Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla psów w Mosinie, potrzebna natychmiastowa pomoc w adopcjach!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam,
Axle dawno by miał nowy dom,ale sprawa jest nadal nie wyjaśniona. W niedziele odbyła się druga próba zabrania Axela,ale (mimo iż wcześniej dowiedziałam się, że wszystko jest wyjaśnione i psa można zabrać) na miejscu okazało się, że takiej możliwości nie ma. Axel ma podobno swojego właściciela który się nim opiekuje i nie zgadza się na wydanie psa. Pies skazany jest na siedzenie w klatce przez głupotę ludzką :(
Ktokolwiek zdecyduję się na adopcję Axela spotka go taka sama porażka jak moich znajomych.Trzeba sobie powiedzieć wprost-tego psa nie można adoptować.
Moi znajomi zabrali w niedziele innego psa z tego przytuliska.
Bez komentarza.

Link to comment
Share on other sites

Dramat... dobrze, ze choc przed wizytą ustalają z domownikami czy chcą mieć psa, a nie po adopcji. Oczywiście w ankiecie stoi jak byk, że wszyscy domownicy zgadzają się na psa. jest jeszcze jeden dom w Lubuskim do sprawdzenia, ale...tam troje dzieci, rasy nie znają. Wątpię czy poza spacerkami na siku będą mieli czas na wypady z psem

Link to comment
Share on other sites

czesc wszystkim!
chcialabym zaadoptowac psa z Waszego Mosinskiego schronu, mieszkam w Puszczykowie;)
prosze mi wytlumaczyc jak krowie na rowie ,jak trafic do Waszego schroniska?
cale zycie w Poznaniu,nie znam dobrze Mosiny
poszukuje malej rasy psa - ze wzgledu na nieduże mieszkanie - jak najbardziej kundel.
i jeszcze jedno - wiem,ze trudno to zweryfikowac,ale pies/suka nie moze przejawiac agresji wzgledem dzieci..mam malego syna.
znajdzie sie jakies malenstwo dla nas?:)
pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cobrastic']czesc wszystkim!
chcialabym zaadoptowac psa z Waszego Mosinskiego schronu, mieszkam w Puszczykowie;)
prosze mi wytlumaczyc jak krowie na rowie ,jak trafic do Waszego schroniska?
cale zycie w Poznaniu,nie znam dobrze Mosiny
poszukuje malej rasy psa - ze wzgledu na nieduże mieszkanie - jak najbardziej kundel.
i jeszcze jedno - wiem,ze trudno to zweryfikowac,ale pies/suka nie moze przejawiac agresji wzgledem dzieci..mam malego syna.
znajdzie sie jakies malenstwo dla nas?:)
pzdr[/QUOTE]
Cobrastic, mamy fajną sunię niedużą, Linkę, ale ona jest w domu tymczasowym. Na pewno możemy ją polecić do dzieci, Asia ma rocznego synka i bardzo chwali podejście Linki do dzieci. Możesz do mnie zadzwonić 602688847 :)?

Pola, spaniela nie mamy, ale u KateBono jest szczenior złoty na DT, bardzo słodki chłopaczek :).

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Sidowi szykuje się domek w Bydgoszczy, czekamy jeszcze na wynik wizyty p/adopcyjnej.

[quote name='Paulina87']Kolejny spaniel w schronisku w Poznaniu
[IMG]http://schronisko.com/galeria/2025_big.jpg[/IMG]

[B]PŁEĆ:[/B] samiec
[B]WIEK:[/B] 10 miesięcy
[B]CHARAKTER:[/B] przyjazny, żywiołowy, bardzo kontaktowy i towarzyski piesek. Potrzebuje dużej ilości ruchu, idealny pies dla aktywnych właścicieli.[/QUOTE]

Asia & Ginger napisała też na wątku Sida, że jest do adopcji w Poznaniu 6-miesięczny spanielek, ale na razie nic więcej o nim nie wiem.

No i jest jeszcze animaliowski Timon - jego wątek:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220020-Timon-ok-7-letni-spanielek[/url]

Edited by BeaBono
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Maluchy już na szczęście w DT! Sunia u Ali, piesek u Emdziolek, dziękuję, dziewczyny!

Mamy też nowy nabytek, szorściaczek, taki trochę jamniczek szorstkowłosy, trochę terierek, sympatyczny, adopcyjny chłopak.

[IMG]http://i42.tinypic.com/2dcda41.jpg[/IMG][/QUOTE]

w jakim wieku jest ten sliczny chłopczyK?

Link to comment
Share on other sites

Kochane te szczeniory, a Bingo to już w ogóle taki ma slodki ten swój ryjek, że ho ho ;)

A mnie trafia, bo auto w naprawie i nie mam jak do psiurów podjechać.

Pani co Mosinie sprezentowała budy, pytała o potrzeby psiaków w te mrozy, Ania zasugerowała osłony na wejścia do bud. Mamy jeszcze jakieś pomysły? Tylko bez przesady z fantazją ;)

A jak się mają szczęściarze na tymczasach?

Dziękuję pięknie Ali i Emdziolkowi za uratowanie szkrabów, bo wiadomo jaki los spotykał wcześniej maluchy w Mosinie, a na dodatek teraz w te mrozy to już w ogóle strach pomyśleć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...