektor i reaguje na swoje imię.
[B]Pies wyskoczył z okna z 1piętra bloku .[/B]
Zaginał wczoraj w godzinie 15 (06.02.2013r.) w okolicy Świtu/ Bukowskiej miał na sobie brązową skurzaną obroże ze srebrnymi metalowymi elementami.
Pies nie jest agresywny, jest nieufny w stosunku do ludzi..

I jak z nim nie osiwieć?????

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...