Jump to content
Dogomania

fryzjer w Krakowie


mindgame

Recommended Posts

[quote]Zupełnie się z tobą nie zgadzam. uważam że Pani Bożena Banasiewicz jest świetnym fachowcem.[/quote]
Może i jest ... ale ja też nie byłam zadowolona z usług tej pani. Mimo iż nie wymagałam wiele. Poprosiłam: na ok. 5cm (tak na 'szczeniaczka') odebrałam psa zgolonego maszynką (?) i to tak nie równo , że szkoda mówić. W najkrótszym miescu pies miał 0,7mm w najdłuższym 2cm. Mimo iż było to dobrych kika lat temu pamiętam dokładnie, że kiedy mój brat przywiózł mi już obciętego psa do pracy to na jego widok (psa oczywiście) płakałam jak bóbr...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... ale ja też nie byłam zadowolona z usług tej pani. Mimo iż nie wymagałam wiele. pamiętam dokładnie, że kiedy mój brat przywiózł mi już obciętego psa do pracy to na jego widok (psa oczywiście) płakałam jak bóbr...


[B]dziękuję KW[/B] za podzielenie się wrażeniami.....szkoda że nie miłymi ale właśnie o to chodzi żeby się dowiedzieć gdzie naprawde iść z psem żebym potem nie wstydziła się z nim wyjść na pole:) piszcie, piszcie.....który salon polecacie......

Link to comment
Share on other sites

Ja jeżdżę do takiej pani, ona obcina psy u siebie w domu.
Przyznam że ma duży ruch:)
Ładnie obcina psiaki:) jeśli chcesz to podam Ci jej numer na Pw;)
Mam shih tzu tak jak ty a ta pani ma yorka i jak byłam ostatnio to były właśnie panie z yorkami:)
Pani mieszka kawałek dalej niż złocień:)

Link to comment
Share on other sites

Mam foty:) ta pani obcina tak jak się chce a ja tak chciałam ponieważ Mikiemu było gorąco z ja mieszkam w bloku:)
To jest po 1 strzyżeniu:
[IMG]http://i52.tinypic.com/wmf91d.jpg[/IMG]
A to po 2:
[IMG]http://i54.tinypic.com/e5it6h.jpg[/IMG]
[IMG]http://i53.tinypic.com/2uiu720.jpg[/IMG]
Wiem ze trochę krótko ale jak wcześniej pisałam mieszkam w bloku i Mikiemu było gorąco a poza tym chodzimy na długie spacerki:)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z [B]Grey[/B]em.Niestety ale dla mnie jest poprostu strasznie obcięty:(nie równo, nie dokończony, postrzępiony:(a zwłaszcza głowa no i ten kaaaark straszne.Chyba że poprostu psiak się nie dał zrobić i fryzjerka zrobiła tyle ile jej się udało.....?ale to gdybanie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Puk-puk a nie myślałaś żeby strzyc samemu ,bo jak wiesz podstawą jest systematyczna pielęgnacja .
A jak włosy będą sfilcowane , to czasami bardzo ładnie nie wyjdzie.[/QUOTE]

[B]Grey [/B]sama raczej się nie odważę.....chyba że zobaczyłabym jak strzyże fryzjerka,jak to wygląda jakie narzędzia itd....to myśle że mogłabym spróbować:)Ja mam shih-tzu(5mc) i yorka(7mc) psiaki są nauczone pielęgnacji,na stojąco na leżąco:) są bardzo grzeczne i nie mają nic przeciwko czesaniu, kąpieli.Dlatego psia fryzjerka miałaby naprawde pole do popisu(psiaki stoja jak plastikowe:) )dlatego proszę o namiary na dobry salon,fryzjerkę w Krakowie która mi psa nie spiepszy:)

Link to comment
Share on other sites

Puk- puk pieski powoli zarastają i staram się zrozumieć Twoje obawy ( pierwsze strzyżenia są najtrudniejsze ), a jak dla mnie jest to pole do popisu , szkoda tylko ta odległość . Ale dla chcącego nic trudnego . A tak z praktyki mając takie pieski , to tylko samemu i będzie spokój . Nie jest to trudna sprawa , strzyżenia jest mało , potrzebna jest druga osoba do pomocy .
O szczegółach możemy porozmawiać , jak się chcesz nauczyć nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.centrumpsiejodnowy.pl/nasi--klienci#"][IMG]http://www.centrumpsiejodnowy.pl/images/galeria_nowa/stp68907.jpg[/IMG][/URL]Wkleiłam:)bardzo podoba mi się ten psiak, jest ślicznie ostrzyżony:loveu: i chyba na pierwsze cięcie umówie się właśnie do tego salonu.Moze podpatrze trochę i kolejny raz spróbuje sama:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Za krótkie strzyżenie.[/QUOTE]

Dlaczego za krótkie?! przynajmniej na dłużej starczy:) mnie sie podoba,i nie ukrywam że o takiej coś fryzurce myślałam.Fryzurka naprawde świetna,dopracowana,równa.A jeśli chodzi o dłuższe strzyżenie to napewno dla mojej yorczycy,bo nie chce jej zjechać maszynką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Tak się tej rasy nie strzyże ,domyślam się że masz trudności w pielęgnacji i chcesz na krótko , przydałby się odpowiedni grzebień.[/QUOTE]

Witam [B]Grey [/B]chyba się nie zrozumieliśmy.Ja nie mam zadnych problemów w pielęgnacji moich psów(bo jest to mój obowiązek)czesze je codziennie i czesać będe.Chcę krótszą fryzure ze względu na lato,o dłuższej takiej co ty mówisz planuje na jesień,zima.A co do grzebienia to mam grzebień metalowy gęsty,rzadszy i szczotke(wszystkie idą w ruch) :)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie ta fryzura jest bardzo dobra jeśli ktoś nie ma dużo czasu na zajmowanie się włosem. Do tego teraz jest gorąco i krótkie strzyżenie jest najlepsze.
Miki był bardzo ruchliwy więc pani miała z nim wielki problem:P
Każdy ma prawo zafundować psu taką fryzurę jak zechce, wiem że miki się dobrze w niej czuje bo w końcu nie jest mu gorąco i koniec:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja gorąco polecam salon Karusek.com.pl - tutaj galeria [URL]http://salon.karusek.com.pl/galeria.php[/URL]

Bardzo fajni i profesjonalni groomerzy, pieski ślicznie strzyżone.
Sama przychodzę regularnie ze swoim Westem i polecam wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']a ciotki macie do polecenia jakiś salon lub kogoś sprawdzonego dla sznaucerka mini? Tylko nie w nowej hucie ale bliżej centrum i podgórza :)[/QUOTE]

Jeśli chodzi o sznaucery mini, średnie i olbrzymie- polecam p. Kasię Zbroję! Rewelacyjnie strzyże te rasy- to jej konik ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja polecam p. Kasię z Karuska, jest to osoba z ogromnym doświadczeniem, dużą wiedzą, ma niesamowite "oko" , fryzura przez nia zrobiona zawsze pasuje do psiaka, jest dopieszczona i oczywiście uwzglednione są wszystkie dyrektywy właściciela, w salonie jest katalog psich fryzur, więc ewentualnie można wskazać na zdjęciu jaka fryzura dla waszego pieska najbardziej wam odpowiada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...