Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Mosinie, potrzebna natychmiastowa pomoc w adopcjach!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Troszkę niusów z przytuliska, organizacyjnych:

Od jesieni zaczęło się niezbyt dobrze dziać, opiekun psów, pan Jan, wpadł w ciąg alkoholowy, zaczął zaniedbywać psy, w boksach odchody z trzech tygodni, zamiast sprzątać siedział w swojej kanciapie i popijał z kolegami, pojawiał się w kratkę, kiedy Donwitow odbierał Keno to chciał wysępić na piwo a w weekend od fundacji Kastor pobrał "opłatę adopcyjną" za spaniele, które dziewczyny brały pod swoją opiekę. Cały czas zastanawiałyśmy się jak to ruszyć, bo jednak kontakt z psami miał dobry.... We wtorek byłyśmy ze Skarpetką w przytulisku, miałyśmy w planach umówić się telefonicznie z prezesem Zuk-u na rozmowę, ale zastana sytuacja (nieobecność opiekuna, przytulisko pod opieką 16-letniej wolontariuszki!!, oczywiście bez wiedzy Zuk-u) spowodowała, że pojechałyśmy od razu. Pana prezesa nie zastałyśmy, miał urlop, ale informacje przekazałyśmy sekretarce co zastałyśmy. I reakcja była natychmiastowa- od środy psiakami zajmuje się nowy opiekun, Damian, młody facet, z 25 lat. Dowiedziałyśmy się o tym w czwartek, w piątek byłyśmy umówione na spotkanie z prezesem, noc z czwartku na piątek miałam nieprzespaną, ze stresu co to za facet, czy będzie dobrze traktował psy. Po spotkaniu pojechaliśmy do przytuliska, no i miłe zaskoczenie- Damian jest pracowity, ma świetny kontakt z psami, cieszą się na jego widok. W tej chwili odgruzowuje boksy, sprząta je bardzo dokładnie, ma sporo pracy, później już na bieżąco będzie miał dużo łatwiej.

Cieszymy się, że interweniowałyśmy :), sytuacja psów poprawi się. I zmiany są dobre :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć-ja troszeczkę z innym tematem-wcześniej przekazałam Skarpetce kuwetę,zwirek itd dla kota plus fanty na bazarek -teraz mam znowu trochę fantów-napisałam w tej sprawie do Skarpetki ale widzę że juz od 16.04 jej nie było-wiec postanowiłam napisać na watku ogolnym-czy może jeszcze potrzebujecie fanty???jesli tak to odbior byłby w Poznaniu-pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...